TANIEC TOWARZYSKI

Michał Le i Sandra Jabłońska

Ostatni taniec w Amatorach

Dodano: 2023-04-04 | 00:20:29


Michał Le i Sandra Jabłońska zatańczyli swój ostatni taniec w konkurencji Amatorów, w Halinowie, 1 kwietnia 2023 roku.


Michał Le i Sandra Jabłońska
foto: Tomasz Reindl


Michał Le i Sandra Jabłońska - siedmiokrotni Mistrzowie Polski PTT - o planach kontynuowania kariery tanecznej w kategorii Zawodowców Standard powiedzieli międzynarodowej braci tanecznej podczas styczniowych UK Open Championships w Bournemouth - (Michał Le i Sandra Jabłońska - zawodowcami).

Zaznaczyli, że premierową rywalizację w gronie zawodowców zainaugurują w maju 2023 roku na Blackpool Dance Festivalu. W międzyczasie zatańczyli jeszcze dwa turnieje wśród Amatorów, oba wygrywając. Jeden w Mierzynie - Polish Cup PTT (25 marca 2023 r.) i drugi w Halinowie - Grand Prix Polski PTT (1 kwietnia 2023 r.).

V Polish Cup PTT Mierzyn 2023 - Amatorzy Standard

V Polish Cup PTT - Mierzyn 2023
foto: Adam Socik | TwistService.PL

Grand Prix Polski PTT Halinów 2023 - Amatorzy Standard

Grand Prix Polski PTT - Halinów 2023
foto: Tomasz Reindl

Ostatni walc - w konkurencji Amatorów - zatańczony przez Michała i Sandrę na Grand Prix Polski PTT w Halinowie. Wideo dzięki uprzejmości Pana Hoan Le.Poniżej ostatni Quickstep i Fokstrot, przedzielony emocjonalnymi podziękowaniami skierowanymi przez Michała i Sandrę do swoich fanów, rodziców, trenerów. Ten moment prezentujemy dzięki uprzejmości Telewizji tanecznej - DTVPozostaje nam życzyć Michałowi i Sandrze połamania obcasów na polskich, europejskich i światowcy parkietach tanecznych. Życzymy także trenerskiej intuicji, bo jak na zawodowców przystało, nie poprzestaną oni tylko na parkietowej rywalizacji, ale będą przekazywać swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie kolejnym pasjonatom tańca towarzyskiego.


Michał Le i Sandra Jabłońska- historia taneczna pary pisana na TwistService.PL:

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI