KLUB KIBICA / 2017 / MAJ

Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek

10. lat razem

Dodano: 2017-05-08 | 22:45:13


Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek świętują 10-lecie wspólnego, pełnego znakomitych wyników, tanecznego "marszu" przez parkiety Polski, Europy, świata.


Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek
foto:
Mateusz Brzozowski & Justyna Możdżonek FB


If u want to go fast, go alone. If u want to go far, go together.
Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeżeli chcesz zajść daleko - chodźmy razem.


Tą bardzo mądrą sentencją - Mateusz i Justyna, podkreślili na FB okrągłą rocznicę wspólnego tańca, treningów, turniejów ...

Para jest przykładem wspólnego dążenia do jasno określonego celu i wspólnego rozwiązywania problemów, o ile takie zaistnieją.

Twist Service już dawno zauważył potencjał Mateusza i Justyny, co "artykułujemy" tzw. grupą linków do ich historii tanecznej, dołączanej do każdego kolejnego newsa opisującego ich turniejowe sukcesy. Za ich sukcesy "odpowiadają" Pani Justyna Hawkins - w stylu standardowym i Pan Tomasz Dorosz - w stylu latynoamerykańskim, pracujący z parą "od zawsze" oraz niewątpliwie ich Rodzice.

Gratulujemy mądrego i konsekwentnego realizowania założonych celów oraz dalszego rozwoju tanecznego i wielu, wielu sukcesów na parkietach Polski i świata.foto: Adam Socik / TwistServce.PL

Swoje 10-lecie Mateusz i Justyna świętowali - w miniony weekend - we włoskim Rimini, gdzie podczas Festiwalu Tańca RIMINI OPEN, w turnieju WDSF International Open Standard stanęli na trzecim stopniu podium.

Był to ich trzeci - tydzień, po tygodniu, turniej rangi International Open Standard. Tydzień wcześniej, w Moskwie, także stanęli na trzecim stopniu podium, a dwa tygodnie wcześniej, w Lublianie, było miejsce drugie.


Wyniki:Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek - historia taneczna pisana na Twist Service:


Komentarze: 4 Ostatnio dodany: 2017-05-13 | 18:07

Dziś jest
14 lipca 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI