TANIEC TOWARZYSKI

UK Open 2024 - Rising Stars Amatorzy Standard

Szczecinianie zwyciężają

Dodano: 2024-01-17 | 12:27:33


Zwycięstwem Michała Tarnowskiego i Olgi Piejko - Wschodzących Gwiazd Amatorów Standard rozpoczął się wczoraj, 16 stycznia 2024 r., doroczny UK Open Championships 2024 w Borunemouth, w Anglii.


Michał Tarnowski i Olga Piejko
foto: Tomasz Reindl


W oczekiwaniu na oficjalne wyniki, dzielimy się sukcesami polskich par uczestniczących prestiżowym, dorocznym, UK Open Championships w Bournemouth, w Anglii. Pierwszy dzień tego tanecznego wydarzenia, to rywalizacja w konkurencjach Rising Stars.

W turnieju Amatorów zwyciężyli, szczecinianie, z Danceclubu Szczecin, Michał Tarnowski i Olga Piejko, zaś na miejscu 5-tym zatańczyli: Axel Kvaran i Alicja Kogut.

Danceclub Szczecin na UK Open 2024

pary Danceclub Szczecin w RS Amatorów
foto: FB - Szymon Kalinowski

W turnieju Rising Stars Amatorów Standard zatańczyła liczna grupa par ze szczecińskiego Danceclubu. Na foto powyżej, od lewej: Michał Tarnowski i Olga Piejko, Jerzy Sajdak i Dasha Borovskaya, Szymon Panachida i Marika Zawadzka, trenerzy - Szymon Kalinowski i Grażyna Grabicka, Patryk Grabowski i Hanna Capar, Kamil Mecha i Julia Tuchewicz

UK Open 2024 - Rising Stars Professional Standard

Rising Stars Professional Standard

Sukces w turnieju Wschodzących Gwiazd odniosła kolejna polska para - Maciej Kadłubowski i Karolina Kozów, która zajęła drugie miejsce w kategorii par Zawodowych Standard.

UK Open 2024 - Rising Stars Professional Latin

Rising Stars Professional Latin
foto: Tomasz Reindl

Polska standardem "stoi", ale tym razem w Bournemouth, mamy wyjątek i w stylu latynoamerykańskim, w konkurencji par zawodowych, finałowe 6-te miejsce wytańczyli Andrzej Jarosz i Ania Khrycheva.

Bournemouth, 16 stycznia 2024 roku

Dziś, 17 stycznia 2024 r. kibicujemy parom Zawodowym w stylu Standardowym i Amatorom w tańcach Latin.

Przed rokiem w Bournemouth:

UK Open 2024 - program

UK Open Championships na TwistService.PL:

Dziś jest
19 kwietnia 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI