TANIEC TOWARZYSKI

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz

Debiut w show dance

Dodano: 2017-09-05 | 07:00:00


Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz w najbliższy piątek, 8 września, zadebiutują w konkurencji Show Dance Standard i od razu w turnieju rangi WDSF Mistrzostw Świata.


Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz
foto: Marcin Tumasz / EmotinImage.PL


Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz w WDSF Mistrzostwach Świata w Show Dance Standard w Chengdu, w Chinach, zaprezentują się w show pt. "Powstanie Warszawskie".

Choreografię opracowywali samodzielnie, konsultując i korzystając z pomocy wielu choreografów m.in. tańców współczesnych jak i trenerów tańca towarzyskiego. Wśród konsultantów byli także aktorzy.

Muzykę również wybierali sami, zaś całość "skleił" brat Jacka - Wojciech Jeschke, również tancerz.

Na potrzeby promocji Jacek z Hanią uczestniczyli w sesji fotograficznej, której autorem jest znany w środowisku tanecznym fotograf - Marcin Tumasz (emotionimage.pl).


Poza debiutem w show dance w Chinach, u Jacka i Hanny nie nastąpiły większe zmiany. Nadal trenują pod okiem Rusłana Butko, reprezentując jego klub. Nowy sezon rozpoczynają bardzo intensywnie. Po powrocie z Chin, w kolejny weekend zatańczą w Pradze. We wrześniowych planach mają także start w turnieju w Chorwacji.


W Chengdu, w Chinach, 9 września, odbędą się także "normalne" WDSF Mistrzostwa Świata Amatorów Standard. Polskę reprezentują: Dariusz Myćka i Madara Freiberga oraz Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek, a w panelu sędziowskim - Pani Justyna Hawkins.

Wszystkim polskim tancerzom życzymy połamania obcasów i znakomitych wyników.


Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz - historia taneczna pisana na Twist Service:

Dziś jest
28 stycznia 2023