PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2010 / PAŹDZIERNIK

Baltic Cup 2010 IDSF Open Latin

Dodano: 2010-10-23 | 19:05:53


Specjalnym pokazem teatru tańca OCELOT, punktualnie o 19:00 rozpoczyna się Gala Finałowa Mistrzostw Świata Formacji, w trakcie której rozegrane zostaną rundy finałowe - od 1/4 finału - turnieju IDSF Open Latin.


Patronat nad wydarzeniem:
TWIST SERVICE Portal Taneczny

22:08 - Finał IDSF Open Latin wg zajętych miejsc:

  1. Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek - Polska
  2. Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo - Łotwa
  3. Vitaly Sevastijanov & Anna Stepunina - Irlandia
  4. Marts Smolko & Viktorija Puhovika - Łotwa
  5. Michał Stukan & Susanne Miscenko - Niemcy
  6. Arkady Bakenov & Rosa Filippello - Australia

Gratulujemy serdecznie Sylwii i Krystianowi :)

Pełne wyniki IDSF Open Latin i pozostałych konkurencji drugiego dnia Baltic Cup 2010


21:44 - Do finału IDSF Open Latin awansowali:

  • 2 - Arkady Bakenov & Rosa Filippello - Australia
  • 64 - Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek - Polska
  • 71 - Vitaly Sevastijanov & Anna Stepunina - Irlandia
  • 73 - Marts Smolko & Viktorija Puhovika - Łotwa
  • 75- Michał Stukan & Susanne Miscenko - Niemcy
  • 83 - Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo - Łotwa

20:09 - Do półfinału IDSF Open Latin awansowali:

  • 2 - Arkady Bakenov & Rosa Filippello - Australia
  • 3 - Paweł Bartelik & Polina Petrischeva - Polska
  • 5 - Gennady Bondarenko & Ilona Cutenco - Niemcy
  • 12 - Eric Damian & Greta Kisielewska - Rumunia
  • 35 - Konstanty Kolesiński & Agata Kozioł - Polska
  • 62 - Krzysztof Pściuk & Monika Heinze - Polska
  • 64 - Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek - Polska
  • 71 - Vitaly Sevastijanov & Anna Stepunina - Irlandia
  • 73 - Marts Smolko & Viktorija Puhovika - Łotwa
  • 75- Michał Stukan & Susanne Miscenko - Niemcy
  • 83 - Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo - Łotwa
  • 92 - Igor Goroov & Ekaterina Polevtsova - Rosja

W ćwierćfinale IDSF Open Latin, który rozpocznie się o godz. 19:25, zatańczą:

  • 2 - Arkady Bakenov & Rosa Filippello - Australia
  • 3 - Paweł Bartelik & Polina Petrischeva - Polska
  • 5 - Gennady Bondarenko & Ilona Cutenco - Niemcy
  • 12 - Eric Damian & Greta Kisielewska - Rumunia
  • 16 - Adam Fedko & Paulina Dąbek - Polska
  • 18 - German Filimonov & Daria Demenkova - Rosja
  • 20 - Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska - Polska
  • 22 - Michał Gałek & Klaudzia Kędzierska - Polska
  • 30 - Jacek Janda & Agnieszka Pomorska - Polska
  • 31 - Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk - Polska
  • 35 - Konstanty Kolesiński & Agata Kozioł - Polska
  • 41 - Tomasz Kurczyński & Anna Telka - Polska
  • 48 - Paweł Milcarz & Karolina Skowyrska - Polska
  • 49 - Michał Miniewicz & Nastazja Szypulska - Polska
  • 50 - Ruud Moers & Natalia Krzystoszek - Holandia
  • 62 - Krzysztof Pściuk & Monika Heinze - Polska
  • 64 - Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek - Polska
  • 69 - Michał Sadcza & Paulina Filipczuk - Polska
  • 71 - Vitaly Sevastijanov & Anna Stepunina - Irlandia
  • 73 - Marts Smolko & Viktorija Puhovika - Łotwa
  • 75- Michał Stukan & Susanne Miscenko - Niemcy
  • 81 - Andrey Vavilov & Terje Piho - Estonia
  • 83 - Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo - Łotwa
  • 86 - Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna - Polska
  • 89 - Dmitry Belov & Alena Vitsan - Rosja
  • 92 - Igor Goroov & Ekaterina Polevtsova - Rosja

Komentarze: 11 Ostatnio dodany: 2010-10-25 | 11:06

Dziś jest
21 maja 2018