KOMENTARZE

Artykuł: Kompromitacja Zarządu PTT

powrót

90

~

Dodano: 2012-02-22 | 15:06
Czy jako uczestnicy tych goracych debat na temat stanu PTT nie widzicie ze glownym celem aktualnie prowadzonych przez to zacne grono dzialan jest doprowadzenie do pozbycia sie najlepszych polskich par poniewaz stanowia one najwieksze zagrozenie wynikajace z szerszego spojrzenia na gruncie wlasnych doswiadczen na probe utworzenia nazwijmy to DRUGIEJ LIGI tanecznej w Posce. Pamietajcie ze latwiej jest tworzyc miraz wielkiego swiata tanecznego przed ludzmi ktorzy nie maja wiekszego pojecia o tym sporcie niz przed doswiadczonymi tancerzami. Dlatego dziwi mnie wasze zaskoczenie w zwiazku z organizacja dotatkowego turnieju eliminacyjnego do MP, po prostu jakis dzialacz ma takie widzimisie lub do jego lask wrocil jakis zagubiony tancerz- najprawdopodobniej poprawila mu sie sytuacja materialna. Jak sadze bedziemy swiadkami jeszcze wielu takich NIENORMALNYCH sytuacji poniewaz pamietajcie: Na prywatnym folwarku Panu wszystko wolno, a chlop- tancerz- ma na to pracowac.
89

~

Dodano: 2012-02-22 | 14:35
Nie ważne jak, ważne że mówią... Media tylko zrobią reklamę i przyciągną tłumy a chyba o to chodzi??!! Zbierajcie materiały, zbierajcie... ha ha ha
88

~axx

Dodano: 2012-02-22 | 14:26
Oglądam ten program , też szykowałem materiały z pewnej sprawy do tego programu,Ale te materiały muszą być mocne,żeby ktoś nie oskarżył nas o pomówienie!
87

~do axx

Dodano: 2012-02-22 | 14:13
nawet nie zdajesz sobie chyba sprawy jakie tematy ludzi obchodzą a juz na pewno takie które dotyczą korupcji matactwa itp. w tym programie przedstawiano już skandale z najprzeróżniejszej tematyki i to kwestia przedstawienia problemu a nie samego problemu potrafi zainteresować
86

~

Dodano: 2012-02-22 | 14:10
No i co z tego? a kto ma sędziować nasze polskie pary jak nie sędziowie z Polski?! I nie mów mi o układach bo ułożyć to się można z każdym!
85

~pozd

Dodano: 2012-02-22 | 13:59
Hmm wielka szkoda, że Pan O. jest teraz "wielbiony" za to, że wrzucił nie poddaną (wtedy) do głosu uchwałę. Wszyscy mówią, że ma jaja itp. bo wstawił coś do neta z zebrań.

A niewielu pewnie wie, że Pan O. jest jednym z nielicznych w Zarządzie, którzy nie chcieli zagranicznych sędziów na MP.
84

~axx

Dodano: 2012-02-22 | 12:13
I co w tej uwadze pokarzesz ?I tak zwykli ludzie nie rouimieją relacji tanecznych!
83

~do niżej

Dodano: 2012-02-22 | 11:56
z tego co wiem to już ktoś zbiera materiały do "Uwagi w TVN", no będą jaja !!!
82

~ja!

Dodano: 2012-02-22 | 11:48
W mojej krótkiej opinii chciałabym poprzeć wiele z poniższych wpisów. Nie było mnie kilka dni w kraju, po powrocie, po wejściu na Twist Service jestem w szoku - przez całą tę sytuację.

Może zacznę od tego, że cieszę się, że chociaż jedna osoba "pokazała jaja" (jak to ktoś napisał niżej ;P). Szacuneczek dla Pana O... natomiast martwi mnie, że tylko On. Wiem, że tak się nie stanie, ale MAM NADZIEJE, że z czasem poprzewraca się tym wszystkim ludziom z zarządu w główeczce i zaczną działać na korzyść tancerzy. Drodzy członkowie, wielkie państwo szanowne - najzabawniejsze jest to, że bawicie się w zarząd a większość z was ma zupełnie inne wykształcenie. Większość z was pracuje pewnie na jakimś miernym stanowisku w firmach lub jest nauczycielami. Oczywiście to nic złego, bardzo fajna praca - nie do tego piję - chodzi o to, że w społeczności tanecznej myślicie, że można wszystko i nikt się nie sprzeciwi. Sprzeciwi - bo niszczycie to wszystko.

Osoba niżej napisała coś o odwołaniu zarządu ... Na pewno w regulaminie jest artykuł dotyczący odwołania zarządu.... ciekawe co się wtedy stanie? W ogóle to dlaczego MY nie mamy prawa wyboru ?? Szczerze mówiąc nie rozumiem... te wszystkie rządy, nie rządy, wybory gminne itp wybieramy, a tutaj nie możemy wybierać? Poprosimy wasze kwalifikacje, wasze doświadczenie... my wybierzemy :D

Byłam rozczarowana faktem, że podzieliły się teraz federacje taneczne, że macie ku*wa wszyscy konflikt a my na tym cierpimy, zawsze marzyłam aby pojechać na Blackpool czy UK i co? W tym roku miałam okazję, dzięki tej sytuacji moje marzenie się nie spełniło :) Dziękuję odpowiedzialnym za to. A teraz jeszcze ta uchwała. Całe szczęście, że więcej głosów było na NIE.

Jestem w szoku też zachowaniem jakiś tam rodziców, którzy poniżej zabierali głos.... za wszelką cenę chcą jechać ze swoimi dziećmi na MP, a po co? Nie mogę rok poczekać? Coś się stanie? Niech jadą na jakieś szkolenia, żeby za rok mieć dobry wynik... a może wygrać, co ? :D W tym roku to byłoby niesprawiedliwe.... a przypuszczam, że gdyby się udało to 3/4 z nich, z ych dzieci miało by kiepski wyniczek i też było smutne, rozczarowane i w ogole... i potem powiedzieliby, że to wszystko wina sędziów :D Nie ukrywajmy - jak ktoś jest dobry - to sędziowie nawet jak będą mieć taki zamiar - to go nie wywala. Uchwała może mieć rację bytu, ale nie teraz - to byłoby nie fair względem poprzednich MP w Nowej Rudzie.

Poza tym chętnie obejrzałabym reportaż o PTT na "Uwadze" :D niezłe jaja by były :)
81

~:)

Dodano: 2012-02-22 | 10:00
czy ja dobrze pacze, że na stronie głównej www organizatora MP PTT w Bydgoszczy jest Malitowski? co za ironia...
80

~autor

Dodano: 2012-02-21 | 18:16
No to mamy następną kompromitację PTT.ALE PANIKA!! A co można ustalać i oceniać w 1,5 h w dniu tzw,,MP,,?
Już nie wiedzą co wymyślić,jak nie nowa uchwała spisana na kolanie,to pseudo spotkanie ,,przy okazji,,. Jaki to ma cel?
Chaos i bałagan
79

~:)

Dodano: 2012-02-21 | 16:56
każdy swoją pieczeń piecze na jednym ogniu !
78

~do 71

Dodano: 2012-02-21 | 16:13
witamy na forum p. Jerzy :)
77

~anty członek

Dodano: 2012-02-21 | 15:17
zapraszają mnie we wtorek ze mam być na spotkaniu informacyjnym w sobote -szkoda ze nie w piątek wieczorem!!!
!!!a może mam inne plany może szkolenie może lekcje może zajmuje sie tylko st i moje pary nie tancza w bydgoszczy!!!!
zróbcie to spotkanie przed łomiankami!!

a kzdy członek będzie miał jeszcze możliwośc zmienic swoje plany!!!!!

a nie teraz mamy wszystko odstaiwć na bok bo wam sie grunt pali ...

MYSLEĆ SZANOWNI WŁODARZE NIE TYLKO O SWOJEJ D...JEŚLI CHCECIE COŚ NAPRAWIĆ( CHOĆ MACIE MAAARNE SZANSE )
76

~jeszcze członek wspierający

Dodano: 2012-02-21 | 15:08
Przepraszam za wyrażenie, ale co za idioci ustalili termin spotkania na dzień mistrzostw i w dodatku w godzinach, kiedy najbardziej zainteresowani tematem, czyli tancerze mają próbę parkietu.
09:30 - 11:00 spotkanie
10:00 - 11:00 rejestracja par i próba parkietu
Co PTT ma do ukrycia, żeby tancerze się nie dowiedzieli???

Dziś jest
25 lutego 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI