KOMENTARZE

Artykuł: Równi i równiejsi

powrót

Poprzednia 12 Następna
19

~nik

Dodano: 2012-02-09 | 11:23
Moim zdaniem niech sobie powstaje federacji ile chce- ale nie wolno im zabraniać tancerzom tańczenia na turniejach!!!!
To tancerze się sami szkolą i powinni sobie wybierac turnieje jakie chcą. To jest niedopuszczalne, ze aby utrzymać tancerza w w swojej federacji-ZAKAZUJE MU SIĘ TAŃCZYĆ W INNEJ!!!! To jest skandal!. Panowie bijcie się sami- nie kosztem tancerzy!
18

~

Dodano: 2012-02-06 | 20:49
WDC jest jak Polski rząd i ACTA kreuje się na otwartych, tolerancyjnych itd. zapominając przy tym , że samo wywołało wojnę najpierw tworząc WDC Amateur League, a potem kiedy w odpowiedzi na to powstało IPDSC zawieszając tych którzy chcieli działać w obu federacjach m.inymi P. R. Wotę i całe PZST . Działania WDSF to obrona przed imperialnymi zakusami pazernego WDC któremu tancerze zawdzięczają tą "Freedom to dance".
17

~c

Dodano: 2012-02-06 | 18:00
Za wysokie progi na moje taneczne nogi.Wprawdzie mamy A klasę ale umiejętności na 10-12 miejsce w 14-15 .
gdzie będziemy tańczy jak nas zdyskwalifikują?,i z kim? kiedy na niektórych turniejach GPP startowało po kilkanaście par a na OTT 14-15bZ TRUDEM zbierała się 5?
16

~Odniśnie MP (wpis niżej)

Dodano: 2012-02-06 | 17:42
I w mikołajkach tak będzie, może przyjechać każdy tancerz niezależnie od wyznania, koloru skóry, federacji do której należy. Niestety to nie WDC ale WDSF nakłada restrykcje na swoich tancerzy nie odwrotnie.
15

~c

Dodano: 2012-02-06 | 17:24
Mistrzostwa Polski winny by rywalizacją wszystkich tancerzy niezależnie od przynależności organizacyjnej.
Te organizowane przez WDC jawią się próbą zawłaszczenia tytułu.Tak naprawdę niech cholera weżmie
te wszystkie organizacje z i ich prezesami i zarządami.........My chcemy rywalizowac uczciwie z najlepszymi
a nie stac sie mięsem armatnim w wojnie na góreczce.
Pozdrowienia dla wszystkich tańczących.......
14

~st mp

Dodano: 2012-02-06 | 11:33
Na pewno wygra Śmikiel
13

~do wpisu 7

Dodano: 2012-02-02 | 12:52
Czyli dalej jest hasło "Są równi i równiejsi"
12

~adrianna

Dodano: 2012-02-02 | 09:11
No właśnie, nareszcie ktos napisal prawdę co o tym myśli. Ci z góry, przestancie byc Marionetkami pewnych niby działaczy tańca, bo to już jest śmieszne i niesmaczne. Zacznijcie działac w imieniu Siebie i Tancerzy. Nie dajcie sobą manipulować i pozwalać na stawianie pod przysłowiowy mur. Miejcie swoje zdanie i życzę siły przebicia w tym ******* , które nas tancerzy otacza. Jak tanczę 12 lat to jeszcz takiego bagna nigdy nie było. Żal tego sportu, który tak zszedl na psy...
11

~sytuacja w Europie

Dodano: 2012-02-02 | 09:09
jest coraz trudniejsza ,dzisiejszej nocy zmarlo 9 bezdomnych,,,,nowy upragniony od dziesiecioleci system przynosi krwawe zniwo,,,,jak dlugo bedzie sie krecic taniec ????Angielskie Imperium taneczne ---bedzie sie mialo dobrze dzieki tancerzom ze wschodu ,,,niedlugo moze wszyscy tancerze udadza sie pod skrzydla angielskiego "kolosa".
10

~Do krytyków PTT

Dodano: 2012-02-02 | 02:22
I bardzo dobrze Wam tancerze że zarząd robi z Wami co im się tylko podoba, bo z gierojami , którzy tylko na forum potrafią się wypowiadać, należy się szybko rozprawić. Nie macie odwagi cywilnej aby wyjść im naprzeciw i powiedzieć "STOP" Dają Wam w ryj, a waszym obowiązkiem jest powiedzieć "dziękuję". Jesteście tego nauczeni. Jest was wszystkich może z jakieś 4 tyś w Polsce, razem z rodzicami ok. 8 tyś. Prezydium PTT liczy zaledwie 8 członków. I ta ósemka bawi się wami jak marionetkami. Płaczecie bo kilku Panów za Was decyduje. Decyduje bo wy im na to pozwalacie. Jesteście słabi i mierni!!!!! Jak zarząd podejmie uchwałę, że każdy tancerz przed turniejem, będzie musiał pociągnąć prezesowi w wyrazie szacunku to, nie oszukujmy się, też to zrobicie. Zastanówcie się nad biernością która was otacza. I odpowiedzcie sobie sami przed sobą, czy jesteście ludźmi z charakterem?????
9

~A.D.

Dodano: 2012-02-02 | 02:07
Wydaje mi się, że polski taniec - mówię tu o tych, co "rządzą" - zachorował. Tyle głów, i chyba ani jednej mądrej. Każda broni stołka, każda woli milczeć i figurować. Brutalna prawda jest tylko taka, że nikt nie stoi za tancerzami, tylko broni swojego tyłka. Taniec jest pięknym sportem, ale coraz więcej jest brudu, bagna, szlamu, który wychodzi od tych, którzy powinni dbać tak naprawdę o czysty i jasny system, przekaz prawdziwych wartości. Prawdziwych artystów odstrasza się i skutecznie zniechęca do uprawiania tej pięknej sztuki.

Szanowny "Rządzący" - jeśli to czytasz wiedz, że istniejesz dzięki tancerzowi i dla niego, a nie odwrotnie!

Osobiście uważam, że aktualne Mistrzostwa Polski to będzie raczej nieudany spektakl rozgrywający się mimo powszechnej żałoby. Każdemu Startującemu życzę jak najlepszego wyniku. Choćby dla samego siebie, warto w nich wystartować.

Przez 15 lat startowałem w turniejach, trenowałem, żyłem tym wszystkim. Teraz mnie to nudzi, i powoli zaczyna obrzydzać fakt nieudolności, bezradności, niechęci, lenistwa i mniemania w tyłku u osób, które za to wszystko biorą pieniądze... smutne. Już dziś, zapalam Wam świeczkę...
8

~Mp

Dodano: 2012-02-02 | 01:17
Co za chore decyzje, kto za tym stoi, a przede wszystkim kto na to pozwala ? Jak można tak postępować z parami , które inwestują własne pieniądze/ treningi, szkolenia, wyjazdy na turnieje ?. Czy Ci działacze w ogóle nad tym się zastanowili ???? Jasne swoich nie inwestują. Oni tylko potrafią brać i to jak najwięcej.To jest skandal. Mam nadzieję , że przyjdzie taki czas , że ktoś sie za ten bajzel ostro weżmie .
7

~ad.Kozun

Dodano: 2012-02-02 | 00:48
Bardzo prosili PTT o pozwolenie na start. Wiec napisali do sietasa ze Para nie wiedziala o zakazie i tak dalej. Sietas zgodzil sie odblokowac Kozuna i zaznaczyl ze juz wiecej nikogo nie odblokuje.
6

~zawieszenie

Dodano: 2012-02-01 | 22:44
Ad. Kozuń, WDSF zawiesza pary na 6 miesiecy, nie na 3, wiec tym bardziej sprawa jest conajmniej dziwna
5

~Ad. niżej

Dodano: 2012-02-01 | 21:50
Myślę że Naczelny nie jest w stanie opisywać wszystkich paradoksów, myślę że ich wielość go również przytłacza, w końcu też jest człowiekiem. Jednym z rozwiązań które mogło by wyleczyć tą chorą sytuację jest wprowadzenie okresowych badań psychiatrycznych dla członków zarządu, dla prezesa z podwójną częstotliwością. Nasze pieniądze by zostały zdecydowanie lepiej spożytkowane, niż wywalanie ich, na z góry przegrane rozprawy sądowe. A my tancerze byśmy byli pewnego rodzaju grupą wsparcia dla bardzo chorych działaczy, oni nie są w stanie nam pomóc, ze względu na swoje ułomności, to my im pomożemy, (mimo tego ze powinno być odwrotnie).

Ale spójrzmy na to z innej strony może któregoś z nich dało by się wyleczyć, jaką byśmy mieli satysfakcję, ratując choć jedno ludzkie istnienie :) Pozdrawiam serdecznie.
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
24 czerwca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI