KOMENTARZE

Artykuł: Mazowiecki Związek Tańca Sportowego

powrót

54

~do rozwagi

Dodano: 2014-12-18 | 21:03
FTS proponuje atrakcyjne turnieje w ramach WDSF a przedłoży jednocześnie regulamin do podpisu oczywiście małym drukiem . W dokumencie tym powróci się do kontraktów dotyczących zmian barw klubowych i nie tylko , oczywiście chodzi o zwrot nakładów poniesionych w walucie wymienialnej . Osoby które podpiszą tak sformułowany regulamin ,dokument oddadzą wszelkie prawa do swoich dzieci lub swoje własne w ręce osób obcych .
53

~no właśnie

Dodano: 2014-12-18 | 20:12
bardzo zastanawiające dlaczego te czołowe pary standardowe nie mają dylematu czy WDC,czy WDSF ,jak ten fakt wytłumaczycie ?
52

~wARTO POMYŚLEC

Dodano: 2014-12-18 | 19:36
Jedno zasadnicze pytanie :
Dlaczego najlepsze polskie pary nie chcą miec nic do czynienia z niektórymi działaczami FTS i wybrały WDC a nie WDSF.

I niech mi nikt nie wciska kitu ,że Longarini jest lepszy od Kasatego i innych. jeśli chodzi o łacinę to po Suchockim jest taka dzuira ,że aż żal d..ę ściska.

I TU WYCHODZĄ DZIAŁANIA NIEKTÓRYCH SĘDZIO -TRENERO -dZIAŁACZY .
51

~??

Dodano: 2014-12-18 | 19:31
To komu będzie podlegał ten Mazowiecki Związek ?
50

~Rodzic

Dodano: 2014-12-18 | 16:59
Czytam te wszystkie komentarze i nie moge dojsc do zadnych konkretnych wnioskow ,bo zalezy kogo i o kim sie slyszy czy czyta to nie mozna za tym wszystkim nadazyc .Tak zmiany sa dobre ,ale sam wiem ze mnostwo trenerow,sedziow i sedzio-trenerow przeszlo do FTS/zwiazku ,ktory wczesniej krytykowali/i uwazam ze znowu powtorzy sie sytuacja jak w PTT bo to sa te same osoby i tylko mamia tancerzy ktrzy na tym traca.Byc moze co poniektorzy bedac w PTT po przejsciu do nowych organizacji cos zmienia dla dobra tanca ale komentarze mowia same za siebie -szkoda tylko wszyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyys tkich tancerzy i ich rodzicow ktorzy podielaja pasje swoich dzieci
49

~tematy zastępcze

Dodano: 2014-12-18 | 16:48
jak ktoś myśli, że jedna osoba jest winna za wszystko, to chyba żyje w jakimś urojonym świecie. Przykładów działań nieetycznych jest wiele w całym światku tanecznym, a nie ma wcale linii podziału źli są tu, a dobrzy tu.
Rzuca się oskarżenia bez konkretnych dowodów, najeżdża na osoby, a problem co robić organizacyjnie, by było lepiej umyka. Najtrudniej wypracować jakieś wspólne działania, bo wszyscy myślą, że ich jest jedyne i prawdziwe, a jest to tylko iluzja.
Dlatego zestawienie takich nazwisk najpierw zaskakuje, ale potem zastanowiwszy się , możemy spróbować dać im szansę.
48

~

Dodano: 2014-12-18 | 16:45
Nie. Nie zwariowałam. Chcę tańczyć i rywalizować na turniejach WDSF. Mam mózg! Personalnie do tego nie podchodzę. Spokojnie analizuję sytuację. Szukam oferty, która mnie interesuje. A dodatkowo bardzo nie lubię takiego zapartego stosunku do wszystkich. Negowania totalnego i podziału na dobrych i złych. PTT jak do tej pory tylko na NIE. Za grosz dobrej woli. Przykład Wieczystego!!!! Dlaczego nie pokażą choć te odrobinę dobrej woli i nie godzą się na "Duży Turniej Poza Podziałami" ?????
47

~Zwariowaliscie!!!

Dodano: 2014-12-18 | 16:38
Jak PTT ma nagle naprawić cos,co przez lata degradowało towarzystwo z FTS ???!!!!
Potrzebny jest czas aby naprawić cały ten syf który narobili !!!
A teraz przeszli pod praktycznie nową nazwę i ma byc wszystko cacy ??!!!
Gdzie Wy macie mózg ???
46

~do niżej

Dodano: 2014-12-18 | 16:16
ja i bez Polskiego tańca mam stypendium, nie tańczę dla stypendium, tylko tanczę, bo to kocham, uwielbiam rywalizować na parkietach zagranicznych, bądź z zagranicznymi parami i po to jest mi potrzebny FTS, może się nazywać Rudy 102, żebym miał tylko możliwośc tańczyć w silnej grupie, rozwijać się i mieć z tego satysfakcję. Wybór należy do każdego, mnie interesuje to! nie bawi mnie zdobycie tytułu Mistrza Polski i bycie ograniczonym. Wiem, że niektórzy mają stypendia, ponieważ zatańczyli Mistrzostwa w Fromadzie, gdzie uzyskali 1 miejsce na 2 pary, ale tytuł jest tytuł. Mnie to nie bawi.
45

~zwolennicy PTT

Dodano: 2014-12-18 | 16:14
Dajcie spokój. Zwolenników ptt nie przekonacie. maja odpowiednio spreparowane mózgi. Muszą sie przekonać sami. Za rok z ptt nie zostanie nic. Już w styczniu zmienia prezesa z Z... na K-B i wtedy zacznie sie dziać. Jak zobaczą jakie niespodzianki szykuje im zarząd, który nie ukrywa ze dla niego nie licza sie dobre pary tylko te klasowe bo z tego sa dla nich pieniazki. Jak zostanie zatwierdzona nowa ustawa, jak rusza przygotowania do Words Games to zobacza jaka jest przepaśc miedzy tymi organizacjami. Dla mnie niestety nie ma wyboru jeśli stawiam na jakośc tańca choć też nie przepadam za ludzmi którz sa w FTS. Ale ci w PTT sa jeszcze gorsi
44

~:-)

Dodano: 2014-12-18 | 15:55
Widocznie wszyscy ci trenerzy, którzy przeszli do FTS stwierdzili, że jednak lepiej działać z "tamtą" ekipą niż z tą co obecnie została w PTT
43

~Wdc

Dodano: 2014-12-18 | 15:37
Mistrzostwa Swiata w WDC są otwarte :)
Nie trzeba miec nominacji.
Róbcie jak chcecie ,ja wiem jedno ,ze FTS mnie nie przekonuje pomimo ,ze przeszło tam kilku trenerów którzy jeszcze przed chwilą sami walczyli z "tą ekipą".Wstyd a nie pojednanie.Pan Ch zniszczył niejednego człowieka ,tam gdzie on ,tam jest przekręt.
Zawsze tak było i to sie nie zmieni .
42

~MP

Dodano: 2014-12-18 | 15:27
Ale przynajmniej stypendium mozna dostać i to fajne pieniadze co miesiąc .
Gdyby było jak piszesz,to FTS juz dawno by to zrobiło (walczy o to tyle lat bez skutku)
PTT łączy się z Polskim Tańcem S.A i będzie tak jak byc powinno.
Żaden FTS lub federacja podlegająca pod FTS tego zrobic prawnie nie moze .
Ja zostaje w PTT .
41

~

Dodano: 2014-12-18 | 15:14
Jest tylko jeden myk! Czeka ustawa. Jeśli wejdzie w życie stanie się to o co walczyło PTT z FTS. Wymogi odnośnie związku sportowego się zmienią. Przez wiele lat PZST był zarejestrowany i...... tyle. Trzeba wiedzieć, że to WDSF jest członkiem MKOL. I to będzie bardzo ważne po wejściu w życie ustawy.
Obecnie PTT mami tytułem Mistrza Polski. Tylko co z tego wynika. Na mistrzostwa WDSF nominacji się z tym tytułem nie otrzyma.
Choć to może być trudne trzeba by zapomnieć o personalnych animozjach. Jeśli sport i rozwój tańca jako dyscypliny aspirującej na olimpiadę to tylko WDSF. Jeśli WDSF to FTS
40

~do Cha Cha Cha

Dodano: 2014-12-18 | 14:38
a nam nie chodzi o tytuł Mistrza Polski Polskiego Tańca, tylko o możliwość startu w Mistrzostwach Świata, bądź Europy!!!!!!!!!!!!!
to jest nasze marzenie i po to ciężko pracujemy, po co nam tytuł Mistrza Polski w Polsce i jeżdzenie po turniejach w Pcimiu dolnym, a później obsmarowanie po turnieju, że ten zasłuzył, a ten nie zasłużył, że sędzia taki i owaki..........

Dziś jest
21 lutego 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI