PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2013 / LUTY

Mistrzostwa Polski PTT i FTS Opole 2013

Mija termin zgłoszeń

Dodano: 2013-02-07 | 06:06:27


Jutro, w piątek 8 lutego br. mija termin zgłoszeń do udziału w Mistrzostwach Polski PTT i FTS w tańcach latynoamerykańskich w Opolu.


Patronat medialny (internetowy)
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Zgodnie z Regulaminem Mistrzostw Polski PTT i FTS w tańcach latynoamerykańskich Opole 2013 warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach jest rejestracja par do 8 lutego 2013 roku i wniesienie opłaty startowej na rachunek bankowy organizatora Mistrzostw.

Organizatorzy przypominają, że zamknięcie list startowych nastąpi w dniu 15 lutego, ale opłata startowa wniesiona po terminie zgłoszeń wzrasta dwukrotnie (liczy się data dokonania przelewu).

Organizatorzy Mistrzostw - Stowarzyszenie Miłośników Tańca SUKCES Kluczbork - szczególnie zapraszają pary Seniorów, dla których udział w mistrzostwach ma charakter otwarty i których nie dotyczy - jeszcze? - dwustopniowy system rozgrywania Mistrzostw Polski PTT i FTS.

REJESTRACJA ON LINE dla SeniorówNa Mistrzostwach Polski PTT i FTS w tańcach latynoamerykańskich w Opolu - 23 i 24 lutego 2013 roku, pojawi się zapewne prawie cała taneczna społeczność Polski. To dla głównych aktorów tego święta tańca - tancerzy - swoje stoiska wystawią firmy i sklepy oferujące, niezbędne tancerzom, różnorodne akcesoria, materiały, buty, czy też możliwość wypożyczenia stroju tanecznego.Stowarzyszenie Miłośników Tańca SUKCES Kluczbork

SMT Sukces Kluczbork


- organizator tegorocznych Mistrzostw Polski PTT i FTS w tańcach latynoamerykańskich Opole 2013, w swoich celach statutowych ma zapisane, między innymi, ochronę dóbr kultury, tradycji, promocji kultury a w szczególności kultury tańca; organizację i udział w turniejach, przeglądach tanecznych, czy też - upowszechnianie tańca i rekreacji ruchowej.

Mistrzostwa Polski PTT i FTS są pierwszym poważnym wyzwaniem logistycznym i organizacyjnym Stowarzyszenia, ale bynajmniej nie pierwszym jego turniejem. Jednym z ostatnich były Mistrzostwa Okręgu Opolskiego (17.11.2012 r.). 11 listopada 2013 roku Stowarzyszenie za swoją aktywność i działania na rzecz dzieci zostało wyróżnione Kluczborską Basztą 2012. Jest to nagroda przyznawana przez Burmistrza Kluczborka zarówno osobom indywidualnym, stowarzyszeniom jak i instytucjom biznesu, jako wyraz uznania za godną podziwu pracę i wybitne osiągnięcia w różnych dziedzinach życia.

Przedstawiamy członków Zarządu Stowarzyszenia Sukces, dzięki którym mamy okazję już niedługo spotkać się na Mistrzostwach w Opolu, i którzy jak zapewnia Prezes Stowarzyszenia Pan Jarosław Marzec - dołożą wszelkich starań, aby Mistrzostwa były prawdziwym świętem tańca i na długo pozostały w pamięci tancerzy, trenerów, działaczy i publiczności.


od lewej: Prezes Stowarzyszenia - Jarosław Marzec; Wiceprezesi: Lilianna Łabuda, Piotr Piłat


od lewej: Sekretarz - Joanna Bajer-Barczykowska; Skarbnik - Jacek Podoliński; Członek Zarządu - Mariusz Kinder.


Do zobaczenia w Opolu :)


Dziś jest
21 lutego 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI