KOMENTARZE

Artykuł: Zapytaj Zarząd PTT

powrót

Poprzednia 123 Następna
32

~ha ha

Dodano: 2012-03-05 | 00:57
to myśl dalej ...hm Orszulak i Oleszczyński ... inne bajki... kolego :)
31

~Devdi

Dodano: 2012-03-04 | 01:29
Przepraszam miałem na myśli Pana Oleszczyńskiego ;)
30

~do niżej rozżalonego tancerza ...

Dodano: 2012-03-03 | 15:54
a niby co do tego ma pan Andrzej Orszulak z Kroasna ?
29

~Devdi

Dodano: 2012-03-03 | 12:04
"DZIAŁANIA TYCH CZTERECH PANÓW MAJĄ NA CELU OSŁABIENIE PTT I PRZEJĘCIE CAŁKOWITEJ WŁADZY PRZEZ FTS", dlaczego nikt nie podaje nazwisk, zależy wam żeby ta klika padła to zróbcie cokolwiek, wiesz kto jest głównym złem to powiedz też chciałbym wiedzieć bo nie jestem tak blisko zarządów i denerwuje mnie gadanie o czwórce trzymającej władze, masz jaja to powiedz a nie rób nadzieje. Skoro na anonimowym forum nie jesteś w stanie tego powiedzieć to myślisz jeden z drugim, że nagle odejdziecie od komputera, zejdziecie z parkietu i wasze "ciężko przepracowane miesiące i lata", zdobyte klasy poświęcicie na niszczenie układów w PTT? Nie wydaje mi się. Nakłaniacie inych działaczy do przeciwstawiania się (Pan Orszulak - brawo dla Pana i osobiście chylę czoła :) ) a sami nic nie robicie jeśli podburzacie tłum to róbcie to błagam konstruktywnie, jeśli macie konretne informacje to podajcie je, ja też jestem członkiem PTT (tancerz) i denerwuje mnie to wszystko co się w Polskim Tańcu dzieje, przepadła ACTA ( przynajmniej na chwilę obecną) więc niech przepadnie chory system działania PTT. Tylko musimy DZIAŁAĆ RAZEM !!. Gdzie oba słowa są równie ważne więc Panowie i Panie do dzieła z konkretami. Freedom to dance... nie tylko w WDC bo co to za freedom tylko w jednej organizacji :D
28

~wybory do władz.

Dodano: 2012-03-02 | 21:53
Tancerze na wybory w okręgach prawie wcale nie przychodzą.dotychczas ich to wcale nie interesowało.
Na wybory w okręgach działaczo - trenerzy przyprowadzają swych dorosłych kursantów i głownie oni na nich głosują.
Takie wybory więc trudno wygrać z tymi ,( " starymi") władzami. kursantom i przyjacielom trenerów i działaczy nie zależy .aby w tej organizacji się poprawiło bo ich to nie dotyczy.
Wnoisek jedyny z tego to aby dorośli tancerze byli na zebraniu i przedstawili swoje racje.
27

~.....

Dodano: 2012-03-02 | 21:43
Sorry Dolny Śląsk że nie w Waszm temacie ale też mieszkałem w Słonecznym Młynie i coś tam przeciekało na bankietach ..... myślę żeby nie mieszać w głowach tancerzom niech pojawią się na tym forum wpisy osób które po prostu wiedzą jak potoczy się Walne PTT /wiem ze te osoby czytają to forum/
26

~Dolny Slask

Dodano: 2012-03-02 | 20:40
Przekrętem to było wprowadzenie do struktur PTT babć i dziadków, którzy nie wiedzieli o co chodzi w tym wszystkim. Może 10% tych ludzi wiedziała po co przyszli na zebranie.:)))
25

~Dolny Slask

Dodano: 2012-03-02 | 15:54
Przekrętem to było wprowadzenie do struktur PTT babć i dziadków, którzy nie wiedzieli o co chodzi w tym wszystkim. Może 10% tych ludzi wiedziała po co przyszli na zebranie.:)))
24

~WYBORY

Dodano: 2012-03-02 | 15:45
Stwierdzenie że cyt ,, Znam większe przekręty" - oznacza że zgadzasz się że to był przekręt - dzięki za przyznanie racji że to był przekręt. Po drugie wyczuwam groźbę ( IP komutera :) ) straszenie to domena niektórych władz PTT.
23

~Dolny Slask

Dodano: 2012-03-02 | 15:29
Ad. do WYBORY
Coś tam słyszałeś/aś, ale nie dokładnie nie wiesz co. Nie powtarzaj plotek i nieprawdy. Znam większe przekręty, które robili obecni działacze WDP. Nie wiem z jakiego jesteś okręgu, ale sprawa o której piszesz owszem trafiła do prokuratury, ale jest już zakończona na korzyść PTT Dolny Śląsk. Nie pomawiaj bezkarnie bo po IP możemy łatwo dowiedzieć się kim jesteś:)
P.S.
Powodzenia w HWDP:)))
22

~xx

Dodano: 2012-03-02 | 15:25
Cały klub musi przejść ??
21

~WYBORY

Dodano: 2012-03-02 | 15:23
Przecież PTT nie organizuje turnieji tylko kluby . Jeżeli do WDP przejdą kluby to turnieje będę w Polsce w WDP . Tak praktycznie to TYLKO albo AŻ zmiana nazwy PTT na WDP . A jest szansa, że w tej organizacji będą bardziej szanowani tancerze niż w PTT . Gdzie są tylko zakazy. Mam nadzieję, że PTT też zacznie myśleć i szanować ludzi którzy ich karmią !!!!!! Czyli tancerzy .
20

~WDP

Dodano: 2012-03-02 | 14:24
A co może innego zaproponować WDP ? Turnieje tylko za granicą, trenerzy tylko za granicą. Kogo na to stać ? A co z dziećmi, juniorami czy youth-ami ?
19

~WYBORY

Dodano: 2012-03-02 | 13:38
UWAGA na wybory. z tego co wiem to na poprzednich wyborach dolnośląskich nie dopuszczono ponad 200 członków nie dając im mandatów wyborczych pod pretekstem, że zostali przyjęci do związku po ogłoszeniu terminu wyborów co jest wierutną bzdurą ale Panowie powiedzieli nie i już. Przekręt na max!!!! I co i nic sprawa została skierowana do prokuratury i toczy się i toczy. UWAŻAJCIE na takie numery!!!! Czy nie prościej spiąć się i przejść do WDP ??? Czym więcej organizacji tym lepiej dla tancerzy bo wtedy zaczną te organizacje zabiegać o tancerzy a nie tylko ich karać i zabraniać!! Na dodatek za pieniądze tancerzy!!!
CZAS NA ZMIANY !!!! Jest w końcu alternatywa w kraju WDC/WDP.
18

~Apel

Dodano: 2012-03-02 | 10:47
To najlepszy i może jedyny moment by podjąć zdecydowane działania. Do tej pory mogliśmy tylko bezsilnie narzekać na forum na to co się dzieje w PTT. Teraz czas na zjednoczenie sił i pozbycie się skompromitowanych osób. Zapewne część osób z Contry, AKTT, Jantaru i Estelli nie będzie miała odwagi i interesu ale pozostałych jest znacznie więcej. Czas postawić na fachowców, podziękować dotychczasowym działaczom, muszkieterom i dokonać radykalnych zmian podczas wyborów w swoich okręgach. W ważnych momentach potrafimy się zjednoczyć i ten czas właśnie nadszedł.
Poprzednia 123 Następna

Dziś jest
23 lutego 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI