KOMENTARZE

Artykuł: Kompromitacja Zarządu PTT

powrót

30

~ad niżej

Dodano: 2012-02-19 | 19:54
A skąd ta informacja o przegłosowaniu tej uchwały na NIE .
Czyżby odezwał się członek ZG PTT
Sam pomysł był chory i może teraz ,ktoś podejmuje decyzje o wycofaniu się z niego.
29

~pozd

Dodano: 2012-02-19 | 18:30
Skończcie z tym WDP, bo po prostu pary, aby móc z kim wygrać..

co do Artykułu:

Pan O. pospieszył się z wstawieniem na stronę tej uchwały, ponieważ Tą Uchwałę przegłosowano na NIE. Także nie będzie żadnego turnieju kwalifikacyjnego przed MP.
28

~

Dodano: 2012-02-19 | 15:56
co to jest...??!!!! Już wszystkim chyba się w zarządzie poprzewracało z nadmiaru kasy...bo jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniądze. Mam nadzieję tylko,że wszyscy tancerze jednogłośnie przeniosą się do innej organizacji, żeby wstydu sobie dalej nie robić w tym bagnie!!Polecam WDP.
27

~ad. sytuacja

Dodano: 2012-02-19 | 14:03
oczywiście masz rację, nie chciałem, żeby to tak zostało odebrane - mam wielką nadzieję, że Lubelski Prezes nie jest sam i wśród członków Prezydium i Zarządu są ludzie, którzy również zaprotestują, na razie oficjalnie jednak nikt nie odważył się tego zrobić poza Nim, więc faktycznie nie wiemy jak jest, pozostaje nam czujnie czekać
26

~sytuacja

Dodano: 2012-02-19 | 13:11
Moim zdaniem Panu Oleszczyńskiemu nie chodzi o całe prezydium, które ktoś tu wymienił nie wiemy jak wyglądają głosowania i ustalenia (prezes Lubelski uchylił troche tajemnicy), skoro tak zareagował to sądze ze duża część działaczy i może kilku członków prezydium uważa tak jak on - nie sądze zeby sam sie postawił.... wiec nie uogólniajcie do całego prezydium - bo w sumie nic nie wiemy
25

~Rolnik

Dodano: 2012-02-19 | 12:11
Do poniższego wpisu to powinieneś wiedzieć że pudelkiem to ty jesteś ale naszego zacnego Zarządu PTT.Nie obrażaj Twista który jako jedyny odsłania świństwa i przekrety Panów z PTT.Gdyby nie Twist to żyłbyś jak na Białorusi.A może masz coś wspólnego z Białorusią,to wiem kim jesteś oponencie.
24

~do Adama....

Dodano: 2012-02-19 | 12:03
Trafna wypowiedź..."I nie mam na myśli tylko sędziów czy działaczy, ale również tancerzy oraz (a może przede wszystkim) rodziców. Złość, nienawiść, zazdrość, wyzwiska, poniżanie i wyśmiewanie innych na forach (kosas, Twist itd.)"....to taka moda panuje teraz niestety...jak w Pudelku....a może zmieńcie Panowie nazwę na "Twist Pudelek Service"bo w bardzo podobnym tonie przekazujecie informacje .Bardzo Wam im na tym zależy, by podkręcać tę atmosferę.Gratuluję osiągniętego celu.
23

~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodano: 2012-02-19 | 11:21
To tak, jak w " naszym" Rządzie-najpierw się wymyśla,uchwala,apotem jakoś to będzie. Czy PTT nie ma prawnika?
22

~Prezydium

Dodano: 2012-02-19 | 10:33
Z opinii Pana O wynika, że to członkowie Prezydium spiskują, ustawiają i jeszcze żądają przegłosowywania mailowo swoich pomysłów, często post factum od pozostałych członków zarządu. Takie działania to tylko w totalitarnym państwie są możliwe. Popieramy stanowczy i odważny sprzeciw Prezesa Lubelskiego Zarządu i domagamy się usunięcia skompromitowanego Prezydium w skład którego wchodzą : Franciszek Witos , Mirosława Kwatek-Hoffmann, Agnieszka Gąsiorowska, Waldemar Ziomek, Andrzej Golonka, Kazimierz Kurzak, Antoni Grycmacher, Marek Chojnacki ? a zwłaszcza tych dwóch ostatnich.
21

~...

Dodano: 2012-02-19 | 07:03
Koledzy tancerze, czy Wy macie oczy zasłonięte ? To jest świadome działanie .... myślcie po co ...
20

~

Dodano: 2012-02-19 | 05:02
Wygląda na to, że PTT jednak przestraszyło się możliwości odejścia kolejnych par do WDP. Bo tak odczytuję nową uchwałę oraz wszystkie te zagrania z ostatnich dni. Mam jednak wrażenie, że przez te hece z regulaminem Mistrzostw to PTT samo sobie strzela w stopę. Efekt może być zgoła inny od zamierzonego.
Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że samo przejście do WDP zmieni cokolwiek. To środowisko to jest bagno. Sam taniec może i jest piękny, ale ludzie, którzy są wokół niego, to twórcy owej patologii. I nie mam na myśli tylko sędziów czy działaczy, ale również tancerzy oraz (a może przede wszystkim) rodziców. Złość, nienawiść, zazdrość, wyzwiska, poniżanie i wyśmiewanie innych na forach (kosas, Twist itd.)... Zastanawialiście się kiedyś jak by wyglądałe ten sport bez tych negatywnych cech? Myślę, że to pieniądze spowodowały staczanie się tej pieknej, bądź co bądź, dyscypliny. I to jest niestety punkt wspólny WDSF i WDC, dlatego nie wierzę w to, że WDP będzie sie znacząco różnić od PTT. Jedyne co jest dobre, to to, że zawsze lepiej jest dla człowieka jak ma możliwość wyboru. Więc PTT będzie musiało zacząć więcej dawać tancerzom, niż tylko brać od nich, jak było to do tej pory. Natomiast w rewolucję moralną i zmianę tej całej negatywnej otoczki po prostu nie wierzę.
19

~strona ZOL PTT

Dodano: 2012-02-19 | 02:34
mi wogóle strona odnośnik www sie bardzo podoba tancerze z tego okręgu wiedzą sie u nich dzieje nie jak gdzie indziej.....
18

~Do poniżej

Dodano: 2012-02-18 | 23:37
Tak kopać to oni umieją ,ale dołki pod innymi.Przyjdzie czas że sami w nie wpadną,czego in z całego serca życzę.
17

~Popieram

Dodano: 2012-02-18 | 23:14
Mam tez parę hektarów do skopania, a wiosna już blisko...
16

~ja

Dodano: 2012-02-18 | 22:52
Cały system kwalifikacji do MP był idiotyczny.Pary się porozpadały i system padł.zresztą po co to wszystko było? zawsze startował kto chciał i nie było problemów.przecież za swoje pieniądze tańczymy,więc dlaczego nie możemy zmierzyć się z najlepszymi? kompromitacja na całej linii!!!! Pary zawieszane za UK,a są na listach -Rudnicki,Kozuń.Kalinowski startuje w Szczecinku! To jakiś bur...l!Teraz jakaś ustawa pisana na kolanie w ostatniej chwili...PARANOJa. A tancerze st?Dlaczego oni nie mieli takiej mozliwości??! Panom z PTT chyba w główkach się pop......!

Dziś jest
23 lutego 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI