KOMENTARZE

Artykuł: Mazowiecki Związek Tańca Sportowego

powrót

24

~Bez komentarza

Dodano: 2014-12-18 | 08:27
Jeszcze nie dawno ,Panowie Ś ,B,M
wpisywali się pod listem otwartym aby usunąć z Zarządu ludzi z którymi teraz są w składzie !
Gdzie wiarygodność panowie ?
Wszędzie gdzie jest jedno nazwisko ,czyli Ch ,prędzej czy później wszystko się zepsuje .
Radzę trzymać się z dała od wyżej wymienionego nazwiska .Ten człowiek powinien byc odsunięty od tańca .
23

~do 14

Dodano: 2014-12-18 | 07:12
A moim zdaniem ten rok pokarze gdzie co i jak. A by tańczyć WDSF wystarczy wykupić licencje czy PTT i FTS my tak robimy tańczymy tu i tu.Nie określamy się po żadną organizacją ponieważ PTT i FTS nic nie robi dla tancerzy.
22

~Prezesi

Dodano: 2014-12-18 | 06:25
sam skład v-ce prezesów napawa strachem, i brakiem uczciwości tanecznej, masz racje jak najdalej od tego "tworu".
21

~Masakra

Dodano: 2014-12-18 | 01:18
Masakra ? Co za żenada, bylem w FTSie, ale po opublikowaniu składu zarzadu jednak wybieram PTT...
20

~Jak to jest ?

Dodano: 2014-12-18 | 00:40
Polski Związek Tańca Sportowego , Mazowiecki Związek Tańca Sportowego ...
To nie ta sama firma ??? Już nie kumam.
19

~Ojjjj

Dodano: 2014-12-18 | 00:30
Nie wierze ...Jak takie osoby mogły zaczac współpracę z Chojnackim...
Czy Ch...jeszcze za mało krzywdy wyrządził w tańcu???
Z dała od miejsca gdzie pojawia się to nazwisko!
18

~Zainteresowany

Dodano: 2014-12-17 | 23:45
Gratulacje dla MZTS należy Wam się Nobel za scalenie środowiska!!! Mocno trzymam kciuki!!!!!
17

~do niżej

Dodano: 2014-12-17 | 23:15
pier......e o szopenie, masz człowieku mały światopogląd i nie ogarniasz wszystkiego, tyle w temacie! nawet nie chce mi się tu prostować twojej tezy :-(
16

~zmiany konieczne

Dodano: 2014-12-17 | 22:57
Myślę, że skoro p. Butko czy p. Chojnacki są takimi dobrymi trenerami, to niech się zajmą przede wszystkim trenowaniem. Co do sędziowania, to powinni sędziować tam jak najdalej od wszelkich swoich par i wychowanków. Jeśli już zdarzy się ich para, powinni bezwzględnie wymienić się przy ich sędziowaniu z innym sędzią. Przy każdym turnieju powinna działać za każdym razem inna - niezależna komisja złożona z rodziców. Stanowili by oni kontrolę nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia (chodzi to m.in. o należyte, uważne sędziowanie, przestrzeganie przerw pomiędzy rundami oraz warunków bezpieczeństwa na parkiecie, pełną informację dla tancerzy i widzów co i o której, bo czasami program jest chaotycznie, a tym samym brak tu szacunku do tancerzy. Poza tym natychmiast należy usunąć zapis o zawieszaniu tancerzy, gdyż obecne czasy sprawiły, że kluby to po prostu firmy i zbierają wielką kasę od tancerzy-klientów, którzy kupują ich usługi. Dlaczego więc, w razie czego klub czy trener miałby uważać tancerza-klienta za swoją własność??? Następną rzeczą jest WYRZUCENIE w siną dal z tanecznych Sądów Koleżeńskich wszelkich ludzików związanych z tańcem. Siedzą tam zwykle tancerze czy trenerzy, czy właściciele klubów, którzy tego lubią , a tamtego nie lubią, a innego obgadują. Jak przyjdzie problem do rozwiązania, kierują się własnymi widzimisię, a nie sprawiedliwym osądzeniem problemu. Tancerz więc zazwyczaj nie ma się gdzie zwrócić ze swoimi kłopotami. Myślę, że ewentualnie może Sąd Koleżeński z Pomorza mógłby rozpatrywać sprawy ze Śląska, itp. I jeszcze jedna rzecz - strona www danego okręgu bezwzględnie powinna składać oficjalny raport o nagrodach finansowych dla par za różnego rodzaju osiągnięcia tj. gpp, mp (przecież czasami nawet przejście rundy nagradzane jest jakąś kwotą). Niektóre kluby to ujawniają, inne udają że nic o tym nie wiedzą. A więc gdzie ta kasa idzie?
15

~:)

Dodano: 2014-12-17 | 21:26
phiii
14

~Ja

Dodano: 2014-12-17 | 21:04
To kto w końcu ma się zająć tym związkiem, pytanie kto? rodzic? nie mający pojęcia o tym? Czy to źle, że zajęli sie tym trenerzy największych klubów w Warszawie, żeby ich pary, które są na na takim poziomie aby reprezentować Polskę na parkietach za granicą? do daje to naiwne PTT, no co? turniej w Ciechanowie, Rędzinach, czy na Podlasiu? EDC klasa, owszem, skoro pasuje lokalizacja, ale co mają robić tancerze, którzy są w czołówkach każdej kategorii tanecznej? Umiecie tylko krytykować i nic więcej. Ucichło już w PTT? już im się skończyła kasa na prawników, umieją tylko szydzić z innych, a sami pokazali co potrafią już od początku swoich rządów Dziwi mnie, że niektórzy poważni ludzie tam jeszcze działają, kiedy oni przejrzą na oczy...
Nigdy nie dostaną dostępu do WDSF, oszukują samych siebie, a rządzą tam osoby, które dochody mają z innych źródeł i na tancerzach im nie zależy, ale co z tymi, trenerami, dla których taniec, to główne źródło utrzymania Tancerze na to patrzą i dochodzą do wniosku, że nic z tego nie będzie, powoli będą się wykruszać i ciekawe co wtedy! Jaki wy dajecie przykład, gorsze zakłamanie niż w tej naszej polityce pomiędzy Po i PIS, może już niebawem granaty uruchomicie.
13

~Zwiazki

Dodano: 2014-12-17 | 20:44
Czemu w koncu nie zrozumiecie ze tylko ta struktura moze istnieć? I dlatego wszyscy chca w niej uczestniczyc.
W kazdym województwie z tego co sie orientuje związki sa założone ktore wraz z fts beda mogly stworzyć polski zwiazek wtedy gdy pan Nowogorski zostanie znieniony w zwykle stowarzyszenie.
Ostatnia rzecza która chca trenerzy warszawskich klubow to wlasnie sfory i kłótnie. Chca cos dzialac i to najwazniejsze ze nie ma tsm pseudodzialaczy ktorzy nie maja klubow tylko działają...
Gratuluje dobrego ruchu. Oby nie tylko mądrzy warszawscy trenerzy to zrozumieli! Innym zycze tego samego zeby wziasc przykład z najlepszych. Bo co by mowic to najlepsi trenerzy w Polsce! Gratuluje!
12

~DO 10

Dodano: 2014-12-17 | 20:32
Trenerzy sędziowie WDSF muszą przejść do FTS bo nie będą zarabiać jak nie przejdą. Nie będą sędziować i nie będzie kasy. Kasa się liczy a nie taniec
11

~tancerz

Dodano: 2014-12-17 | 19:10
Więcej wiary ludzie, dajmy szanse
10

~Melehit

Dodano: 2014-12-17 | 18:43
Trochę dziwię się, że p. Butko, który swego czasu pisał list otwarty na Twist Service przeszedł na stronę Federacji. Hmmm, czy ktoś mi napisze CO TAK NAPRAWDĘ kieruje trenerami, że zostają lub przechodzą gdzieś indziej?

Dziś jest
24 lipca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI