KOMENTARZE

Artykuł: Mazowiecki Związek Tańca Sportowego

powrót

39

~Cha Cha Cha

Dodano: 2014-12-18 | 14:28
Ale jak tak patrzę to duża większość nie wie o co chodzi . FTS na swoich stronach próbuje zmamić tancerzy ,rodziców bo nie posądzam kluby i działaczy o taką nie wiedzę ,tym ze bedzie podlegać pod MINISTERSTWO SPORTU a to po prostu NIEPRAWDA ! Nie ma takiej opcji ( wyjasnione wcześniej). Mistrz Polski też będzie tylko jeden i nie bedzie on z FTS-u , bo PRAWO DO ORGANIZACJI MISTRZOSTW POLSKI ma Polski Taniec podlegający pod PZTS...
38

~Cha Cha ha

Dodano: 2014-12-18 | 14:16
Dla pytających o POLSKI ZWIĄZEK TAŃCA SPORTOWEGO . Taki ZWIĄZEK jest jeden, zajejestrowany w MINISTERSTWIE SPORTU I TURYSTKI ... Dzięki temu ZWIĄZKOWI działa POLSKI TANIEC S.A. I PTT !!!! Żaden związek czy to mazowiecki czy to podlaski i ***ski nie bedzie miał wsparcia ,poparcia z MINISTERSTWA SPORTU bo nie nalezy do w/w PZTS
37

~kim

Dodano: 2014-12-18 | 13:41
Co z tego, że ktoś coś podpisał rok wstecz.....teraz jest porozumienie i działamy. Trzeba dać czas i ocenić efekty.
36

~do krótko

Dodano: 2014-12-18 | 13:12
czego?
35

~Krótko

Dodano: 2014-12-18 | 12:24
Gra o Tron.
34

~kompromis

Dodano: 2014-12-18 | 12:08
Ja na to,m patrzę tak, wreszcie zwaśnieni ludzie usiedli do stołu i poszukali kompromisu. Nie ma świętych na tym świecie, ale lepsza zgoda niż wojna, która wszystkich niszczy. Nie łudźmy się, że wszystko jest ok, ale jest to krok w kierunku zbudowania czegoś razem.
I tyle.
33

~Ojojojooj

Dodano: 2014-12-18 | 11:43
Wypisuje się z FTS skoro działa tam ten jeden pan ktorego niektorzy jeszcze niedawno chcieli się pozbyć .
Śmieszna sprawa .
32

~Ad 30

Dodano: 2014-12-18 | 11:42
Chodzi o list z Łomianek 2013 r pod ktorym podpisało się 90 % trenerów .
Nie prywatny list otwartt R.B
31

~mama

Dodano: 2014-12-18 | 11:27
wszystko fajnie, ja się cieszę, że moje dziecko dopiero zaczyna z tańcem krótko mówiąc, ale nie zazdroszczę takim rodzicom, którzy mają dzieci mistrzowskie, które jeżdżą po swiecie, tańczą i reprezentują nasz kraj. Co to za lojalki w PTT, wstyd, śmiech itp... a wy tu o zawieszeniach mowicie!
30

~do 28

Dodano: 2014-12-18 | 11:13
Wygrzebałem link w archiwum
odnośnik www

Powiedz, gdzie tu tezy, które stawiasz dotyczące konkretnych osób? Przeżywasz jakieś olśnienia?
Po drugie, to jest polityka. Układasz się z tymi, z którymi możesz, a nie z tymi, z którymi chcesz. Co przecież widać gołym okiem.
29

~federacje

Dodano: 2014-12-18 | 11:09
Prawda jest taka ze FTS juz wydal opinie ze tylko w FTSie tanczyc mozna bedzie w WDSFie a PTT tak czy inaczej bedzie pod szyldem WDC i tak sie to naturalnie podzieli. Przykro mi ale z takim zarzadem FTS wiele stracil. Ja dziekuje i wypisuje sie z tego szamba !
28

~List

Dodano: 2014-12-18 | 10:51
W liście chodziło przede wszystkim o tym aby zaprzestać układom , aby nie zawieszać tancerzy i nie traktować ich przedmiotowo ,aby usunąć od działania m in Ch ,Wo..,Wit.. .
Te osoby od lat działały na szkodę tańca i swymi nieuczciwymi działaniami doprowadzili do rozłamu gdyż wlasnie Ci " trenerzy " ( teraz działacze ) byli zbulwersowani działaniem tych Panów i zachcieli ich usunąc .
A co się dzieje teraz ?
Ci którzy walczyli o oddalenie tych Panów od stołków ,teraz siadają razem z nimi !!!
Od lat wiadomo było ,ze poprzednim Prezes ( p Wit...) byl tylko marionetką i sługą pana Ch ,Czyż itd ...
Teraz bedzie to samo ,Pan Ch nie jest prezesem ale fakt ,ze jest w Zarządzie ,mowi o wszystkim .
Jesli moj klub w którym tańczę ,bedzie przechodził do FTS ,na pewno odejdę od razu z klubu .
27

~do bez komentarza

Dodano: 2014-12-18 | 09:49
a co mieli zrobić Pan B. Ś, M i inni???? podpisali się pod listem otwartym, bardzo chcieli, aby było porozumienie, ale co mieli zrobić
?
za ***** ich uwiązać i kazać podac rączki
????????????????

zastanówcie się troche zanim uderzycie w klawiaturę!!!!!!!!
26

~ad niżej

Dodano: 2014-12-18 | 09:24
nie da się go odsunąć za duże ma układy w WDSF-ie, a nie znasz powiedzenia, że jeśli nie można już kogoś bardziej nienawidzić, należy go pokochać? I tak też postąpili pozostali członkowie zarządu, dajcie im czas, uważam, że należy cieszyć się, że w Mazowieckim Związku Tańca Sportowego mamy fachowców, świetnych trenerów, właściecili najbardziej liczących się klubów, cięszę się, że zwarli szyki, może uda się w końcu odsunąc "leśnych dziadków", którzy sędziują, a wcale nie znają się na tańcu i na których cały czas narzekaliście
25

~opinia

Dodano: 2014-12-18 | 09:09
Tworzenie lokalnych związków jest potrzebne, bo tylko takie organizacje mogą być członkami polskich związków sportowych, a tu - czy się chce, czy nie - niedługo nastąpi zmiana. Po drugie ten związek stworzyli ludzie, którzy mają kluby, a w nich ambitnych tancerzy. Trzeba im coś zaproponować, a zarządy obu zwaśnionych organizacji tego nie ułatwiają. Lepsi trenerzy niż działacze, których z tańcem wiąże jedynie kasa za sędziowanie - obojętnie czego, byle przeżyć jeszcze kilka miesięcy - taka mentalność Dyzmy.

Nie wypowiadam się na temat uczciwości założycieli - możecie wylewać na nich wiaderka z pomyjami. Ale oni mają interes w tym, żeby ich pary mogły się rozwijać i startować w dużych międzynarodowych turniejach i w mocnych polskich zawodach. Muszą działać również w interesie tancerzy, bo to oni ich karmią. To i tak o niebo lepiej niż w przypadku odsysaczy kasy, którzy nie wnoszą nic twórczego do tańca, bo tancerz jest jedynie źródłem kasy, a za efekty sędziowania nikt ich nie będzie w praktyce rozliczał.
Rozwalony polski świat taneczny powoduje, że zawodnicy z 3. ligi awansują nagle do 1. (przy tym samym poziomie tańca). To jest chore. Talibowie, którzy do tego doprowadzili mają się natomiast jak pączki w maśle.

Z tego, co pamiętam, to list p. Butko dotyczył powstrzymania skutków rozłamu PTT i FTS. Tamta idea już przecież poległa, osoby podpisane pod listem zostały zignorowane. Coś trzeba robić, żeby się obronić przed skutkami bandyckich działań ludzi klasy Kuba Rozpruwacz.

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI