KOMENTARZE

Artykuł: Mistrz tańca powraca

powrót

Poprzednia 12 Następna
12

~2

Dodano: 2012-08-07 | 09:52
To może odnośnie WDC Polska już nie ma co pisać i trzeba bylo sie wrócic do WDSF ???
11

~ja i uj

Dodano: 2012-08-07 | 09:45
No niestety muszę przyznać rację, artykuł conajmniej wprowadzający w błąd. Jeżeli ktoś napisał, że film wchodzi 10 sieronia na ekrany kin... a ja wchodzę na stronę pierwszego, lepszego kina i tam za przeproszeniem ****** o tym piszą ... to co to jest za redaktor? :P Proszę doprecyzować jeśli nie ma się na myśli multipleksów, bo z reguły "kino" kojarzy się z multikinem, cinema city itd. i nikt nie powie, że nie... chyba, że za wszelką cene chce mieć rację i będzie wymyślać jakieś farmazony. Swoją drogą szkoda, że faktycznie nie wchodzi.... powinno to być ogólnodostępne.
10

~Ad. braku kompetencji

Dodano: 2012-08-07 | 02:16
Dużo się słyszy na temat TS o braku kompetencji, stronniczości, braku konkurencji. Natomiast mało kto się zastanowił dlaczego TS jest jedynym portalem na Polskim rynku i dlaczego ok. 20 stron tanecznych o tematyce tańca towarzyskiego na przestrzeni 11 lat istnienia Twist Service szybciej upadało niż powstawało. No ale cóż niektórzy wolą krytykować, zamiast pomagać, lepiej niszczyć niż budować.

Pozdrawiam ;)
9

~Ad. promocji WDC

Dodano: 2012-08-07 | 02:05
W związku z zarzutem jednostronności i promowania jedynie WDC, pozwolę sobie przytoczyć ostatnie 3 artykuły, które pojawiły się na portalu Twist Service.
1. King's Cup Thailand Open 2012 w Bangkoku. Organizowany przez federachę WDSF
2. GOC 2012
3. WDSF Styrian Open 2012

Czyli teraz powinno się dziennikowi TS zarzucić jednostronność w promocji WDSF ;)

Pozdrawiam serdecznie!!!
8

~:)

Dodano: 2012-08-07 | 00:24
oj udało się podważyć rzetelność. Gdyż pierwotna informacja zamieszczona na TS do której się odnoszę, jest tekstem, który nie wnosi niczego nowego. O tym filmie wiedzą wszyscy ze świata tańca, a znaczna ich część go już obejrzała. Rozumiem, że duma została urażona...jednak, czy sam autor nie przyzna, iż poniższy wpis jest bardziej rzeczowy niż treść, do której się odnosi. TS jest faktycznie znanym portalem tanecznym, jednak jego siła tkwi w braku konkurencji :) nic więcej....od czasu do czasu zostaną wrzucone wywiady i subiektywne artykuły, ale to wszystko. Jeżeli chcecie się nazywać dziennikarzami to musicie robić coś więcej niż opracowywać istniejące już tematy. Treści przetwarzane powinny zajmować ok 1/6 treści stałych portalu. Nie chcę was krzywdzić i obrażać, widzę, że zarzucacie mi emocjonalność, ale z wami jest pewien problem w tej kwestii. TS robi kawał dobrej roboty, ale też szkodzi....w tym tkwi problem. Wielu młodych i nieświadomych tancerzy, kształtuje swoją opinię na treściach subiektywnych. Portal nie potrafi obiektywnie podjeść do kwestii tańca. Wciąż szkalowane jest PTT i WDSF, a wychwalane jest WDC!!! To na tym polega? że jedni są dobrzy drudzy źli??? Nic się tu nie pisze na przykład od praktych WDSF, który wprowadza nowy system oceniania, i dzięki czemu zwiększa się obiektywność ocen. Nic się nie pisze o polityce tanecznej rodem z Londynu i lekcjach politycznych. Najłatwiej jest jednak uważać się za dziennikarza, gdy treści są podstawione pod nosem w postaci info z innych portali, albo gdy ktoś prześle informację, aby się wypromować!!! TS to godna inicjatywa, ale zmierza w złym kierunku...osoba, która nie ma problemow emocjonalnych powinna do tej opinii podejść z rozsądkiem i wykorzystać na rzecz poprawy wizerunku serwisu. Pozdrawiam, kolega pow fachu ;)
7

~Ad. Rzetelność

Dodano: 2012-08-06 | 23:02
Info dla osoby z problemami natury emocjonalnej. Film "Mistrz tańca powraca" był emitowany we Wrocławiu oraz Warszawie podczas festiwalu filmowego Planet Doc. Chciałbym poinformować że były to pokazy przedpremierowe (filmy zanim wejdą do kin dla szerszej publiczności, są emitowane podczas festiwali filmowych, i skierowane są do zamkniętego grona filmowców, oraz w przypadku dokumentu również do osób zainteresowanych daną tematyką). Oficjalna światowa premiera filmu odbyła się 20 listopada 2011 roku w Norwegii, natomiast uroczysta "zamknięta" polska premiera odbędzie się 9 sierpnia w Warszawie. Więc niestety po raz kolejny droga "osobo" nie udało się podważyć rzetelności największego polskiego dziennika tanecznego jakim jest Twist Service. Pozdrawiam, i proponuję mniej się frustrować, bo zdrówko będzie szwankować ;)
6

~aa

Dodano: 2012-08-06 | 15:29
Czepiliście sie słowa premiera, które było mało istote w pytaniu
5

~<))

Dodano: 2012-08-06 | 14:02
on wchodzi w piątek na ekrany kin, co w tym takiego złego i dziwnego??
a repertuar w kinach jest przeważnie na 4 dni więc spokojnie, w dniu jutrzejszym się pewnie pojawi. Oj widzę, że nawet i na ten temat lubicie zrobić z igły widły.... żałosne....
4

~:)

Dodano: 2012-08-06 | 13:49
To jest Twist Service....czego wy oczekujecie???? Rzetelności !!??? hahhahaa
3

~ad premiera

Dodano: 2012-08-06 | 13:23
Premiera była w maju w wawie we wroclawiu i jeszcze w jakims miescie, teraz to kolejny raz a nie premiera
2

~

Dodano: 2012-08-06 | 13:16
We wrocławiu
1

~

Dodano: 2012-08-06 | 11:37
W jakim kinie ta premiera? Bo nigdzie w reperuarzego nie ma :/
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
25 lutego 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI