PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2014 / CZERWIEC

Polish Open Championships 2014

Prezydium ZG PTT zachęca ...

Dodano: 2014-05-23 | 06:01:11


Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Tanecznego zachęca do licznego udziału w festiwalu tańca - XXI RAY ROSE Polish Open Championships 2014, który odbędzie się w dniach 6-7-8 czerwca w Olsztynie.


foto: Marcin Tumasz / EmotionImage.pl
Patronat medialny - internetowy
TWIST SERVICE Portal Taneczny

W czwartek, 22 maja, na oficjalnej stronie Polskiego Towarzystwa Tanecznego pojawił się komunikat:Data publikacji: 22.05.2014 13:57, Prezydium ZG PTT

Prezydium ZG PTT informuje, że XXI Ray Rose Polish Open Championships jest turniejem realizowanym w ramach Polskiego Towarzystwa Tanecznego w kategoriach Open z wyłączeniem turniejów WDSF.

Zachęcamy pary PTT do licznego udziału w tym turnieju, imprezy z ponad 20 letnią tradycją.

Żałujemy, że wskutek zawłaszczonego na niekorzyść PTT, wciąż spornego, członkostwa FTS w WDSF to właśnie ta organizacja firmuje realizowane równolegle turnieje WDSF. Stąd rejestracja na turnieje WDSF odbywa się poza Centralną Bazą Danych PTT.

Prezydium ZG PTT
Kraków, 22 maja 2014 r.
(wytłuszczenia tekstu - od red.)Także Twist Service Portal Taneczny - patron medialny, internetowy, zaprasza i zachęca do licznego udziału w XXI Ray Rose Polish Open Championships Olsztyn 2014. Niech zawirowania proceduralne pomiędzy organizacjami tanecznymi, zarówno w Polsce jak i na świecie, nie niszczą dorobku ludzi tańca w Polsce wypracowanego przez dziesiątki lat ...

Przypominamy - oficjalny termin zgłoszeń mija 30 maja 2014 r.

REJESTRACJA on LINE:Informacje szczegółowe o POC 2014:


XXI RAY ROSE Polish Open Championships - Olsztyn 2014 (zajawka festiwalu)
Odpowiadamy na pytania dotyczące rejestracji do turniejów WDSFPolish Open Championships przed laty:


Dziś jest
20 lipca 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI