TANIEC TOWARZYSKI

50-lecie AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie

Wystawa i wernisaż

Dodano: 2023-06-07 | 21:09:45


Kolejnym punktem obchodów 50-lecia AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie jest wystawa, która zostanie zaprezentowana z tej okazji w Galerii Marszałkowskiej w Olsztynie.


TwistService.PLTwistService.PL
patronat medialny nad wydarzeniem

Wystawę o historii tańca w Olsztynie z podkreśleniem jubileuszu 50-lecia AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie będzie można oglądać w Galerii Marszałkowskiej przy ul. E.Plater 1 w Olsztynie.

Do zrealizowania wystawy przyczynił się sztab oddanych sprawie ludzi, a w szczególności Małgorzata Dagiel i Wojciech Przemieniecki, którzy poświęcili setki godzin na przygotowanie plakatów i ekspozycji.
W realizację tego wydarzenia włączyło się także Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie oraz Ireneusz Szyc i Studio Graficzne BiB.

Wernisaż będzie miał miejsce w poniedziałek, 12 czerwca 2023 r. o godz. 15:00.

Wernisaż jest jednym z ostatnich punktów bogatego programu obchodów jubileuszu 50-lecia AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie. Kulminacyjne wydarzenia jubileuszowe będą miały miejsce w lipcu, kiedy to odbędzie się Gala taneczna, Bal jubileuszowy i parada taneczna ulicami Olsztyna.

50-lecie AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie50-lecie AKTT Miraż Olsztyn


Poniżej linki do artykułów na TwistService.PL - patrona medialnego wydarzenia - nawiązujące do przypadającego w 2023 roku jubileuszu 50-lecia AKTT MIRAŻ Olsztyn:

Dziś jest
13 czerwca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI