TANIEC TOWARZYSKI

Dariusz Myćka i Madara Freiberga

Polacy 4-tą parą świata

Dodano: 2023-07-21 | 21:27:40


Dariusz Myćka i Madara Freiberga wytańczyła 4-te miejsce na WDSF  Mistrzostwach Świata Amatorów Standard w chińskim Wuxi.


Dariusz Myćka i Madara Freiberga
foto: Facebook


O WDSF Mistrzostwach Świata Amatorów Standard w Wuxi, wspominaliśmy na TwistService.PL w trakcie trwania Mistrzostw i zakończyliśmy wówczas naszą relację na ćwierćfinale.

Mistrzostwa przeszły już do historii. Polscy reprezentanci spisali się znakomicie. Dariusz Myćka i Madara Freiberba po raz kolejny awansowali do finału mistrzostw, by tym razem zająć 4-te miejsce.

WDSF Mistrzostwa Świata Standard - Wuxi 2023

WDSF Mistrzostwa Świata Standard - Wuxi 2023


Mistrzami Świata zostali Litwini - Evaldas Sodeika i Ieva Zukauskaite, medal srebrny przypadł Niemcom - Tomas Fainsil i Violetta Fainsil, zaś brąz Rumunom - Cojoc Rares i Matei Andreea.

Natomiast druga para reprezentująca Polskę - Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek wytańczyli 11-te miejsce w półfinale i dzięki awansowi do półfinału mieli okazję zaprezentować się w trakcie gali wieczornej Mistrzostw.Światowe wydarzenie taneczne w Wuxi nie skończyło się na WDSF Mistrzostwach Świata. W sobotę, 22 lipca 2023 r., zatańczą pary latynoamerykańskie w turnieju WDSF Grand Slam Latin, zaś w niedzielę, 23 lipca 2023 r.  - WDSF Grand Slam Standard.


Dariusz Myćka i Madara Freiberga - historia taneczna pary pisana na TwistService.PL:Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek - historia taneczna pary pisana na TwistService.PL

Dziś jest
21 maja 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI