TANIEC TOWARZYSKI

Patrick Rucinski i Tatiana Veselkina

Paris Open 2019

Dodano: 2019-05-28 | 14:18:28


Paris Open 2019 miał bogatą ofertę dla tancerzy, którzy rywalizowali w minionym tygodniu nie tylko o tytuł WDSF Mistrzów Europy Amatorów Latin, ale także o jak najlepsze miejsca w WDSF World Open Standard.


Patrick Rucinski i Tatiana Veselkina
foto: Facebook


O WDSF Mistrzostwach Europy Amatorów Latin pisaliśmy już na TwistService.PL, i jak wspomnieliśmy, w bogatym programie paryskiego wydarzenia był także turniej WDSF World Open Standard, w którym wśród 43. par zatańczyli także polscy tancerze. Finałowe - 4. miejsce przypadło Mistrzom Polski FTS - Dariuszowi Myćka i Madarze Freiberga, zaś 8. miejsce w półfinale zajęli Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz, a Robert Andersen i Klaudia Paduch - 16. miejsce w ćwierćfinale.

Na podium tej konkurencji stanęły pary:
  1. Madis Abel i Aleksandra Galkina - Estonia
  2. Vadim Shurin i Anastasia Meshkova - Łotwa
  3. Pasquale Farina i Sofie Koborg - Dania.

Tuż za finałem, na 7. miejscu zatańczyli Patrick Rucinski - nasz rodak z Kanady, tańczący z Tatianą Veselkina. Patryk i Tatiana pojawiają się w ostatnim czasie na wielu ważniejszych turniejach tańca w Europie i Azji, dzięki czemu aktualnie plasują się na 41. miejscu w światowym rankingu WDSF. Obojgu należy się podziw, gdyż Kanada żyje głównie hokejem, a taniec towarzyski jest tam dyscypliną bardzo niszową. W Kanadzie nie bardzo mają gdzie i z kim rywalizować, więc swoją pasję i miłość do tańca realizują podróżując po świecie :)Patrick Rucinski i Tatiana Veselkina - historia taneczna pisana na TwistService.PL:
Dariusz Myćka i Madara Freiberga - historia taneczna pisana na TwistService.PL:
Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz - historia taneczna pisana na TwistService.PL:

Dziś jest
17 kwietnia 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI