BOOGIE WOOGIE & R'N'ROLL

The World Games Wrocław 2017

TWG 2017 - Standard i Salsa

Dodano: 2017-07-29 | 11:09:56


Dzięki OLYMPIC Channel mieliśmy możliwość uczestniczenia we wczorajszych konkurencjach TWG Wrocław 2017 - tańcach standardowych i Salsie.


W konkurencji tańców standardowych polscy reprezentanci - Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek awansowali do finału zajmując w nim 5. miejsce.

Najlepsze pary TWG Wrocław 2017 w tańcach standardowych to reprezentanci Niemiec, Rosji i Litwy. Ciekawostką, jest to iż zwycięzcy - Benedetto Ferruggia i Claudia Koehler, to para zawodowa.

Otwartym pozostaje pytanie, dlaczego mimo, że Igrzyska odbywają się w Polsce, w składzie panelu sędziowskiego zabrakło sędziego z Polski?!

W Salsie bezapelacyjnie najlepsi byli tancerze z Ameryki Południowej - z Kolumbii, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca. Trzecie wytańczyli Włosi.

Od bezpośredniego uczestnika wczorajszych tanecznych rywalizacji w Hali Stulecia we Wrocławiu, wiemy, że możemy być dumni z przebiegu i organizacji tych zawodów!

Mateusz Brzozowski i Justyna MożdżonekStandard - zwycięzcy

Standard - zwycięzcy

The World Games - Wrocław 2017

Salsa - zwycięzcy

Foto zostało "zdjęte" z telewizyjnej transmisji na OLYMPIC Channel przez redaktora TS :)

Dziś, sobota, w Hali Stulecia rozbrzmiewać będą latynoamerykańskie i rock and rollowe melodie. W rywalizacji o miano najlepszych zmierzą się tancerze latynoamerykańscy, wśród których Polskę reprezentują Bartosz Lewandowski i Anna Wałachowska, oraz Rock and Roll'a akrobatycznego - tu dla Polski tańczą Jacek Tarczyło i Anna Miadzielec z szansą na złoty medal!
Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek - taneczna historia pisana na Twist Service.

Dziś jest
14 lipca 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI