KOMENTARZE

Artykuł: Czy Prezydium PTT doprowadzi do agonii w polskim tańcu???

powrót

Poprzednia 12 Następna
15

~

Dodano: 2012-01-06 | 11:02
Racja !!! dwa ostatnie wpisy z obu stron mają rację. Prezydium PTT robi co chce. Wymyślają wygodne tylko dla siebie przepisy i uchwały i mają w .... i pary i kluby i sędziów. Ostanio przyznali Michałowi Malitowskiemu I kat ale jednocześnie taki przepis wymyślili żeby nie mógł posędziować mistrzostw. Ciekawe czy zdoła spełnić warunek 30 turniejów. Żenada.
Żadnego szacunku dla innych, banda kabotynów którym się wydaje że są kimś - zera!!!
14

~ara

Dodano: 2012-01-06 | 10:49
No fajnie . A teraz weźmy temat od drugiej strony . Jakimś dziwnym trafem po / słusznym czy nieslusznym , nieważne / zawieszeni PZST w prawach czlonka WDC pojawia sie jak diabel z pudelka Pan Sienkiewicz i wpycha sie na to miejsce .
Potem nagle okazuje sie że 2 Angielskie Turnieje , a zwlaszcza udzial w nich moze decydować - prawie - o losach swiata .
A może jest inaczej - niech ktoś bieglejszy w statystykach policzy ile par z Polski jeździ na te dwa Turnieje i jaki jest to juz nie odsetek , ale chyba odpromilek w stosunku do ilości członków PTT .
A może Pan Sienkiewicz wpadł na genialny pomysł namieszania w glowach wszystkim tak by WDSF zawiesił PTT w prawach członka i wtedy ON zbawca ludzkości wróci w glorii i chwale razm z Panem Nowogórskim i POŁOŻĄ ŁAPĘ NA WSZYSTKIM - wtedy to dopiero będzie skok na kasę .
Więc pytam - jaka to wielka ilość par wybiera się na owe Angielskie Turnieje ???
Pytam więc też choć to pytanie zostało zadane już kilka razy - czy Twist jest aby obiektywny , czy nagle po pewnym czasie okaże się iż stronę jakiegoś nowego związku dostanie do prowadzenia ...................... ??
13

~kabul

Dodano: 2012-01-06 | 02:23
do tej pory myślałem, że to wszystko jest tylko tak nakręcane i przesadzone, i że z tych zakazó nic nie będzie bo i tak wszyscy będą tańczyć gdzie chcą, ale to co teraz przeczytałem o panu "szanownym" Sietas i Witosie to już nie mieści się w głowie! Jak ktoś kto nie ma całkowitego pojęcia o tańcu sportowym (sietas i witos) totalne zera taneczne, jak też widać zera jako zwykli ludzie, mogą decydować czy nasze topowe pary ze ST głównie: Kosaty, Sadek, Tomczak, Kalinowski itd. wystartują na MP! To jest żałosne, myślę, że referendum byłoby najlepszym rozwiązaniem. Nie znam się na przepisach ale czy pan Sietas ma prawo wtykać swój nochal w nasze sprawy? Rozumiem, że PTT jest w WDSF i są pewne zasady, ale nie ma żądnych praw które byłyby ważniejsze od tych panujących w WDSF? Np. Konstytucja? Wiem, że każdy powinien mieć wolny wybór i każdy powinien mieć prawo do korzystania z dóbr kulturalnych a WDSF próbuje nam to prawo zabrać, zabraniając uczestniczyć w najlepszych imprezach tanecznych na świecie?
12

~Tancerz

Dodano: 2012-01-06 | 00:49
Wszyscy tancerze powinni zaczac dzialac, do pierwszych MP zostalo 5 tygodni. Jeszcze wszystko jest w Naszych rekach. Mysle ze twist service podalo bardzo dobry pomysl REFERENDUM dajmy mozliwosc wypowiedzenia sie wszystkim zainteresowanym. Zyjemy w panstwie demokratycznym! Nie pozwolmy zeby decydowano za nas.
PTT istnieje tylko dzieki tancerzom- ich skladkom, pieniadzom i rodzicom. Sprobujmy razem cos zrobic !!! Macie jakies pomysly, piszcie w komentarzach na forum, do twist service, walczmy o to co nam sie nalezy. Twist service w godny sposob walczy o nasze prawa i sprawiedliwosc, teraz czas na Nas - tancerzy!
11

~haaa!

Dodano: 2012-01-06 | 00:42
I BARDZO DOBRZE!
10

~zzzzzzzzz

Dodano: 2012-01-06 | 00:11
nasze PTT nawet nie zamierza walczyć i to jest najgorsze;
9

~

Dodano: 2012-01-05 | 23:07
Dziwią i złoszczą mnie takie komentarze, takie, które nie wnoszą nic do dyskusji. Ostatni komentarz przychylny PTT, a właściwie wypowiadający się tak, że oto wszystko było i jest w porządku. Człowieku! Dobrze wiesz, że nie było i nie jest, ale może być! Jasne, należymy do WDSF i niestety czy chcemy, czy nie, musimy wykonywać to co Oni nakażą, TAKIE SĄ ZASADY, tylko żal i nic więcej, że w tej sprawie jest podtekst finansowy na skalę międzynarodową, Oni źle robią, a my musimy temu przyklaskiwać. Chyba, że wzniesiemy się, a właściwie nasi sterujący wzniosą się ponad i uwzględnią ten niski podtekst całego światowego finansowego zamieszania, bo tylko i aż, o to, o pieniądze jest całe zamieszanie. Pieniądze które zarządzający, działacze, trenerzy, właściciele klubów WDSF i zarządzający, działacze, trenerzy, właściciele klubów PTT, Oni wszyscy mają nioficjalne, czarne pieniądze, nie maja ich oficjalnie, sportowo tancerze.
8

~Sprawdziłem

Dodano: 2012-01-05 | 23:06
Takie jak nasze Prezydium.
7

~Sietas

Dodano: 2012-01-05 | 22:54
Poszukajcie jakie wyniki taneczne osiągnął miszcz sietas w swojej karierze tanecznej.
6

~do poniżej

Dodano: 2012-01-05 | 22:51
Brawo Białoruś.Niech żyje Łukasznko/sietas,witos/
5

~

Dodano: 2012-01-05 | 22:10
Brawo Sietas, Brawo Witos! Ma byc porządek.
4

~zażenowany

Dodano: 2012-01-05 | 21:23
Drogie prezydium jesteście miękcy. Ojciec Sietas powiedział wam, swoim bachorkom że nie wolno, a wy jak te cielaki bez osobowości i własnego zdania podążyliście za za zwistnym ojcem. Życzę drogiemu prezydium więcej klasy i rozsądku.
3

~SZUMI

Dodano: 2012-01-05 | 20:54
powinni wszyscy wystartowac na UK , ciekawe co by zrobili-nie dopuscili wszystkich do MISTRZOSTW POLSKI?
2

~Tancerz

Dodano: 2012-01-05 | 20:42
Wielkie brawa dla TwistService !!! Robicie kawal dobrej roboty dla Nas tancerzy!
Dziekujemy !
1

~obserwator

Dodano: 2012-01-05 | 20:28
To co czytam , to obłęd - tancerze - "nie tańczycie trzech angielskich turniejów - nie liczycie się w tancu "- odwagi . Róbcie swoje i tańczcie... Powodzenie ..
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI