KOMENTARZE

Artykuł: Jerzy Dziedzic - list otwarty

powrót

27

~do poniżej

Dodano: 2015-03-09 | 08:53
Pan Dziedzic pisze akurat na tym forum gdzyż nie jest to JAKIEŚ forum a największe w Polskim tańcu !!! A druga kwestia wypisywania otwartych listów jest po to aby ludzie się zjednoczyli i coś w tym temacie zrobili..
ROZUMIESZ !!!???
Pozdrawiam i życzę powodzenia..
26

~Panie J

Dodano: 2015-03-08 | 19:04
Dlaczego wraz z synem nie wysyłacie swoich listów do adresatów do których piszecie tylko wstawiacie je na forach ?
Dla mnie jest to co najmniej niesmaczne.Atakuje Pan wielu ludzi , a powiedział im Pan to prosto w oczy ,najpierw ?
Uprzedził ich Pan o tym że będzie tu pisał ? Szkoda słów.
25

~do wpisu poniżej

Dodano: 2015-03-08 | 18:46
Straszne to jest, że sobie kpisz. Widocznie nie zaznałeś jeszcze bezprawia, jakie panuje w polskim tańcu towarzyskim. Dlatego życzę ci, żeby cię to kiedyś dopadło i zobaczysz wtedy, że będziesz zupełnie z tym sam. Znikąd pomocy i nikt ci będzie współczul, a może nawet ktoś będzie cię wyśmiewal, tak jak to ty robisz dziś. Przez takich jak ty ni sie w tych chorych tanecznych 'zasadach' nie zmieni.
24

~do: obserwator

Dodano: 2015-03-08 | 16:13
Pewnie znowu pisze ,,list otwarty,, .. to taka rodzinna tradycja !
23

~Ad

Dodano: 2015-03-08 | 09:57
Popieram pana, panie Jerzy. Niestety będzie ciężko wypracować kompromis. Kilka miesięcy temu FTS kilka razy proponował PTT spotkanie i rozmowy o wspólnej federacji. Ale pan na pewno wie , że niestety zarządzający PTT odrzucili możliwość pojednania. Muszą się zmienić ludzie tam na stołkach ... nie organizacje. Na to potrzeba czasu.
22

~do wpisu nr 19

Dodano: 2015-03-08 | 08:55
Nie chodzi o łączenie fts z ptt. Chodzi o swobodę w wyborze tancerzy. Niech tańczą co chcą. , gdzie chcą i kiedy chcą. Bez ograniczeń i blokad.
21

~obserwator

Dodano: 2015-03-08 | 06:49
...nie widziałem Oskara na MP w Sobótce !!!
20

~Sandra

Dodano: 2015-03-07 | 20:20
Szczytna idea połączenia , ale jeśli autor listu rzeczywiście chciałby dążyć do połączenia i koniecznie chciałby zaangażować w to ludzi mediów , to oprócz wymienionych wyżej celebrytów radze zainteresować tematem , panią redaktor Jaworowicz ( "sprawa dla reportera ") , pania redaktor Olejnik ( kropka nad i ") , redakcję "uwagi" ( czy redakcje innych tego typu programów )
19

~Panie Jerzy !

Dodano: 2015-03-07 | 15:05
Wybrał Pan najgorszy czas na taką akcję. Kto pomiędzy
mistrzostwami obu federacji poświęci Panu czas i uwagę ?
Niech da Pan przykład wszystkim i wyśle syna na MP Ptt,
niech wszyscy zobaczą że za to nie będzie ukarany bo takie
jest prawo !!!
Nie potrafię zrozumieć Pańskich intencji , nie połączy Pan
WDC z WDSF na świecie ani PTT z FTS w Polsce.
18

~Też rodzic

Dodano: 2015-03-07 | 11:11
Panie Jerzy - popieram pański apel nie wnikając w to jakie pobudki panem kierują.Ja też chciałbym aby sport taneczny w Polsce był zjednoczony.Aby Mistrzostwa Polski były jedne a nie PTT lub FTS.Sądzę, że takich osób jak ja jest wiele i może w ten sposób starajmy się to pokazać tym, którzy mogą doprowadzić do pogodzenia ( i połączenia) wszystkich stron.Zapewne to co napiszę jest również historią życia wielu rodzin, których dzieci tańczą w PTT lub w FTS.Od wielu lat taniec mojej córki stał się niemalże najważniejszym elementem życia całej rodziny.Dowożenie córki na treningi kilka razy w tygodniu kilkadziesiąt kilometrów w jedną stronę, wspólne wyjazdy na turnieje w weekendy,dopingowanie podczas turnieju,oczekiwanie na ogłoszenie wyników przecież znamy to wszyscy niezależnie od organizacji.Te wspólne wyjazdy są w zasadzie jedynymi wspólnie spędzonymi chwilami w naszym "zabieganym" życiu.Dlatego jako rodzic apeluję do osób "decyzyjnych" aby nie dzielić tańca ,tancerzy i ich rodziców oraz trenerów w Polsce.
P.S. Moja córka trenuje aktualnie u "sędziotrenerów" lecz chcę napisać,że są to zarówno wspaniali ludzie jak i trenerzy a w przeszłości znakomici tancerze.Może są oni wyjątkiem lecz dla nich najważniejszy jest taniec i tancerz a nie pieniądze.Tak są tacy ludzie w naszym środowisku i wierzę, że jest ich więcej.
17

~glupota

Dodano: 2015-03-07 | 08:38
Pisze Pan glupoty chcac zIstniec pewnie boli Pana ze synalek nie jest mistrzem juz tak jak z Klaudia i teraz to boli Mogl Pan dziLac juz wczesniej np. kiedy P. BUTKO zaczynal ale po co wtedu sy byl a topie a teraz jak jest jednym z wielu trzeba robic szum wokol niego i promowac Proponuje ogarnac sie i przestac brednie pisac p.s. prezesem fts jest P.Witos chyba ?
16

~ad niżej

Dodano: 2015-03-07 | 00:21
I tu popieram poniższy wpis.Niech Pan zobaczy co zrobili niektórzy sędzio -trenerzy.

Mając prywatne szkoły tańca nie mogli należeć do FTS więc powołali do życia tzw.kluby sportowe(stowarzyszenia) przy swych szkołach tańca .Bo stowarzyszenie (klub sportowy) ma prawo bycia w FTS.
I tak nie odeszli zawodnicy którzy chcieli tańczyć w innej organizacji, czyli KASA SIĘ ZGADZA.

W prywatnej szkole tańca nikt nie ma prawa kontroli bo to prywatny biznes,a w klubie wystarczy "ustawić" sobie kilku
POSŁUSZNYCH I WIERNYCH RODZICÓW i biznes też się kręci a nikt nie przeszkadza i nie kontroluje.

Jak jeszcze do tego dołożyć do tego profity za sędziowanie (odpowiednie )to kogo obchodzi rozwój TAŃCA W POLSCE.
15

~Panie Jerzy

Dodano: 2015-03-06 | 23:21
Miło ze są jeszcze ludzie rozsądni popierający mój wpis.Nie można być naiwnym jak dziecko i dać się manipulować cwaniakom.Dlaczego Pański syn nie tańczy MP we Wrocławiu,Lublinie.Co boi się Pan swoich góru a wzywa Pan na pomoc ludzi nie mających w większości nic wspólnego z tym bagnem FTS i PTT.Pani Iwona czy Pani Ania to sobie mogą.W MS iT tez trzęsą spodniami za przekręty z FTS.Nie takich cwaniaków rozliczali przykład Prezes jednego ze związków.Dzban wodę nosi póki ucho się nie urwie.Nikt za Elbląg nie będzie miał ochoty ginąc.To tylko życie, nie takie układy się kończyły.
14

~ad niżej

Dodano: 2015-03-06 | 23:21
Co do Pana Butko to on już się określił gdzie chce działać i jego postawa nic nie wniosła do połączenia obu organizacji .
Wręcz odniosła odwrotny skutek.Co do podpisywania wpisów to mając na względzie zachowanie się niektórych sędzio - trenerów na turniejach było by o "taneczne samobójstwo."
13

~Mirek

Dodano: 2015-03-06 | 23:14
niestety, ale nie widziałem Pana na spotkaniu u Pana Butko, a było kilkoro rodziców...

Dziś jest
17 maja 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI