TANIEC TOWARZYSKI

WDSF Grand Slam - Szanghaj

Na czerwonym dywanie

Dodano: 2023-12-08 | 15:46:19


W Szanghaju, piątek ma się ku końcowi, więc uczestnicy WDSF Grand Slam 2023 są już po części oficjalnych prezentacji par, m.in., na słynnym czerwonym dywanie.


Dariusz Myćka, Madara Freiberga
Agata Brychcy, Bartłomiej Szkutnik
foto: materiały redakcyjne


Jutro, w sobotę, 9 grudnia, tańczą pary latynoamerykańskie, więc nasi reprezentanci na turniej WDSF Grand Slam Standard, będą mieli trochę "luźniejszy" czas. W niedzielę już około południa czasu polskiego (7 godzin wcześniej dzień się zaczyna na Dalekim Wschodzie), trzymamy kciuki za naszych w tańcach standardowych.

TwistService.PL kibicuje polskim parom.

Przewidziana jest transmisja na żywo z komentarzami na stronie @Olympic Channel, zaś retransmisja - na dancesporttotal.com o godz. 18 czasu środkowo-europejskiego.

Post Scriptum - 8 grudnia 2023, godz. 22:45

Być wśród 12-tu najlepszych par na świecie, to nie tylko wyróżnienie, to prestiż.
Dzielimy się prestiżem Bartka i Agaty oraz pozostałych (wszystkich) par standardowych i latynoamerykańskich.

Źródło: WDSF DanceSport


"Czerwony dywan" odbywał się w galerii handlowej, gdzie było sporo ludzi oraz fotoreporterów. Następnie - podzielił się Bartek Szkutnik - uczestniczyliśmy w oficjalnej kolacji w hotelu, w samym centrum Szanghaju, przy najruchliwszej ulicy Bund.Historia taneczna par - uczestników WDSF Grand Slam w Szanghaju:
TwistService.PL Portal Taneczny
W e s p r z y j
TwistService.PL Portal Taneczny

- miejsce, które łączy tancerzy -

- jedyne takie w Polsce - przedsięwzięcie na scenie tańca towarzyskiego, który to portal - od ponad 22 lat - samodzielnie prowadzę i finansuję.
Adam Socik
Nie zachowuj swojego sukcesu tylko w swoim sercu.

Podziel się z nami - zakręconymi na punkcie tańca - swoim sukcesem, abyśmy i my mogli cieszyć się razem z Wami.
Kontakt: Naczelny@TwistService.PL lub priv na FB.Dariusz Myćka i Madara Freiberga - historia taneczna pary pisana na TwistService.PL:Bartłomiej Szkutnik i Agata Brychcy - historia taneczna pary pisana na TwistService.PL:Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek - historia taneczna pary pisana na TwistService.PL:

Dziś jest
21 lipca 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI