KOMENTARZE

Artykuł: 23 III 2013 - Głogów

powrót

57

~DO 53

Dodano: 2013-03-25 | 21:51
Szanowny tancerzu, najwyraźniej masz braki nie tylko w tańcu ale i w znajomości choćby krótkiej historii o naszych tancerzach, którzy ten ruch tworzyli, kiedy Ty jeszcze sikałeś w pieluchy. Państwo Ziomkowie , co jak co ale o tańcach mają pojęcie. zainteresuj się jak daleko tańczyli, jak wysoko byli w karierze, zapewne ty nigdy aż tak wysoko nie zajdziesz.
Cieszę się,że pani Asia zareagowała bo mnie też złości, kiedy na forum obraża się sędziów, trenerów, tancerzy, organizatorów, rodziców.
Rzeczywiście ,administrator powinien reagować i podawać skąd idą takie maile, choćby z jakiego miasta, IP każdego komputera jest konkretnie określone.
Moja rada-mniej płatnych lekcji, więcej przeczytać książek, zainteresować się czymkolwiek i wypracować sobie umiejętność logicznego myślenia a problemy z głupimi sądami przejdą jak ręką odjął. Musisz prezentować sobą niski poziom wiedzy i kultury aby nie spróbować porozmawiać o tańcu, z tą panią. Zapewne nic na ten temat nie wiesz a swoje żale wylewasz przez pryzmat swojej bardzo niskiej a może żadnej wiedzy na temat tańca. (skoro nie wiesz jaki tytuł Państwo Ziomkowie mają w swoim dorobku tanecznym).
56

~tancerz

Dodano: 2013-03-25 | 21:33
Popieram wpis Pani Joanny!!!
55

~Joanna Ziomek

Dodano: 2013-03-25 | 19:50
Drodzy oponenci, wrogowie Państwa Ziomków. Proponuję spotkanie i dyskusję merytoryczną wraz z prezentacją omawianych zagadnień. Sporadycznie zaglądam na to forum. Zawsze tego typu prywatne docinki, które tu pojawiają się, oburzały mnie. Tym razem wyrażam publicznie dezaprobatę na takie niekulturalne dyskusje. Proszę Pana Socika o kontrolowanie forum i uniemożliwienie szkalowania prywatnych osób z imienia i nazwiska (bez wzgledu na to czy to sa tancerze, trenerzy, sedziowie czy organizatorzy turniejów). W tym miejscu powinno się dyskutować o tańcu, jego jakości, trendach, kierunkach jego rozwoju. Proponuję wszystkim kulturalnym osobom merytoryczną dyskusję. Pozdrawiam. Joanna Ziomek
54

~;

Dodano: 2013-03-25 | 17:57
a jak było?
53

~Gb

Dodano: 2013-03-25 | 16:46
Nie sadze zeby p.Ziomek dobrze ocenial na łacinie sie nie zna ,zeby byc dobrym sedzia trzeba bylo byc dobrym tancerzem a co do LA to kazdy wie ze tak nie bylo.
52

~mijk

Dodano: 2013-03-25 | 15:37
Masz rację najwazniejszy jest poziom tanca ale oceny nie zawsze sa sprawiedliwe i to dotyczy wiekszosci sedziow.
51

~do niżej

Dodano: 2013-03-25 | 13:29
no własnie nie wiedzą!! rzucacie domysłami, przypuszczeniami, własnymi, niczym nie podpartymi argumentami. Żeby kogoś osądzać najpierw warto wysłuchać jego racji! Najłatwiej jest tłumaczyć swoje porażki spiskami i użalaniem się nad pokrzywdzeniem własnej osoby, a nikt z Was nie zwraca uwagi na swój poziom tańca.
50

~do 49

Dodano: 2013-03-25 | 13:03
Dzisiaj nie jest 1 kwietnia ,wszyscy wiedzą jak jest na prawdę!
49

~.....

Dodano: 2013-03-25 | 12:49
Odnośnie p. Ziomka czy też Państwa Ziomków są to jedni z nielicznych sędziów/trenerów, którzy oceniają obiektywnie wszystkie pary poczynając od techniki a kończąc na emocjach czy też wyglądzie pary. A jeżeli chodzi o ocenianie swoich Słonecznych par nie sądzę aby były oceniane w lepszych kategoriach niż inne pary nawet powiem i śmiem stwierdzić że czasem gorzej niż mogły by być. Każdy turniej jest specyficzny i ocenianie jest różne więc nie p** cie tylko bierzcie się do roboty i trenujcie lub po prostu zakończcie karierę taneczną a nie marudzicie. Pozdrawiam
48

~

Dodano: 2013-03-25 | 12:27
Czy z pierwszego bliku będą zdjęcia?
Może ktoś ma link do galerii?
47

~do 17

Dodano: 2013-03-25 | 10:50
Można oczywiście być na dwóch turniejach w jednym dniu. Istota rzeczy jest inna. Jak można być na dwóch turniejach i tych blokach, które rozpoczynają się o tych samych godzinach? Teleportacja jest dopiero w sferze fantastyki. Niestety przedstawiciele szkoły Gracja z ZG nie posiadają żadnego szacunku dla pozostałych tancerzy czy to w Głogowie czy też w Skwierzynie. Nie po to są terminy zgłoszeń aby można było sobie odpowiednio wcześniej wybrać turniej, lub przynajmniej na tym forum dać krótką informację z przeprosinami dla nas, że danej pary (par) na tym turnieju nie będzie. Same przekazanie informacji dla organizatorów, że danej pary nie będzie nie załatwia sprawy bo my tancerze od organizatorów nie jesteśmy powiadamiani o rezygnacji pary z turnieju. A tancerze jadą z różnych zakątków Polski i są pewni, że dana grupa wiekowa wystąpi turnieju. Inna sprawa to przyjazd par, które nawet nie są zgłoszone na turniej. Po co są więc zgłoszenia? To jest także problem dla organizatorów bo zamiast np. finału trzeba organizować dodatkowo półfinał itp. Prośba do nas wszystkich: szanujmy się nawzajem i decydujmy się na wcześniejsze zgłoszenia i zróbmy wszystko aby rezygnacja z udziału ukazała się na tym forum jako wiadomość dla par już zdecydowanych o udziale w turnieju.
46

~lol

Dodano: 2013-03-25 | 10:08
przestańcie już gadać o ciąganiu za uszy itp. Pary z Wrocławia to młodzi tancerze, którzy muszą jeszcze pracować. To, że nie zajęli miejsc w pierwszej trójce to nie oznacza, że można z nich szydzić i się z nich wyśmiewać. To jest sport, miejcie trochę pokory i szacunku do samych siebie oraz swoich kolegów i koleżanek z parkietu!! A przede wszystkim umiejcie zachować godność, bo jak widać forum i jego anonimowość pokazują, że go nie macie!!
45

~

Dodano: 2013-03-25 | 09:28
W klasie" A "tańczyły naprawdę dobre, stare pary, tańczące od dobrych 2-3 lat w kl."A " , niektórzy wrócili z kl."S " po zmianie partnera lub partnerki ,więc młode pary nie miały z nimi żadnych szans .Ale tez dobrze się bawili. Muszą jeszcze trochę powalczyć.Tak jest niestety w każdej kategorii.
Pozdrawiam zadowolonych i tych zawsze niezadowolonych i na wstępie krytykujących .
44

~Do 42

Dodano: 2013-03-25 | 07:49
Klasa A, to nie to samo co klasa B. Nikt kto przechodzi do kl A nie zaczyna od razu od pudeł, trzeba swoje odtańczyć. Sam się o tym przekonasz.
43

~41

Dodano: 2013-03-24 | 23:25
Z tego co widzę to w Głogowie 3 na 5 par miało pudło. Pani J. Ich tam postawiła według ciebie ?

Dziś jest
6 października 2022