PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2012 / CZERWIEC

Niecodzienny turniej rozpoczęty

Dodano: 2012-06-08 | 16:20:14


W piątkowe popołudnie 60. par rozpoczęło XIX Olsztyn Supadance Polish Open Championships 2012, turniej który jak już zauważaliśmy zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i ciekawie.



Pierwszą część turnieju zatańczyły pary:

  • Dorosłych w 10 tańcach
  • Juniorów I w 8 tańcach
  • Dzieci (Juveniles) w 6 tańcach.

Prezentujemy finalistów poszczególnych kategorii:

Dorośli

  1. Artem Gaylitartem & Elizaveta Shibaeva - Białoruś
  2. Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite - Litwa
  3. Alexis Bergeon & Joanna Rivier - Francja
  4. Dawid Konopiński & Klaudia Szyc - Polska
  5. Tibor Toth & Balentina Dobrila - Rumunia
  6. Mikołaj Balcerzak & Dominika Nowak - Polska
  7. Kamil Kuroczko & Anna Siwek - Polska



Juvenile

  1. Mateusz Kołakowski & Justyna Łabuz - Polska
  2. Aleksandr Markov & Alina Manvelova - Rosja
  3. Kacper Pawłowski & Zuzanna Nowak - Polska
  4. Jan Bednarz & Agnieszka Szpałek - Polska
  5. Laurynas Makarovas & Diana Venckunaite - Litwa
  6. Alexander Egorov & Polina Baryshova - Rosja

Junior I

  1. Mamertas Lozys & Skaiste Svajone Jazilionyte - Litwa
  2. Dmitry Malakhov & Varvara Malakhova - Rosja
  3. Kacper Czajka & Oliwia Drożdż - Polska
  4. Denis Gudovskiy & Kristina Kurbatova - Rosja
  5. Slim Saarik & Simoona Peensalu - Estonia
  6. Piotr Świątkowski & Ewa Korpak - Polska



Aktualnie trwa druga część piątkowego turnieju, w której o palmę pierwszeństwa rywalizują:
  • Amatorzy Rising Stars Standard
  • Amatorzy Rising Stars Latin
  • Junior II w 10 tańcach.

W finale Amatorów Rising Stars Standard zajęli miejsca:

  1. Wojciech Jeschke & Małgorzata Kowalska - Polska
  2. Oskar Dziedzic & Klaudia Iwańska - Polska
  3. Oleksii Guzyr & Ota Rikako - Japonia
  4. Norbert Sikora & Dominika Dul - Polska
  5. Michał Le & Izabela Skierska - Polska
  6. Maciej Nagórski & Magdalena Froń - Polska

W finale Juniorów II w 10 tańcach tańczą:

  1. Mateusz Brzozowski & Justyna Możdżonek - Polska
  2. Ilya Gavryukhin & Kristina Garifullina - Rosja
  3. Mikita Lipen & Elizaveta Umrikhina - Białoruś
  4. Michał Kieszek & Teresa Kusy - Polska
  5. Bartosz Lewandowski & Paulina Kucińska - Polska
  6. Bartosz Ługowski & Marta Podgórska - Polska

W finale Amatorów Rising Stars Latin zajęli miejsca:

  1. Volodymyr Sharapov & Joanna Dąbrowska - Polska
  2. Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute - Litwa
  3. Vitaly Pidchenko & Katerina Parfenova - Ukraina
  4. Rasmus Lander & Line Smed - Dania
  5. Tomasz Kurczyński & Anna Telka - Polska
  6. Michał Gałek & Klaudia Kędzierska - Polska



Dziś jest
8 grudnia 2021