PUBLICYSTYKA / 2012 / ARTYKUŁY ROKU 2012

Marek Sienkiewicz

List Pana Marka Sienkiewicza

Dodano: 2012-01-17 | 06:32:44


Prezentujemy list Pana Marka Sienkiewicza w związku z rozpoczynającym się jutro, 17 stycznia, UK Open Championships 2012.


TRZYMAMY KCIUKI ZA POLSKICH TANCERZY STARTUJĄCYCH
NA UK OPEN CHAMPIONSHIPS 2012!


Szanowni Państwo,
Tancerze, nauczyciele tańca, trenerzy, sędziowie, szanowni rodzice, działacze.Za nami pierwsze dni zainicjowania działalności World Dance Polska.
Pojawienie się naszej organizacji na arenie polskiego tańca wywołało poruszenie i sporo komentarzy.

Dziękuję wszystkim, którzy z nadzieją i radością powitali nową inicjatywę. Dziękuję za spore poparcie, konstruktywne rady i wielką pomoc, którą odczuwam na każdym kroku. To dodaje mi energii, natchnienia i wiary w powodzenie odrodzenia ruchu zawodowego i rozwoju WDC Amateur Leauge w Polsce.
Dziękuję również tym wszystkim, którzy wyrażali słowa krytyczne lub obawy. To jeszcze bardziej mobilizuje mnie do pracy na rzecz wolności organizacyjnej w tańcu, profesjonalizmu dla tancerzy i obiektywizmu sędziowania.

Jestem w bezpośrednim kontakcie z wieloma klubami, tancerzami, ich rodzicami i trenerami z całej Polski. W odpowiednim momencie ogłosimy spotkanie dla osób, które bezpośrednio zechcą poznać założenia nowej organizacji i poczuć siłę w ilości osób, turniejów i kierunków działania World Dance Polska. Już teraz możecie być w kontakcie z nami przez stronę www.wdcdance.pl

Przed nami ważne wydarzenie - United Kingdom Open Championships 2012 w Anglii i udział polskich par, którym życzę wielu sukcesów i radości przebywania w elitarnym gronie najlepszych tancerzy na świecie i uznanych autorytetów sędziowskich.

Kto raz był na takiej imprezie jak Blackpool, UK, International, Assen czy Paryż wie, że nic nie zastąpi w rozwoju tanecznym bezpośredniej rywalizacji z najlepszymi i poddania się ocenom sędziowskim - wielokrotnym mistrzom świata.

Wsłuchajcie się w muzykę, która inspiruje Was od lat, wczujcie się w klimat miejsca, które od dziesiątków lat gościło setki i tysiące znakomitych tancerzy z całego świata. Wykorzystajcie cały swój talent, lata treningów i zatańczcie! Zatańczcie z radością, energią i pasją dla siebie i dla nas, którzy zostaną tu w kraju. Jestem przekonany, że wszyscy, którym TANIEC jest bliski będą tam w Bournemouth myślami przy Was.

My zaś, ze swojej strony zrobimy wszystko, aby najbliższe oficjalne Mistrzostwa Polski Zawodowców i Amatorów w tańcu towarzyskim, które odbędą się 17 ? 18 marca 2012 roku w Mikołajkach również miały swój niepowtarzalny urok, żeby stały się polskim świętem TAŃCA i były sędziowane przez autorytety, którym można ufać.

Freedom to Dance!

Marek Sienkiewicz
Prezes Fundacji
Rozwoju Tańca Polskiego
Komentarze: 16 Ostatnio dodany: 2012-09-17 | 12:33

Dziś jest
21 czerwca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI