NEWSY

Arthur Murray Dance Studio

Showcase w Arthur Murray Dance Studio

Dodano: 2013-05-06 | 07:08:56


Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, Studio Tańca Arthur Murray w Krakowie zorganizowało specjalny Showcase - czyli wyjątkowe pokazy tańca. Dlaczego wyjątkowe? Bo wzięli w nich udział zarówno profesjonaliści jak i amatorzy.


Specjalny Showcase w Arthur Murray Dance Studio!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, Studio Tańca Arthur Murray w Krakowie zorganizowało (28 kwietnia 2013 roku) specjalny Showcase - czyli wyjątkowe pokazy tańca. Dlaczego wyjątkowe? Bo wzięli w nich udział zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, któych łączy wspólna pasja do tańca. Arthur Murray Dance Studio na całym świecie organizuje tego typu wydarzenia. W Polsce, w Krakowie, znajduje się pierwsze studio Artur Murray, dla którego był to drugi tego typu event.

W pokazach tańca wzięło udział ponad 50 osób. Co ciekawe, uczestniczyły w nich zarówno pary jak i single, którzy tańczyli z instruktorami lub instruktorkami. Było to możliwe, dzięki specjalnemu systemowi nauki w Arthur Murray Dance Studio, w którym aby się uczyć nie trzeba mieć partnera. Wówczas w role partnerów wcielają się instruktorzy Studia, którzy tworzyli na tę okazję specjalne choreografie.

Udział w showcas'ie daje studentom możliwość pokazania swoich umiejętności szerszej publiczności. Uczestnikami wydarzenia są osoby w każdym wieku, bez względu na umiejętności i wykonywany zawód. To sprawia, że na pokazie wytworzyła się wyjątkowa atmosfera, a każdy z zainteresowaniem podziwiał występy innych studentów.

Studio Tańca Arthur Murray pomaga spełniać taneczne marzenia osobom, które zawsze chciałyby gdzieś wystąpić, jednak nigdy nie miały ku temu okazji. Większość szkół tańca ma skierowaną ofertę tylko do ludzi młodych, a występy i udział w turniejach zagwarantowane są dla profesjonalistów. Dlatego organizatorzy Showcase w Krakowie uważają, że taki event jest jak najbardziej potrzebny. Już za kilka miesięcy planowany jest następny - tym razem na większą skalę, bo do Krakowa zjadą się instruktorzy i studenci z innych szkół tańca Arthur Murray z całego świata.


Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI