INNE TAŃCE

Tomasz i Róża Kucharczykowie

Seniorzy w Hiszpanii

Dodano: 2016-03-29 | 06:23:38


W Cambrils (Hiszpania) w Wielkanocny weekend odbył się wielki festiwal tańca X D.O. World DanceSport, w którym uczestniczyło blisko 2 000 tancerzy, wśród których nie zabrakło Polaków. Sukces odnotowali Seniorzy - Tomasz i Róża Kucharczykowie.


Tomasz i Róża Kucharczykowie
foto: materiały prasowe

15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

Tomasz i Róża Kucharczykowie rozpoczęli swoje starty w Cambrilis od zwycięstwa w turnieju WDSF Senior II Open Standard, w którym za sobą zostawili 22. pary taneczne. Obok nich na podium stanęli, na miejscu drugim - Antonio Falsetti i Maria Pia Mari (Włochy) i na miejscu trzecim - Hannes Teichmann i Alexandra Schreckhas (Austria).

Tego samego dnia, w piątek, 25 marca, Tomasz i Róża Kucharczykowie uczestniczyli w młodszej kategorii seniorskiej - WDSF Senior I Open Latin, gdzie w gronie 18-tu par tanecznych zajęli 7. miejsce w półfinale. Na tym samym miejscu, dzień później, zakończyli rywalizację w tej samej kategorii, lecz w stylu Standard.

Emil i Dorota Gajda

Emil i Dorota Gajda
foto: materiały prasowe

Hiszpański Festiwal Tomasz i Róża Kucharczykowie zakończyli, w Wielkanocną niedzielę, 27 marca, udziałem w WDSF DanceSport Europe Championships Senior I w stylu Latin, w których zajęli 4. miejsce.

Hiszpanię odwiedzili także Emili i Dorota Gajda, którzy zatańczyli w WDSF DanceSport Europe Championships Senior I w stylu Standard.

Wyniki:Polacy na Wielkanocnych turniejach A.D. 2016:
Komentarze: 1 Ostatnio dodany: 2016-04-02 | 12:26

Dziś jest
21 maja 2024