KOMENTARZE

Artykuł: Nadzwyczajny Walny Zjazd PTT

powrót

Poprzednia 12 Następna
20

~Delegat2

Dodano: 2013-09-10 | 19:24
I nie udało się Władzy odwołać Sądu Koleżeńskiego przerwali obrady bo mieli mniejszość na sali . Czyli Panowie Władza dostali żółtą kartkę . Co prawda sięgali po najbardziej prymitywne i obrzydliwe metody - czyli straszenie - nie podziałało płacz i granie na emocjach i wciąganie autorytetów do przykrywania merytorycznych argumentów. Mam nadzieje że więcej delegatów otworzy oczy . Tym bardziej że władza chciała poświęcić swoich kilku liderów w celu utrzymania się przy władzy .
19

~Delegat

Dodano: 2013-09-09 | 10:09
Obrady Walnego Zjazdu przerwane. Warszawa po raz kolejny udowodniła że jest największą "wioską" w Polsce (bez obrazy dla ludzi prowadzących gospodarstwa rolne), brak szacunku dla ludzi i jakichkolwiek wartości.
Jedyny wniosek jaki prawdopodobnie zostanie złożony (o ile już nie został złożony) to wniosek do sądu karnego o złamanie prawa przeciwko Panu Marcinowi Politowskiemu. Kolejny Walny odbędzie się dopiero po rozstrzygnięciach proceduralnych przez Organu Nadzoru.
18

~Czonek

Dodano: 2013-08-30 | 16:09
PTT strasznie manipuluje wpływa na wszystkie media żeby nie publikowały prawdy !!!!!!!! odnośnik pod tym wpisem dokładnie mówi jaka jest sytuacja. Walne które jest organizowane ma jeden cel odwołać Główny Sąd Koleżeński a Główny są d koleżeński nie jest stroną w sporze i działa zgodnie z uchwalonym regulaminem. Nie wywołuje spraw tylko sprawy są składane przez członków ale nie dał się zmanipulować władzą PTT i nie pozamiatał pod dywan spraw które bulwersują członków PTT i to cała wina GSK. Wielkim plusem tej całej sprawy to to że uświadomiono niektórym że nie są BOGAMI i każdy moze być oceniony i odwołany. Ludzie czytajcie i edukujcie się bo na niewiedzy i baku świadomości do tej pory niektórzy budowali swoją pozycję w PTT.
17

~to PTT manipuluje

Dodano: 2013-08-28 | 13:00
poczytajcie sobie co zamieścili na Twiście. Koniec PTT? Ciekawe, czemu ZG PTT nie opublikował na oficjalnej stronie PTT tego –> odnośnik www
16

~tancerz

Dodano: 2013-08-07 | 17:21
Pismo z Organu Nadzoru -- uwaga to kolejna manipulacja - w piśmie stwierdzono że PTT nie ma regulaminów . Regulaminy są ( są dostępne na stronie PTT) i są to regulaminy obowiązujące . Zostało to wyjaśnione organowi nadzoru. to że regulaminy są stare to fakt i będzie okazja je zaktualizować ale obecnie obowiązują !!!. Czas żeby tancerze zostali rzetelnie informowani o sytuacji ale powiem tylko tyle że wielu ludzi ma już dość układów i nie długo nastąpią ogromne zmiany mam nadzieję że na lepsze :)
15

~tancerz

Dodano: 2013-08-07 | 17:17
Uwaga !!
słyszałem że niektóry twierdzą że PTT rozpada się. Informuje, że nie rozpada się tylko prostuje swoje struktury. Osoby który do tej pory czuły się bezkarne i nienaruszalne a popełniły czyny niezgodne ze statutem odpowiedzą i zostaną adekwatnie ukarane. Już pierwsze kary zostały nałożone.
14

~

Dodano: 2013-08-03 | 15:26
już raz pisałam ,daj sobie siana z tym prawem tylko się zastanów jak powiem tobie że mam cię w ***** to wsumie prawa jako takiego nie złamię ,ale twoją kumpelą pewnie już nie będę i zrozumię dlaczego ty powiesz mi żebym spadała. nikt tu nie jest ******em i kazdy za własne pieniądze się szkoli nie tylko ci zawieszeni nie podobało mi się w PTT ok, to niech spadają, pan janusz który wywołał tą cała awanturę to niech sobie da na luz. najpierw jego sztandarowa para zachowała się jak ......................., poszła do WDC i ****** tam zwojowała i teraz Co ?. nie ma pomysłu co dalej.
13

~przepisy

Dodano: 2013-08-03 | 07:24
Proponuje zapoznać się z orzeczeniem organu nadzoru tzn urzędem m. Krakowa na stronie tańca to zobaczycie kto złamał prawo
12

~ad wpisy

Dodano: 2013-08-02 | 23:32
prokuratura, to może lepiej niech się zajmie poważniejszymi sprawami, niż te wpisy, które tu mają miejsce. Zapewne osoby piszące wiedzą co piszą.
11

~do wpisu nr. 7

Dodano: 2013-08-02 | 23:15
opowiadasz farmazoy oni za swoje pieniądzwe doszli do poziomu gdzie prawo nie zabrania startu gdzie chcą jaj by ktoś ich finansował to może stawiać warunki prezes złomał prawo a ty albo jesteśdziałaczem który szarpie kasę albo niskiej klasy tancerzem bo wprzeciwnym razie był byś za zawieszonymi parami bo ten problem za chwili by ciebie dotyczył
10

~komentarz

Dodano: 2013-08-02 | 22:54
Sugeruję być nieco bardziej ostrożnym w kwestii oskarżeń zarzutów bo jeżeli nie macie twardych dowodów możecie odpowiadać za zniesławienie a ustalenie kto to pisze to dla organów ścigania to żaden problem. Z tego co wiem to parę spraw prawdopodobnie będzie. Dopiero będzie zdziwienie. Ale to może dobrze bo jeżeli komuś się wydaje że bezkarnie ktoś niby anonimowy może tak obrażać drugiego człowieka to czas najwyższy by się rozpoczęły procesy. Jestem zwolennikiem wymiany poglądów ale zdecydowanym przeciwnikiem obrażenia no ale do tego trzeba być dorosłym dosłownie i w przenośni. Życzę jednak każdemu głębokiej refleksji nad samym sobą.
9

~Dobrzemówi

Dodano: 2013-08-02 | 22:46
Tak tancerz jest normalny ,szkoda tylko że jest normalny inaczej.
P.S.pozdro dla tancerz od Pana Karawany.
8

~Dobrze mówi

Dodano: 2013-08-02 | 22:10
Wreszcie trafil się Ktoś normalny i nazwał rzeczy po imieniu
7

~

Dodano: 2013-08-02 | 22:07
a ja myślę że pary które zostały zawieszone nie powinny strzelać foha, bo to przecież logiczne i nawet kodeks przedszkolaka rządzi się takimi samymi zasadami , bo wszyscy do niedawna należeliśmy do tej samej szajki i raptem niektórym parom jakiś oszołom nawciskał głupot ( pan Sienkiewicz ) że u niego ( tzn WDC ) będzie fajnie sprawiedliwie i kolorowo.tylko niby dlaczego , sami jak barany żeście tam poszli a teraz wam głupio żę wyszliście na baranów i chcecie spowrotem a niby dlaczego mamy was przyjąć to wy powinniście tu na tym forum najpierw powiedzieć że byliście frajerami . tp co napisałem to nie śą żadne przepisy i paragrafy ale zwykłe dziecięce zasady że jak się na kogoś wypina dupę to się w nią dostaje kopa. i już . ALE WY TEGO I TAK NIE ZROZUMIECIE
6

~Do poniżej

Dodano: 2013-08-02 | 14:49
To może Ty masz tam chody , więc pobierz kwity i upublicznij
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
23 stycznia 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI