PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2011 / CZERWIEC

Iwona Pavlović

POC 2011 dzień drugi, Senior Open i Junior 2

Dodano: 2011-06-11 | 12:16:35


Popołudniowa część POC 2011, to rundy eliminacyjne IDSF International Open Standard oraz IDSF Seniorów i Juniorzy II Open Latin.



IDSF Senior I Open Standard

FINAŁ:

1. Vanchugin Alexandr * & Skripnik Oxana - Rosja
2. Strauß Thorsten * & Jacob Sabine - Niemcy
3. Hindpere Tiit * &  Hindpere Ene - Estonia

4. Bickers Heinz-Josef * & Bickers Aurelia - Niemcy
5. Cheremisin Nikolay & Dukhovskaya Ekaterina - Rosja
6. Kucharczyk Tomasz * & Kucharczyk Róża - Polska

1/2 Fianłu:

7. Sadorev Oleg & Krylova Tatjana - Estonia
8. Nagel Guenther & Nagel Antje - Niemcy
9. Henne Alfons * & Zuleger Vera - Niemcy
10. Gajda Emil & Gajda Dorota - Polska
11. Grebliauskas Arturas & Grebliauskiene Beata - Litwa
12. Budyś Mariusz & Budyś Monika - Polska

1/4 fianłu:

13. Haapakorva Pauli & Haapakorva Arja - Finlandia
4. Maslov Igor & Kanamaru Meiri - Japonia
15. Obłąk Wojciech & Obłąk Małgorzata - Polska
16. Cesonis Stanislovas & Jurciukoniene Ramune - Litwa


IDSF Senior III Open Standard

FINAŁ:

1. Stelling Bram & Stelling Ans - Holandia
2. Grasmaier Rainer & Schug Sibylle - Niemcy
3. Iannazzi Giuseppe & Uzzoli Silvana - Włochy

4. Tittl Mark & Tittl Marika - Australia
5. Erne Marcel & Suhr-Erne Birgit - Niemcy
6. Parikkala Frederic & Skarp Tarja - Finalandia

1/2 finału:

7. Pincsek Jan & Carder - Pincsek Edith - Austria
8. Jakubec Vladimir & Jakubcova Jaruška - Czechy
9.-10. Cesonis Stanislovas & Jurciukoniene Ramune - Litwa
9.-10. Cichy Mieczysław & Cichy Ewa - Polska


Junior II Open Latin

FINAŁ:

1. Katkovskis Natan & Manija Jelizaveta - Łotwa
2. Brzozowski Mateusz & Możdżonek Justyna - Polska
3. Kips Oliver & Morozjuk Kristina - Estonia

4. Dezhurov Mikhail & Aldoshina Yna - Rosja
5. Dreling Mateusz & Polakowska Justyna - Polska
6. Jagodziński Mateusz & Koślicka Dominika - Polska

1/2 finału:

7. Kauc Jędrzej & Migała Klaudia - Polska
8. Woźniak Patryk & Jarecka Emilia - Polska
9. Wiśniewski Patryk & Stefańczyk Daria - Polska
10. Alasi Karl-Kristian & Kukumagi Kadri-Hebo - Estonia
11.-12. Didrihsons Karlis & Kukle Inese - Łotwa
11.-12. Plewiński Kamil & Ciesielska Alicja - Polska
13. Biernat Jarosław & Adamczyk Karolina - Polska


Eliminacje:

14. Czerski Norbert & Siewielec Paulina - Polska
15. Pujanek Radosław & Omyła Wiktoria - Polska
16. Tomczak Wojciech & Bogucka Nikola - Polska
17. Zabrodzki Przemysław & Górnicka Krystyna - Polska
18. Dąbrowski Paweł & Szulc Katarzyna - Polska
19. Bernat Marcin & Wenerska Zuzanna - Polska
20.-21. Augustynowicz Jacek & Czarnecka Julia - Polska
20.-21. Pietruk Karol & Sosińska Aleksandra - Polska
22. Kruszyński Arkadiusz & Breś Wiktoria - Polska
23-24.. Klepacz Kacper & Moss Zuzanna - Polska
23.-24. Torbiarczyk Adrian & Stróżyk Zuzanna - Polska
25. Kucharczyk Kamil & Mozdyniewicz Marta - Polska

Dziś jest
27 listopada 2021