NEWSY

Polish Open Championships 2012

Dodano: 2012-05-05 | 21:32:05


Tradycyjnie, jak co roku w czerwcu, Olsztyn stanie się taneczną stolicą Polski za sprawą Polish Open Championships - jednego z najlepszych i uznanych w świecie turniejów tańca w Polsce.


Patronat medialny - internetowy
TWIST SERVICE Portal Taneczny

W bieżącym roku odbędzie się 19. edycja tego tanecznego wydarzenia, którego mecenasami nieprzerwanie są miasto Olsztyn i światowy producent obuwia tanecznego firma Supadance, co znalazło odzwierciedlenie w nazwie turnieju:

XIX Olsztyn Supadance Polish Open Championships

W bieżącym roku World Dance Sport Federation zainicjował nową serię turniejów - WORLD OPEN, której to serii konkurencje - w obu stylach tanecznych - odbędą się po raz pierwszy w Polsce właśnie w Olsztynie. Fakt rozegrania turniejów rangi WDSF World Open podnosi zdecydowanie rangę XIX Olsztyn Supadance Polish Open Championships. Już teraz wiadomo, że na parkiecie olsztyńskiej hali Urania zobaczymy najlepsze pary amatorskie świata. Zapraszamy do śledzenia list startowych.


Organizatorzy olsztyńskiego wydarzenia tanecznego od lat konsekwentnie promują w Polsce turnieje par seniorskich, które odbędą się w trzech kategoriach wiekowych - w młodszej do lat 45 w obu stylach, w starszych powyżej 45 lat i powyżej 55 lat tylko w stylu standardowym.

Poza powyższymi - pierwszoplanowymi - konkurencjami w Olsztynie nie zabraknie par dziecięcych, juniorskich i młodzieżowych.

Organizatorzy wraz z Twist Service - partonem medialnym, internetowym - serdecznie zapraszają zarówno pary jak i miłośników tańca towarzyskiego do Olsztyna w dniach 8 - 9 - 10 czerwca br.Komentarze: 7 Ostatnio dodany: 2012-06-02 | 19:06

Dziś jest
24 czerwca 2024

KLUB KIBICA