TANIEC TOWARZYSKI

Flash Mob na 50-lecie AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie

Flash Mob w Olsztynie

Dodano: 2023-04-23 | 12:02:35


Spontaniczny Flash Mob w Galerii Warmińskiej w Olsztynie, to kolejny punkt jubileuszu 50-lecia AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie.


TwistService.PLTwistService.PL
patronat medialny nad wydarzeniem

Flasz Mob, to kolejny punkt programu obchodów jubileuszu 50-lecia AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie. Wydarzenie taneczne będzie miało miejsce w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej, w piątek, 28 kwietnia, o godzinie 18:00.

Aleksandra Niewińska-Kulig z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zatańczą specjalnie przygotowany układ taneczny do utworu "Kung Fu Fighting" Carla Douglasa, do którego Grupa Baletowa "Miraż" tańczyła swoją pierwszą choreografię.Ponadto uczestnicy Flash Moba zatańczą - między innymi - Walca Angielskiego i Cha-Cha-Cha, zaś po oficjalnych prezentacjach Iwona Pavlović i Katarzyna Korzeb zaproszą wszystkich do wspólnej animacji tanecznej.

50-lecie AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie

Kulminacja obchodów jubileuszu będzie miała miejsce 7 i 8 lipca. Odbędzie się wówczas Gala taneczna, a następnego dnia Bal jubileuszowy. Obchody zakończy parada taneczna ulicami Olsztyna ostatniego dnia lipca. Wcześniej - 12 czerwca, w Galerii Marszałkowskiej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie zostanie otwarta okolicznościowa wystawa.

50-lecie AKTT Miraż Olsztyn


Poniżej linki do artykułów na TwistService.PL - patrona medialnego wydarzenia - nawiązujące do przypadającego w 2023 roku jubileuszu 50-lecia AKTT MIRAŻ Olsztyn:

Dziś jest
24 lipca 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI