KOMENTARZE

Artykuł: Łamanie prawa

powrót

4

~

Dodano: 2014-01-06 | 17:42
"Znawca tematu" nie ma zielonego pojecia o czym pisze i pisze...dyrdymały.
PZTS powstał legalnie, założony przez ówczesnego członka ZG PTT [FSiKT], ponieważ Zarząd Głowny nie był wówczas kompletnie zainteresowany sportem, tylko ówczesnymi interesami tanecznymi, Ośrodkami Tańca, wyjazdami zagranicznymi, pieniędzmi czerpanymi z tańca. Oczywiście wszystkie te osoby z ówczesnego Zarządu Głownego dalej piastują funkcje w PTT i mają sie świetnie, i nikomu nie spadł włos z glowy za takie niedbalstwo i bezmyślność jakiego sie dopuścili.
PZTS jak każdy związek sportowy dostaje dotacje z Ministerstwa, robi Mistrzostwa Polski, wysyła tancerzy zagranicę, tylko pary PTT mają zakaz tam startów pod grożbami konsekwencji uchwalony przez obecne ZG PTT z nienawiści do PZTS, bo nie załozyli związku sportowego kiedy mieli na to szansę. Zawiść i zazdrość to nasza cecha narodowa.
PZTS ma dużo tancerzy, łącznie np z mistrzami świata we freestylu.
Byłoby dobrze aby "znawca" trochę sie jednak douczył.
3

~znawca tematu

Dodano: 2013-12-28 | 23:13
W przeciwieństwie do mnie Pan Prawnik podejmując temat, nie zna się na tym temacie... jasne prawo w Polsce łamane jest od 1996 roku PZTS łamie to prawo będąc tylko z nazwy organizacją nie reprezentującą w ogóle nikogo z tancerzy, nigdy nie zafundowała żadnego stypendium, nigdy nie pozyskiwała z budżetu państwa żadnych środków, nigdy nie pomagała swoim sportowcom, czy ten Pan Prawnik o tym wie?
2

~xxx

Dodano: 2013-11-27 | 09:59
Nie chodzi tutaj o to, kto używa tych tytułów, chodzi o to dlaczego tak się stało. Nieudolna, niezgodna z prawem polityka działaczy PTT doprowadziła do absurdalnej sytuacji, a reszta jest tylko konsekwencją tego działania. Wszyscy odpowiedzialni za to nadal siedzą na stołkach. Tym powinien się zająć prawnik, a nie komu tytuł się należy, a komu nie.
1

~cisza jak ta...

Dodano: 2013-11-26 | 11:18
jest znamienna. Znakomita większość potulnie zgina kark przed "wszechwładnymi" organizacjami tańca towarzyskiego w Polsce emocjonując się koszulą średniego tancerza i psiocząc na znowu nieobiektywne sędziowanie. A gdy pojawia się REALNA szansa na poprawę obecnego stanu rzeczy - cisza, nikogo to nie interesuje.
Smutne to.
Szacunek dla Pana Tomasza Dauermana za to, co czyni.

Dziś jest
25 września 2023

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI