PUBLICYSTYKA / 2014 / ARTYKUŁY ROKU 2014

PTT - Główna Komisja Rewizyjna

Główna Komisja Rewizyjna PTT oczekuje ...

Dodano: 2014-02-20 | 07:43:23


Na facebookowym profilu PTT Okręg Dolnośląski opublikowano dokument sygnowany przez Przewodniczącego Głównej Komisji Rewizyjnej PTT - Wojciecha Wójtowicza.


W związku z ważnymi wydarzeniami w PTT - czytamy na profilu PTT Okręgu Dolnośląskiego - będziemy Państwu przedstawiać dokumenty, które unaocznią Państwu powagę sytuacji. Równocześnie wierzymy, że pozwoli to Państwu w pełniejszy sposób zrozumieć co się dzieje w PTT.

Przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej PTT, rozpoczyna swoje pismo zdaniem:

Ze zdumieniem przeczytaliśmy informację podpisaną przez Prezesa p. Franciszka Witosa, która pojawiła się na stronie PTT, dotyczącą cofnięcia przez FTS uprawnień PTT do reprezentowania FTS na forum WDSF.

W dalszej część dokumentu Wojciech Wójtowicz pisze:

Główna Komisja Rewizyjna oczekuje do dnia 28 lutego 2014 r. relacji z wykonania działań opisanych w punktach 1 - 3. W przypadku niewykonania powyższych działań GKR wykona następujące działania:
  1. Zgłosi do Głównego Sądu Koleżeńskiego wniosek przeciwko osobom pełniącym funkcje we władzach PTT i FTS o działanie na szkodę PTT.
  2. Zgłosi do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez wyżej wymienione osoby. Doniesienie będzie oparte o zapisy artykułu 296 kodeksu karnego, ...

Pełna treść dokumentu Głównej Komisji Rewizyjnej PTT:

Źródło:

Informacja ze strony Polskiego Towarzystwa Tanecznego

Informuję również, że w dniu 7 lutego 2014 roku Zarząd Federacji Tańca Sportowego poinformował PTT, że wycofuje upoważnienie do reprezentowania FTS  w strukturach WDSF nadane Polskiemu Towarzystwu Tanecznemu na mocy porozumienia pomiędzy FTS i PTT z dn. 01.06.2012 r. Decyzja Zarządu FTS oznacza, że PTT nie będzie się zajmowało kontaktami z WDSF, a w szczególności nie będzie nominowało par tanecznych, formacji tanecznych, sędziów i oficjeli na jakiekolwiek turnieje czy wydarzenia WDSF (ten obszar działalności tanecznej będzie prowadzony przez FTS).

Franciszek Witos
Prezes ZG PTT
Komentarze: 25 Ostatnio dodany: 2014-03-12 | 01:36

Dziś jest
29 czerwca 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI