PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2014 / CZERWIEC

XXI Ray Rose Polish Open Championships Olsztyn 2014

POC 2014 dzień drugi na półmetku

Dodano: 2014-06-07 | 13:40:34


Zakończyła się pierwsza część POC 2014, w której główną konkurencją był otwarty turniej młodzieży w stylu standardowym. O 14:00 rozpoczną się rundy eliminacyjne turnieju WDSF World Open Standard.


foto: Adam Socik / TwistService.PL

Turniej młodzieży w stylu standardowym zakończył się zwycięstwem rosyjskiej pary - Evgeny Sveridonov i Angelina Barkova, która pokonała naszą, polską, parę - Mateusza Brzozowskiego i Justynę Możdżonek i kolejną rosyjską parę - Alexandra Ryabtsev i Marię Oblakova. Na miejscu czwartym, tuż za podium, uplasowała się druga polska para finałowa - Michał Kowalski i Kinga Bakierska.

Youth Open Standard - finaliści

Youth Open Standard
foto:Adam Socik  TwistService.PL

 WYNIKI - Youth Open Standard


Pierwszą rundę eliminacyjną turnieju WDSF World Open Standard rozpoczęło 45. par, lecz wszystkich jest 51., z których 6. par to tzw. "gwiazdki" - zwolnione z tańczenia pierwszej rundy. Wśród par amatorskich podziwiać będziemy pierwszą - aktualnie - parę światowego rankingu WDSF - Dmitry Zharkov i Olgę Kulikova.

Poza Amatorami, w popołudniowej części dzisiejszego POC 2014, zobaczymy Seniorów I i III - również w tańcach standardowych, zaś w tańcach latynoamerykańskich zmierzą się Juniorzy II.

Zapraszamy do śledzenia przebiegu turnieju na stronie z WYNIKAMI NA BIEŻĄCO.


foto: Adam Socik / TwistService.PL

Jutro, w niedzielę, trzeciego dnia XXI Olsztyn Ray Rose Polish Open Championship 2014, tym razem w stylu Latin, zatańczy także pierwsza para rankingu WDSF - Armen Tsaturyan i Svetlana Gudyno.

Komentarze: 9 Ostatnio dodany: 2014-06-09 | 19:24

Dziś jest
30 listopada 2023

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI