PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2011 / CZERWIEC

Heinz-Josef Bickers & Aurelia Bickers

POC 2011 dzień trzeci, Seniorzy II i Juniorzy II

Dodano: 2011-06-12 | 08:14:13


Część popołudniowa, to rundy eliminacyjne IDSF International Open Latin oraz IDSF Senior II Open Standard i Junir II Open Standard.


Heinz-Josef Bickers & Aurelia Bickers (Niemcy)
Zwycięzcy Senior II Standard


IDSF Senior II Open Standard
Junior II Open Standard



Senior II Open Standard

FINAŁ:

1. Bickers Heinz-Josef & Bickers Aurelia - Niemcy
2. Szlendak Robert & Szlendak Katarzyna - Polska
3. Nagel Guenther & Nagel Antje - Niemcy

4. Henne Alfons & Zuleger Vera - Niemcy
5. Gajda Emil & Gajda Dorota - Polska
6. Schwindling Franz-Peter & Schwindling Cornelia - Niemcy


1/2 finału:

7. Stelling Bram & Stelling Ans - Holandia
8. Grasmaier Rainer & Schug Sibylle - Niemcy
9. Cech Jiri & Cechova Zina - Czechy
10.- 11. Haapakorva Pauli & Haapakorva Arja - Finalandia
10.-11. Parikkala Frederic & Skarp Tarja - Finlandia
12. Pincsek Jan & Carder - Pincsek Edith - Austria

1/4 finału:

13. Obłąk Wojciech & Obłąk Małgorzata - Polska
14. Cesonis Stanislovas & Jurciukoniene Ramune - Litwa
15. Jakubec Vladimir & Jakubcova Jaruška - Czechy



Junior II Open Standard

FINAŁ:

1. Brzozowski Mateusz & Możdżonek Justyna - Polska
2. Dezhurov Mikhail & Aldoshina Yna - Rosja
3. Novikov Pavel & Kuzmina Ksenia - Rosja

4. Kips Oliver & Morozjuk Kristina - Estonia
5. Kędzierski Michał & Szalast Kinga - Polska
6. Kozów Dawid & Kozów Karolina - Polska

1/2 finału:

7. Maciejewski Michał & Nowak Justyna - Polska
8. Partyka Mateusz & Piszczek Aleksandra - Polska
9. Alasi Karl-Kristian & Kukumagi Kadri-Hebo - Estonia
10. Czerski Norbert & Siewielec Paulina - Polska
11.-12. Biernat Jarosław & Adamczyk Karolina - Polska
11.-12. Didrihsons Karlis & Kukle Inese - Łotwa

1/4 finału:

13. Łokiński Michał & Kordziukiewicz Kamila - Polska
14. Sobczak Kamil & Schmidt Julianna - Polska
15. Pujanek Radosław & Omyła Wiktoria - Polska
16. Woźniak Patryk & Jarecka Emilia - Polska
17. Zabrodzki Przemysław & Górnicka Krystyna - Polska
18. Kucharczyk Kamil & Mozdyniewicz Marta - Polska
19. Iwańczuk Paweł & Steinberg Klaudia - Polska
20.-21. Borysionek Rafał & Piotrowska Agata - Polska
20.-21. Sosman Roman & Repina Karina - Rosja
22. Kwoptiuk Timofej & Vesniakova Polina - Rosja
23. Kruszyński Arkadiusz & Breś Wiktoria - Polska

Dziś jest
6 grudnia 2021