KLUB KIBICA / 2017 / LUTY

Jakub Lipowski i Diandra Illes

Kuba i Diandra - nowa para

Dodano: 2017-02-09 | 14:05:18


W swoich rodzinnych krajach są znanymi i czołowymi tancerzami. Od pewnego czas tworzą parę, która reprezentować będzie Rumunię.


Jakub Lipowski i Diandra Illes
foto: własne


Oboje tańczą od dziecka. Jakub Lipowski w swojej bogatej historii miał wiele tanecznych partnerek, z którymi odnosił mniejsze i większe sukcesy. Diandra Illes - Rumunka, od 2010 roku tańczyła z Mihaiłem Paraschiv. Na swoim koncie posiadają tytuł II WiceMistrzów Świata Młodzieży - Chengdu 2013, a w ubiegłym roku, w Stuttgartcie, na German Open Championships, w turnieju WDSF Grand Slam Latin zajęła 16. miejsce w ćwierćfinale.


Czy nowa para Jakub Lipowski i Diandra Illes zawojuje parkiety Rumunii, Polski ... świata - czas pokaże. Wiemy, że oboje wytrwale trenują, przygotowując się do swojego pierwszego, wspólnego, tanecznego występu, który będzie miał miejsce podczas Mistrzostw Rumunii, w pierwszy weekend marca br.


Kuba i Diandra trenują pod okiem Jarka i Dominiki Marzec w warszawskim Klubie Tańca DUET, zaś akademickie "wsparcie" trenerskie otrzymują między innymi od Petera Stokkebroe, Sergeya Surkova i Agnieszki Melnickiej.

Pozostaje nam obserwować karierę tej nowej pary i życzyć im połamania obcasów ...


Jakub Lipowski i jego historia taneczna pisana na TwistService.PL
Do GoldStadtPokal 2020 w duecie z Diandrą Anielą Illes.
Od WDSF Grand Slam Wuxi 2023 - z Terezą Kucerova:

Dziś jest
21 czerwca 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI