PUBLICYSTYKA / 2011 / ARTYKUŁY ROKU 2011

Zabytkowa dzielnica Tbilisi

Gruzja po raz drugi

Dodano: 2011-05-22 | 09:47:00


Pan Andrzej Jakubowski z Wrocławia wielokrotnie ma okazję sędziować turnieje w ciekawych miejscach naszego Globu. Tym razem po raz drugi zawitał do stolicy Gruzji - Tbilisi.


Współpraca redakcyjna:
Andrzej Jakubowski

Caucasus Cup 2011 miał miejsce 14 i 15 maja br. w Tbilisi. W trakcie tego turnieju odbyły się turnieje IDSF Open Standard i IDSF International Open Latin. Pierwszego dnia rozegrano turniej w stylu standardowym który wygrali Gruzini - Genady Tsynkevich & Mzia Orvelashvili. Poza tańcami towarzyskimi, pierwszego dnia, odbył się również turniej tańców narodowych. Zaprezentowano piękne pokazy tańców narodowych, które wywarły największe wrażenie na członkach jury.


foto: Andrzej Jakubowski

Kolejny dzień to turniej w stylu latynoamerykańskim, który stał na wysokim poziomie. W turnieju tym dominowali Rosjanie - Artem Gorelov & Janna Sablina, którzy turniej również wygrali.

Tbilisi połtoramilionowa stolica Gruzji, to mieszanka nacji, kultur, religii i pięknej starej architektury. Niezwykła gościnność Gruzinów, świetna kuchnia i wspaniałe wino na długo pozostanie w pamięci.

Andrzej Jakubowski


Wspominamy


WYNIKI:

Dziś jest
17 stycznia 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI