KLUB KIBICA / 2017 / STYCZEŃ

Michał Le i Sandra Jabłońska

UK Open 2017 - dzień trzeci, ostatni

Dodano: 2017-01-20 | 11:46:00


W nocy z czwartku na piątek, z 19/20 stycznia, w Bornemouth, konkurencjami zawodowców latin i amatorów standard, zakończył się UK Open Championships 2017.


Michał Le i Sandra Jabłońska
foto: RobRonda.com


W konkurencji Amatorów Standard uczestniczyło 113. par, a w barwach Polski - 16. Najlepszy dla Polski wynik wytańczyły pary Michał Le i Sandra Jabłońska oraz Maciej Kadłubowski i Maja Kopacz, które awansowały do ćwierćfinału, zajmując odpowiednio miejsca 16. i 21.


foto: RobRonda.com

Turniej Amatrów standard wygrali chińczycy - Chong He i Jing Shan, za którymi na drugim miejscu, w barwach Anglii, zatańczył angielsko-polski duet Kyle Taylor i Izabela Skierska. Dobrym wynikiem - 8. miejscem, w półfinale, mogą pochwalić się także nasi krajanie - reprezentujący USA - Oskar Wojciechowski i Karolina Holody.


W Zawodowcach Latin startowało 190. par, a zwyciężyli Riccardo Cocchi i Yulia Zagoruychenko (USA), za którymi uplasowali się także reprezentanci USA - Stefano Di Filippo i Daria Chesnokova, zaś na trzecim miejscu - Dorin Frecautanu i Marina Sergeeva z Mołdawii.

Najlepszy wynik z - nielicznych - polskich par uczestniczących w tej konkurencji wytańczyli Radosław Hojsan i Małgorzata Jabłońska (68. miejsce) oraz Krzysztof Grzelak i Natalia Krzystoszek (79. miejsce), które przetańczyły trzy rudny turnieju.

Anton Sboev i Patrycja Raniś

Anton Sboev i Patrycja Raniś
foto: RobRonda.com

Z polonijnych par, w zawodowcach, zauważamy Antona Sboev i Patrycję Raniś, reprezentujących Rosję, którzy zajęli 17. miejsce, w ćwierćfinale.


UK Open Championships 2017:Wyniki:


UK Open Championships - sprzed lat:

Dziś jest
19 kwietnia 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI