KOMENTARZE

Artykuł: FTS wyraża swoje stanowisko

powrót

10

~TANCERZ na szczęscie już były

Dodano: 2014-11-14 | 01:31
Jest powszechnie wiadomo, że niektórzy członkowie prezydium ZG PTT swoje uprawnienia sędziowskie nabyli w FTS, ktore w swoim katalogu nie ma kat III i od razu nadaje "dwójkę" . Na mocy partnerskiego porozumienia zostali wpisani z "dwójką" na listę PTT , podczas gdy wielu ich starszych kolegów z parkietu czekało jeszcze w kolejce czasowo-stażowej by móc przystąpic do PTTowskiej Dwójki.
Skoro są tacy dokladni, niech zrzekną się uzyskanych na kombinacji w FTS praw i po prostu z godnością wkroczą na ścieżkę uzyskiwania uprawnień w PTT.
Teraz nie będa mieli schodow , bowem za PTTowską lojalnośc egzamin zdadzą bez problemu.

Inny przykład: aktualnie miłosiernie nam panujący Prezes Waldemar Ziomek nie tak dawno przecież , jako Sekretarz ZG PTT byl wielkim orędownikiem przekazania praw do FTS. Wielu niezdecydowanych z członków ZG PTT osobiście namówił do podniesienia swojej ręki do glosowania nad pamiętna uchwałą....
Jest takie w Polsce przysłowie o wole i cielęciu.... Tylko , że te zwierzątka zazwyczaj nie tańczą.
Ludzie zaś potrafią , nawet w rytm pobrzękiwania srebrników.

Ciekawym bardzo czy prawdą jest , że jedna z osób wchodzących w skład Prezydium wszem i wobec glosi , że mlody działacz taneczny , który pozostanie lojalny w PTT ma możłiwość korzystania z "krótkiej " ścieżki sędziowskiego awansu. Podobno telefony komórkowe dziś potrafią wiele , nawet dobrze nagrywać na pewną odległość.
Prawda to czy fałsz?

I jeszcze pytanie do tzw rzecznik prasowy (czy ktoś widział uchwałę o utworzeniu takiego stanowiska i powołaniu osoby? nadto czy to jest etat czy wolontariat, a może inna forma finansowego przekazu ? ) :
Kto upoważnił Panią do występowania imieniem Zarządu Głównego w nakazowym wskazywaniu i wymuszaniu działań członkom PTT. Zęby daleko nie szukać: przykład "lojalki" w której wymusza się zrzekanie przez sędziów uprawnień FTS

uffff starczy , choć można by jeszcze długo, oj długo....
9

~Aga

Dodano: 2014-10-10 | 13:34
A my już dziękujemy za tańce. Kończymy z tym bagnem. Tyle lat ciężkiej pracy kasy i po co? chyba tylko po to aby usłyszeć od trenera tam są drzwi jak Wam się nie podoba. Bo powiedzieliśmy swoje zdanie na temat PTT i FTS bo nie zgadzamy się na to co trener nam powiedział. My mówimy dość a za naszym przykładem idą inne już pomału pary Zobaczymy za rok kto zostanie. Pary sędzio trenerów
8

~miech na sali

Dodano: 2014-10-10 | 12:50
Pan W Ch robią to samo co robili wcześniej w PTT Za nic mają tancerzy. Tonący brzytwy się trzyma. Śmieszą mnie trenerzy którzy tyle dobrego mówią o FTS a biorą kasę z PTT. Sędziują własne turnieje na które już nikt nie przyjeżdżają zobaczymy FTS zmienią się na lepsze.
7

~Ciekawostka

Dodano: 2014-10-10 | 11:58
Jeżeli jesteśmy przy Uchwałach FTS to podoba mi się szczególnie jedna:

"Uchwała Zarządu FTS nr 43/2014 z dn. 07.07.2014
Zarząd FTS zatwierdza skład Zarządu ...... "
6

~ad 3

Dodano: 2014-10-10 | 11:08
Termin szkolenia sędziowskiego PTT jest od wielu lat ten sam i wszyscy o tym wiedzą.
5

~do 4

Dodano: 2014-10-10 | 09:20
Nie zrezygnują gdzie będą kasę zarabiać. Tyle gadania że PTT to to i tamto zakazy parą startu na turniejach PTT ale sami zero godności. I jak mamy ufać ludziom którzy nie mają kodeksu moralnego ?
4

~do sędziotrenerów fts i ptt

Dodano: 2014-10-10 | 09:01
sami pogrążacie ruch taneczny, sami sędziujecie turnieje ptt, a parom zabraniacie startować na turniejach ptt
wstyd i hańba...
jeżeli jesteście uczciwi, nie chcecie być w ptt to miejcie "twarz" i zrezygnujcie z sędziowania
3

~termin szkolenia sędziowskiego

Dodano: 2014-10-10 | 07:21
czyli to ptt ustaliło swój dodatkowy termin szkolenia sędziowskiego w tym samym czasie co szkolenie fts ogłoszone w lipcu...
2

~Do Panów Obłudników

Dodano: 2014-10-09 | 20:43
Bądźcie spokojni ciemny naród to kupi.Wasz biznesie jeszcze chwile się pokręcił.
1

~hmm

Dodano: 2014-10-09 | 18:11
tym panom dziekujemy ....

Dziś jest
2 października 2023

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI