KOMENTARZE

Artykuł: Rzecznik PTT odpowiada

powrót

Poprzednia 1234 Następna
7

~do 6

Dodano: 2014-10-04 | 20:43
Piszesz bo jesteś pewien, czy tylko powtarzasz jak papuga?
Znasz tych ludzi i ich osiągnięcia oraz wkład w rozwój tańca?
6

~do4

Dodano: 2014-10-04 | 20:37
A FTS to co innego to to samo wielkie bagno
5

~

Dodano: 2014-10-04 | 20:34
do 4

Tonący brzydko się chwyta
4

~złodziej i oszust

Dodano: 2014-10-04 | 20:26
To jakaś kpina. Kilku "kolesi" pod przykrywką działań dla dobra tańca, toczy swoją prywatną wojenkę. Za pomocą Pani rzecznik robią wszystkim wodę z mózgu. To jedno wielkie bagno. Czy nikt nie widzi co tu się dzieje? Teraz "wabią" do siebie wszystkie inne organizacje taneczne (oprócz Fts), które jeszcze niedawno były " be", a jak już je wykorzystają, to pójdą w odstawkę. Nie dajcie się zwieść! To grupa cynicznych, zarozumiałych i perfidnych osób, która zrobi wszystko, ale dla siebie. Oczywiście nie twierdzę, że cały zarząd jest zły, ale co z tego że będą w nim dobrzy ludzie, jeśli albo zostaną zakrzyczani, albo nie mają "jaj" aby się przeciwstawić. Uważam, że porozumienie Fts i ptt jest możliwe. Jest jedno ale. Musiałaby nastąpić znacząca zmiana w zarządzie ptt. Zmiana na ludzi, którym naprawdę zależy na rozwoju tańca, a nie na zwiększeniu "strefy wpływów". Jak można tak przedmiotowo traktować ludzi. Jesteś z Fts, to jesteś złodziejem i oszustem!? Co to k...wa jest? Za kogo "państwo" się mają? A może ptt, nie jest organizacją społeczną, tylko czyjąś prywatną firmą, maszynką do zarabiania pieniędzy. Mydlą wszystkim oczy tym pozornym brataniem się z innymi organizacjami. ( tonący brzytwy się chwyta). Dlaczego nikt nie zadaje sobie pytania, dlaczego dopiero teraz ptt zapałało miłością do innych organizacji? Nie można było wcześniej? Wszyscy na tym cierpią. Nie tylko pary i rodzice, którzy tak utyskują na forach na sędziów, turnieje itp. Wszyscy cierpią. Ludzie są skołowani. Zróbmy wreszcie z tym porządek i podziękujmy za współpracę tym, którzy nie mają ochoty na porozumienie.
3

~

Dodano: 2014-10-04 | 19:10
Pani rzecznik ładnie to określiła..cyt "Wiedzą więc, że to czy będą mogli korzystać z uprawnień sędziego PTT zależy od nich samych, albowiem mogą się zrzec uprawnień sędziego FTS. Zachowując jednak te uprawnienia zrzekają się tych w PTT. "
POPRAWKA to nie sędzia się zrzeka To PTT odbiera im uprawnienia no cóż OMNIS HOMO MENDAX nwet rzecznik. Myślałem że czasy lojalek minęły wraz ze zmianą ustroju. Żal
2

~do P. rzecznik

Dodano: 2014-10-04 | 18:40
Jak można powoływać się na zapisy w dokumencie, którego nie można odnaleźć na stronie. Gdzie są aktualne przepisy sędziowskie PTT???
Kto uznał FTS za organizację działającą na szkodę PTT i na jakiej podstawie??? Rozumiem, że jest to decyzja ZG PTT, który w każdej chwili (jeżeli zajdzie taka potrzeba - tu rozumieć "widzi mi się") uzna za działanie na szkodę Pana Kowalskiego lub Iksińskiego i pozbawi wszelkich praw - chyba troszkę za dużo samowolki !?!? Z tego co wiem, żaden Sąd nie wydał żadnego wyroku uznającego szkodliwość jednej organizacji wobec drugiej. Jeżeli taki wyrok jest lub w ogóle toczy się takie postępowanie PTT takiej informacji do tej pory nie udostępniło.
1

~pytanie do pani rzecznik

Dodano: 2014-10-04 | 16:50
Jestem w FTS. Czuję sie obrazony stwierdzeniem ze z tego powodu jestem nieuczciwy. Moze pani rzecznik wytłumaczy co takiego zrobiłem ze zostałem w tem sposób określony przez zarzad ptt
Poprzednia 1234 Następna

Dziś jest
8 grudnia 2023

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI