TANIEC TOWARZYSKI

Magdalena Faszcza

Lekcje tańca na 50-lecie

Dodano: 2023-05-11 | 18:03:46


W najbliższą niedzielę, 14 maja, w Olsztynie odbędą się kolejne - bezpłatne - lekcje tańca na okoliczność 50-lecia AKTT Miraż i tańca towarzyskiego w Olsztynie.


Magdalena Faszcza
foto: materiały własne

TwistService.PLTwistService.PL
patronat medialny nad wydarzeniem

Podobnie jak poprzednio, lekcje tańca odbędą się w ERANOVA Centrum Tańca Wasilewski-Felska przy Alei Obrońców Tobruku 3 w Olsztynie. Tym razem Magdalena Faszcza zaprasza na spotkanie z FLAMENCO, zaś Kamila Grygorowicz rozgrzeje uczestników rytmami salsy.

Magdalena Faszcza

Magdalena Faszcza jest tancerką, nauczycielką języka hiszpańskiego i animatorką życia kulturalnego Olsztyna. Od 2005 roku prowadzi Studio Animacji Ruchowej "RYTM", w którym poza nauką tańca tworzy spektakle, organizuje warsztaty w Polsce i Hiszpanii.

Jej największą miłością jest flamenco i to w sztuce południowej Hiszpanii odnalazła życiowy kompas. Lubi uczyć i rozwijać skrzydła swoim podopiecznym. Często powtarza, że "Postawa to magia, magia to gracja, a gracja to taniec".

W niedzielę, 14 maja, Magdalena zaprasza na spotkanie z flamenco, które może stać się przygodą na całe życie.

Kamila Grygorowicz

Kamila Grygorowicz ? choreograf i tancerka, założycielka Lilla Salsa Academy - pierwszej w Olsztynie szkoły salsy. Liderka Karel Flores World Team Poland. Kobieta, która zabrała Olsztyn w prawdziwą karaibską podróż.

Jest Mistrzynią Polski w Salsie Solo, II Wicemistrzynią Polski w Salsie Solo i finalistką Mistrzostw Polski w kategorii Latin Show. W tańcu towarzyskim zdobyła siódme miejsce na Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich i posiada międzynarodową klasę taneczną "S".

Jest absolwentką Choreografii i teorii tańca na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie oraz Choreografii i technik tanecznych na Akademii Muzycznej im. G.K.Bacewiczów w Łodzi. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia na wydziale Rytmiki i historii muzyki, Państwowe, Ognisko Baletowe i jest wychowanką Szkoły Tańca Astra Barbary i Jacka Porazików w Szczecinie.

Jej miłość do tańców kubańskich rozpoczęła się 15 lat temu podczas pobytu w Londynie. Swoje umiejętności w Salsie zdobywała pod okiem Mistrzów takich jak: Griselle Ponce, Shani Talmor, Eddie Torres, Supermario, Susana Montero, Luis Vasquez, Melissa Fenandez, Johnny Vasquez, Maykel Fonts, Frankie Martinezx, Tania Cannarsa, Adolfo Indacochea, Karel Flores. Swoje umiejętności rozwija biorąc udział w Kongresach Salsy na terenie kraju i za granicą (Warszawa, Berlin, Hamburg, Ateny, Istanbul, Londyn,Mediolan, Paryż, Ryga, Bruksela, etc.). Bierze udział w licznych pokazach, projektach na terenie całego kraju.

Jako zawodowa tancerka przez lata współpracowała z Zespołem Blue Cafe biorąc udział w trasach koncertowych oraz występując na największych Festiwalach w Polsce (Opole, Sopot) i programach telewizyjnych ("Jaka to melodia?", "Kawa czy herbata", "Dzień dobry TVN").


Program: 14 maja 2023 r.:

  • godz. 16:30 - Magdalena Faszcza
  • godz. 17:30 - Kamila Grygorowicz
Zapisy telefoniczne:
  • tel. kom. +48 885 81 81 85
  • tel. +48 89 534 94 04


50-lecie AKTT Miraż Olsztyn


Poniżej linki do artykułów na TwistService.PL - patrona medialnego wydarzenia - nawiązujące do przypadającego w 2023 roku jubileuszu 50-lecia AKTT MIRAŻ Olsztyn:

Dziś jest
20 lipca 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI