KOMENTARZE

Artykuł: Rzecznik PTT odpowiada

powrót

Poprzednia 1234 Następna
52

~TANCERZ na szczęście już były

Dodano: 2014-11-14 | 01:29
Jest powszechnie wiadomo, że niektórzy członkowie prezydium ZG PTT swoje uprawnienia sędziowskie nabyli w FTS, ktore w swoim katalogu nie ma kat III i od razu nadaje "dwójkę" . Na mocy partnerskiego porozumienia zostali wpisani z "dwójką" na listę PTT , podczas gdy wielu ich starszych kolegów z parkietu czekało jeszcze w kolejce czasowo-stażowej by móc przystąpic do PTTowskiej Dwójki.
Skoro są tacy dokladni, niech zrzekną się uzyskanych na kombinacji w FTS praw i po prostu z godnością wkroczą na ścieżkę uzyskiwania uprawnień w PTT.
Teraz nie będa mieli schodow , bowem za PTTowską lojalnośc egzamin zdadzą bez problemu.

Inny przykład: aktualnie miłosiernie nam panujący Prezes Waldemar Ziomek nie tak dawno przecież , jako Sekretarz ZG PTT byl wielkim orędownikiem przekazania praw do FTS. Wielu niezdecydowanych z członków ZG PTT osobiście namówił do podniesienia swojej ręki do glosowania nad pamiętna uchwałą....
Jest takie w Polsce przysłowie o wole i cielęciu.... Tylko , że te zwierzątka zazwyczaj nie tańczą.
Ludzie zaś potrafią , nawet w rytm pobrzękiwania srebrników.

Ciekawym bardzo czy prawdą jest , że jedna z osób wchodzących w skład Prezydium wszem i wobec glosi , że mlody działacz taneczny , który pozostanie lojalny w PTT ma możłiwość korzystania z "krótkiej " ścieżki sędziowskiego awansu. Podobno telefony komórkowe dziś potrafią wiele , nawet dobrze nagrywać na pewną odległość.
Prawda to czy fałsz?

I jeszcze pytanie do tzw rzecznik prasowy (czy ktoś widział uchwałę o utworzeniu takiego stanowiska i powołaniu osoby? nadto czy to jest etat czy wolontariat, a może inna forma finansowego przekazu ? ) :
Kto upoważnił Panią do występowania imieniem Zarządu Głównego w nakazowym wskazywaniu i wymuszaniu działań członkom PTT. Zęby daleko nie szukać: przykład "lojalki" w której wymusza się zrzekanie przez sędziów uprawnień FTS

uffff starczy , choć można by jeszcze długo, oj długo....
51

~do 50

Dodano: 2014-10-10 | 12:51
Pan prezes nie zrezygnuje a kasa
50

~

Dodano: 2014-10-10 | 12:11
Drodzy działacze, skoro świat tańca w Polsce się podzielił na PTT i FTS i prezes Dolnego Śląska zadeklarował się w FTS to drogi Panie Prezesie należy zrezygnować z funkcji prezesa tak honorowo....inaczej należy zwołać walne zgromadzenie i prezesa odwołać, po prostu trzeba się określić gdzie chce się działać, w jakiej federacji tak aby żadnej nie szkodzić.
49

~do 45

Dodano: 2014-10-09 | 11:01
W siatkówce sukcesu sobie nie załatwisz poprzez sędzio-trenera .Osiągnięcie " jakiegoś" sukcesu tylko jest możliwe w sportach niewymiernych .
Niestety jak ktoś uczy lub prowadzi parę i do tego ją sędziuje to" taki sukces jest dużo bardziej możliwy".

A jeżdżenie tylko na turnieje gdzie sędziuje mój sędzio-trener to właśnie jest postępowanie lemingów

Niestety ostatnio jest takich par w Polsce coraz więcej
48

~nizej

Dodano: 2014-10-08 | 22:45
wystosuj pismo do PTT mysle ze otrzymasz odpowiedz , a na forum mozesz sobie poskakac jak lubisz...
47

~

Dodano: 2014-10-08 | 16:47
PTT w osobie Pani rzecznik usiłuje sprawiać wrażenia chętnego do otwartej polemiki na wszelkie tematy. A ja poproszę o informacje gdzie na stronie PTT można zapoznać się z treścią załączników do uchwał z ostatniego okresu. Numery uchwał, w których mowa o załącznikach: 69/2014 z dnia 15.072014, 85 oraz 86/2014 z dnia 06.09.2014, 92,97,99,100,101/2014 z dnia 07.09.2014. Proszę o informację. Ponadto w uchwale 62/2014 przyjmuje się ofertę Kancelarii Adwokackiej dr. Wojciech Osipacz z Wrocławia. Jakieś sumy? Bo po forum wędrują nieziemskie wartości....
46

~do redakcji:-)

Dodano: 2014-10-08 | 14:44
Pojawi sie artykul o turnieju w ostrawie? Bardzo duzo polskich par tam tanczylo:-)
45

~do niżej

Dodano: 2014-10-08 | 14:05
Bo to prawda: "Co powie trener jest święte".
Trener jest ważniejszy o aktualnych Mistrzów Świata (i to w każdej dyscyplinie),
a jak para ma do trenera pełne zaufanie, to sukces gwarantowany.
44

~sedziowie WDSF

Dodano: 2014-10-08 | 12:49
Niech ci panowie i panie sędziują na WDSF ach ale niech tak widocznie i po chamsku nie wyciągają swoich par .

Nawet nie znający się na tańcu oceni nagłą "formę " pary w momencie kiedy sędziuje ich "podopieczny".

A tych którzy tych sędziów nie posiadają to wiecznie się ud.....pia.

I pokutuje sytuacja ,że ocenia się swoje pary nie tylko w Polsce ale nawet za granicą.

A te parki za "tzw zrobienie wyniku za granicą " zachowują się jak lemingi ,co powie sędzio -trener to ŚWIĘTE
43

~Kama

Dodano: 2014-10-07 | 08:37
ktoś niżej napisał " na szkoleniu sędziowskim gwałtowne głosy podnieśli sedziowie WDSF np. A.M, I.P, K.W itd że oni muszą sędziować w obu związkach, bo przecież z tego żyją. Juz widać gołym okiem, że sędziowie nazwani ikonami tego ruchu jak np. A.Mierzwa, G.Gargula, T.Krupinski, I. Pavlović, it plus połowa zarządu, uzyskają status specjalny mogąc sędziować z obu list" , nie wiem jak ci pozostali , ale akurat Pani Iwona P. to chyba bardziej żyje z sędziowania w telewizji niz na turniejach .
42

~Grzegorz Gargula

Dodano: 2014-10-07 | 01:38
przepraszam, teraz już do 37... (czyli poprzednika)
41

~Grzegorz Gargula do 40

Dodano: 2014-10-07 | 01:36
Witam,

zwrócono mi uwagę, że moje nazwisko pojawiło się w komentarzu. Jeżeli egzaminator GG, to mam być ja, to uprzejmie informuję, że w 2014 nie byłem egzaminatorem na żadnym egzaminie sędziowskim, ani w PTT, ani w FTS.
Byłem członkiem komisji egzaminacyjnej FTS w 2012 roku, na egzaminie dla osób z uznanym dorobkiem tanecznym. Zdawali wówczas m. in. Andrzej Sadecki, Karina Nawrot, Paweł Sobieszek.
I było o czym rozmawiać na egzaminie... :)

Pozdrawiam

Grzegorz Gargula
40

~

Dodano: 2014-10-06 | 17:10
W PTT jest tak, że wiele przepisów, uchwał jest obchodzonych [interpretowanych], nie respektowanych, przepisy dla zupełnie jednostkowych spraw są zmieniane itd.
W uchwale 90/2014 jest pkt 2 czyli furtka na wszelkie działania jakie PTT chciałaby osiągnąć nie stosując się do tych uchwał i np. pani rzecznik ujawniła niechcący już zamiary omijające uchwałę w pkt 4 swojej odpowiedzi.
Otóż dotyczy to sędziów WDSF. Pierwotnie zakładano że sędziowie WDSF będą tylko w FTS, dokąd PTT nie odzyska praw. Ale na szkoleniu sędziowskim gwałtowne głosy podnieśli sedziowie WDSF np. A.M, I.P, K.W itd że oni muszą sędziować w obu związkach, bo przecież z tego żyją. Juz widać gołym okiem, że sędziowie nazwani ikonami tego ruchu jak np. A.Mierzwa, G.Gargula, T.Krupinski, I. Pavlović, it plus połowa zarządu, uzyskają status specjalny mogąc sędziować z obu list, do czego delikatnie już przygotował nas rzecznik.
Na pewno PTT sprawi nam dalsze tego typu niespodzianki w zakresie tych dwóch uchwał, nie ma się co łudzić.
Poczekajmy więc spokojnie do 1.01.2015, terminy na rzekomą weryfikację w PTT dawno minęły i cisza, zobaczymy ile pojawi sie wtedy różnych wyjątków na obu listach sędziów, podobnie jak pewnie na liście PTT pojawią sie nazwiska sędziów FTS dopisanych bez egzaminów PTT do listy, lub po egzaminie pro forma w FTS [egzaminator GG]
Poczekajmy, zobaczymy
39

~

Dodano: 2014-10-06 | 15:19
Do 32 - cytowane artykuły Prawa o Stowarzyszeniach należy czytać ze zrozumieniem i nie mylić praw członkowskich z prawami dotyczącymi sędziów. Można być członkiem wielu stowarzyszeń, ale wewnętrzną sprawa stowarzyszenia jest jak reguluje swoje prawa i obowiązki wobec sędziów.I słusznie PTT uznało, że sędziowie z listy FTS czyli zupełnie innego stowarzyszenia, nie mogą być na liście sędziów PTT. Tyle i bardzo proste, choć dla niektórych nie do zrozumienia.O prawo do sędziowania w dwóch organizacjach walczy FTS a nie PTT.
I wszystko zgodne z Konstytucją, jak sie wygłupił wpis nr 33.
Dalsze niezrozumienie, żadna uchwała nie zawiesza sędziów, tylko wpis na listę sędziów na rok 2015 będzie możliwy albo do PTT albo do FT. czy to tak trudno zrozumieć, a szary członek obu organizacji pozostaje w nich aż do swojej rezygnacji.
racje ma wpis nr 37 - niech bedą dwie oraganizacje, zyja własnym życiem i nie wchodzą sobie w drogę.
38

~do 35

Dodano: 2014-10-06 | 09:52
"Młodzi wilcy" oraz "starzy szlachetni" doprowadzili do usunięcia poprzednich władz PTT wpisując na sztandary wolność w tańcu. W świetle tego jakiekolwiek próby ograniczania swoim członkom praw współpracy z innymi organizacjami są po prostu żałosną karykaturą, kompromitującą "nowych".

Doprowadzenie do podziału tancerzy na dwie odseparowane grupy jest *****RSTWEM Z PREMEDYTACJĄ na sporcie tanecznym w Polsce.
Za kilka lat nazwiska obecnych członków zarządu (oraz paru starych, to trzeba uczciwie przyznać) będą należeć do kategorii "o tych indywiduach uczciwi ludzie nie rozmawiają, żeby sobie ust nie ubrudzić".
Poprzednia 1234 Następna

Dziś jest
19 maja 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI