KOMENTARZE

Artykuł: List otwarty Rusłana Butko

powrót

44

~konflikt czy kradzież

Dodano: 2014-06-06 | 08:37
w WDC tańczą najlepsze pary (te z fts też)
dlaczego jest kumoterstwo, bo WDSF taki jest !!!
mówicie o typowaniach sędziów w PTT, a w WDSF są typowani? nie!!! to ciagle ci sami, przykład idzie z góry !
no i fakt: dla niektórych fts jest organizacja do przetrwania...my wiemy dla kogo, a reszcie rzucą ochłapy
wystarczy spojrzć kto je sędziuje i kto wyjeżdża za granicę sędziować:
największe kręty tańca !!!
a turniej w Bydgoszczy...prawie fts sędziował...
43

~altruisci

Dodano: 2014-06-06 | 08:32
Tancerze rezygnują z tańca nie dlatego , ze jest 2 czy 3 organizacje taneczne , które nie mogą się dogadać.Starsi będą startować w innych barwach, młodsi rezygnują, ale przede wszystkim z powodu jawnych przekrętów w sędziowaniu.Z tego teź powdu zmniejsza się panom sędziom i trenerom tort do podziału.I o to to całe larum! Oni w dalszm ciągu nic nie zrozumieli.Mogą się spotykać do woli , łączyć i dzielić.Nic to nie da.Tancerze i ich rodzice mają poczucie ich buty i bezkarności.Zrozumieli zasady działania i nie dadzą robić z siebie jelenia!!!!!
42

~..

Dodano: 2014-06-06 | 00:58
Brawo Panie Ruslanie miło, ze jeszcze ktoś chce poprawić ten burdel z federacjami.. Pary Amatorskie juz powoli sie decydują na wdc albo WDSF nie zważając na to co bedzie w kraju.. Jak nic sie nie zmieni to nasze pary bedą tańczyć pod innymi flagami! Niestety...
41

~Pomyłka

Dodano: 2014-06-05 | 23:08
PONIŻSZY KOMENTARZ JEST DO 26
40

~Do 28

Dodano: 2014-06-05 | 23:07
"Panie Ruslanie wstydu Pan nie masz..."- co to za zwrot?? Skoro zdecydowałeś sie napisać na forum, drogi anonimowy inteligencie, to proszę sprawdź następnym razem zasady, ktore występują w języku polskim. Oprócz zasad poprawnej polszczyzny istnieje jeszcze cos takiego jak szacunek i dobre wychowanie. Zapewne te wartości są Ci zupełnie obce ale nie przejmuj sie :) kiedy Bóg stwarzał świat to jedni stali w kolejce po rozum a inni po serce. Ty chyba obudziles sie jak juz wszystko było rozdane i zostało Ci tylko wieczne narzekanie. Powiedz, w których kategoriach, w Bydgoszczy, pary Pana Ruslana były promowane w nieetyczny sposob? Ktore miejsca byś zmienił? Gpp,? Pow 15 a,b? Zapewne Twoja ocena poziomu par bedzie duzo bardziej profesjonalna niz opinia trenera, który wyszkolil dwudziestu Mistrzów Polski.
Jeżeli jestes tancerzem to proszę, przestań tańczyć. Jest wiele innych, ciekawych zajęć. W Twoim wypadku, proponuje zwiekszyć nacisk na naukę - ona naprawdę sie przydaje.
Gdybys był rzeczywiście rodzicem to niestety nic powiedzieć nie mogę ponieważ słów mi brak. Ręce opadają. Jestes biednym człowiekiem.
Pozdrawiam
39

~do niżej

Dodano: 2014-06-05 | 22:50
nie zrozumiałes problemu nie przegrało wygrało ten turniej chodzi o coś głębszego o wymuszanie prywatnych lekcji przez niektórych sedziów co jest karygodne ,i abys nie miał problemu ,że moje dziecko zaczyna tańczyc a ja jestem zapatrzona mamą to informuję ze ten taneczny swiat obserwuję od 11lat a moje dziecko ma S klasę i wiele sukcesów na największych turniejach poza naszymi granicami
38

~ratunku

Dodano: 2014-06-05 | 22:41
Niedobrze się robi od wiecznego czytania o skrzywdzonych parach...ogarnijcie się!!! nie można być ciągle źle ocenianym!!! Owszem mnie tez nie raz "udupiono" ale na kolejnym turnieju odzyskiwałem należne mi miejsce...a gdybym przegrał kilka czy kilkanaście razy nie płakałbym na forum że mnie non stop źle oceniają tylko zweryfikował mniemanie o sobie i mojej konkurencji. Litości! Rodzice... rozumiem że dla was wasze dziecko jest najpiękniejsze najzdolniejsze i chcielibyście żeby zawsze wygrywało ale chyba trzeba odrobinę zdrowego rozsądku obiektywizmu. spokojnej nocy przed kolejnym turniejem z którego znowu wszyscy poza jedna parą wrócą skrzywdzeni
37

~do 32

Dodano: 2014-06-05 | 22:38
zaczęłam czytać co piszecie i twoja rada jest idiotyczna gdyż moje dziecko po jakimś turnieju gdzie oceny bardzo znanej sędziny odbiegały od pozostałych sędziów wybrało sie z zapytaniem dlaczego taka była ocena prosząc o uzasadnienie co jest absolutnym prawem każdego tancerza ,i co usłyszało ;jak chcesz sie dowiedzieć dlaczego taka była ocena ,zaznaczam że całkowicie nie spójna z całym panelem to weż u mnie lekcje to ci powiem ,więc twoja rada jest zupełnie nie przydatna ,a taka para już bo się odważyła zapytać jest na cenzurowanym
36

~Do niżej

Dodano: 2014-06-05 | 22:38
To nie atak na pana Butko , nic do niego nie mam:) podziwiam że się odezwał i chce walczyć o ten sport. To rozgoryczenie na wielu trenerów sędziów i apel aby nie ciągneli na siłe swojich par , aby nie krzywdzili innych przez to.jak wytłumaczyć małym dzieciom że przegrali z parą o wiele słabszą od siebie tylko dlatego że tamtą ciągął pseudo trener i jego koledzy.I po raz kolejny to nie ma nic wspólnego z panem Butko
35

~do Rodzica przez duze R

Dodano: 2014-06-05 | 22:21
Nic jak widać nie zrozumiałeś, a szkoda.Jezeli jest tak zle (trenerzy fatalni.Podziwiam ale nie oceniam , poniewaz to chyba jednak Ty wychowujesz dziecko i masz wplyw na jego decyzje a nie Trener) to zabiesz swoja pocieche z tego s,portu aby do konca nie uleglo zgubnym wpływom. POZA TYM zabraklo Ci konsekwencji poniewaz piszesz trenerzy.To czego oczkujesz od PANA R?Dlaczego ma nie robic, oczywiście Twoim zdaniem , tego co inni? Plujecie na tego człowieka, ktorego pewnie nie znacie.A skoro nie masz cywilnej odwagi to się nie wypowiadaj na forum bo to tylko bicie piany i nic wiecej.Gadania nam juz nie potrzeba tylko działania. Ludzie którzy sie boja są zbędni.
34

~Do poniżej

Dodano: 2014-06-05 | 22:06
A czego uczą sędziowie trenerzy swoje pary je/eli już w najmłodszych kategoriach dzieci wiedza że jak trener sędziuje to będzie dobrze :)
33

~Do ponizej

Dodano: 2014-06-05 | 22:04
Ha ha ha dobre ...podpiszesz się i już twoje dzicko może przestać tańczyć bo parę wykończą sędziowaniem...dobry żart
32

~do Rodzica przez duze R

Dodano: 2014-06-05 | 22:01
Drogi Niezadowolony Rodzicu, nie wiem czy wiesz ale pomowienia, oszczerstwa oraz groźby są karalne.To tak na marginesie. IDZ I POWIEDZ PO TURNIEJU TO SEDZIOM CO MYSLISZ .Tylko człowiek bez odrobiny przyzwoitości robi to co Ty i nawet się boi przyznać do swego nazwiska.Czego Ty drogi Rodzicu uczysz swoje Dziecko???
31

~Ania

Dodano: 2014-06-05 | 21:52
PAN RUSLAN SIE PODPISAL WIEKSZOSCI NIESTETY ZABRAKLO ODWAGI.
30

~Ania

Dodano: 2014-06-05 | 21:49
No cóż drodzy Rodacy, jak zwykle nie zawiedliście.Czlowiek daje propozycje , chcecie to skorzystajcie , nie to Wasza wola.Po co zamiast wesprzeć podcinacie skrzydla.Jak jest tak fatalnie to przestan tanczyc jeden z drugim.Ale to takie nasze , ponarzekać i ..no wlasnie i nic. TRZYMAM KCIUKI PANIE RUSLANIE.

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI