KOMENTARZE

Artykuł: TRAGEDIA NARODOWA

powrót

Poprzednia 12 Następna
22

~

Dodano: 2010-04-18 | 18:23
Od czasu ogłoszenia Żałoby otworzyłem stronę po raz pierwszy i oczom nie wierzę toczą się jakieś głupie dyskusje na tematy całkiem nie związane tematycznie z tańcem ,a takie jest forum ludzie co wy robicie nie znacie innych miejsc gdzie wyrazilibyście swoje opinie na takie tematy?To jest miejsce dla tancerzy ,a nie dla polityki i to czy jakiś sklep był otwarty czy nie ,to nic nie obchodzi tancerza.Na szczęście jutro skończy się żałoba i wszystko powinno wrócić do normy,bo mam wrażenie że niektórym się w głowach pomieszało i chcą nawet anulować wyniki turnieju,myślę że ta choroba minie wraz z odwołaniem żałoby.
21

~

Dodano: 2010-04-18 | 16:47
Zgadzam się w zupełnosci. Polacy lubią takie sensacje,szopki,dni wolne od pracy i całą reszte z tym związaną. Umarł dobry mąż i ojciec ,ale przywódca z Niego był marny. Każdego dnie umierają dziesiatki takich i lepszych ludzi.
20

~

Dodano: 2010-04-18 | 13:30
ale to nie nasze matki,zony i dzieci i nie uwazam,ze musze opłakiwac ich tak długo. Oczywiście to tragedia ,ale jak ja będę miał własną załobę ,to czy Wy tez zamkniecie sklepy i bedziecie razem ze mną. PRZECIEZ TO NIE NASZA ZAŁOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!. ZASTANÓWCIE SIE KTO ZA TO ODPOWIADA? KTO KAZAŁ LĄDOWAĆ? KTO ICH WSZYSKICH WYSŁAŁ NA ŚMIERC??PILOT NIE MIAŁ POZWOLENIA!!!!!! Opamietajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19

~This is it

Dodano: 2010-04-18 | 01:07
Hmm...zamykaja sklepy Ci ktorzy maja taka potrzebe. Mieszkam w warszawie i nie ma problemu z kupnem zywnosci:D A co do treningow to kazdy ma prawo wyboru nawet jezeli trener zrezygnował na czas załoby z prowadzenia zajec a komus tak bardzo zalezy na treningu to przeciez moze sobie sale wynajac i po probemie. Ja wogole nie rozumiem niektorych dylematow i problemow. Jezeli nie chce ktos uszanowac zaloby to niech postawi sie na miejscu Matek, Ojców,Dzieci i Rodzin osob ktore straciły w tej katastrofie kogos bliskiego!
18

~lola

Dodano: 2010-04-13 | 12:05
A być może Ci ludzie ze sklepów mieli potrzebę usiąść przed telewizorem żeby posłuchać o zmarłych, iść do kościoła i chociaż w jakikolwiek sposób próbować łączyć się w bólu z innymi Polakami w żałobie... Szkoda, że inni nie rozumieją powagi sytuacji i rozmiarów tej tragedii....
17

~lola

Dodano: 2010-04-13 | 11:59
W wielu szkołach treningi odbywają się bez muzyki... i to chyba jest najlepsze wyjście. A co do turniejów to stanowcze NIE.
16

~mamuśka

Dodano: 2010-04-13 | 09:31
W różny sposób można okazać swój szacunek dla zmarłych, każdy robi to tak jak uważa że powinien. Jedni modlitwą, inni zapalonym zniczem a jeszcze inni mają żałobę w sercu. Ktoś w chwili takich uniesień pisze wiersz, ktoś tekst piosenki, a dla sportowców trening może być sposobem wyrażenia emocji, dlatego nie krytykujmy tych którzy spędzają czas na sali. Szczególnie teraz powinniśmy okazać tolerancję.
15

~..

Dodano: 2010-04-12 | 20:30
nasz klub również odwołał treningi .. a nie wiecie czy wszystkie turnieje w przyszły weekend są odwołane? bo z tego co widac, juz tylko kilka nie zostało przeniesionych na inny termin ..
14

~Ludzi chyba trochę inaczej postrzegają żałobę narodową...

Dodano: 2010-04-12 | 16:12
W/g mnie żałoba narodowa powinna być w sercu, w środku człowieka. Pewnie za chwilę będzie masa negatywnych komentarzy skierowana w moją stronę,ale niektórzy chyba trochę przesadzają. Nie rozumiem tego, w jakim celu pozamykano sklepy spożywcze i wiele innych placówek? nie rozumiem, dlaczego żałoba kojarzy się ludziom ze strajkiem głodowym? w takim razie niech wszyscy pozamykają się w swoich domach, niech nikt nic nie je, nie pije i tylko placze przez tydzień..o to chodzi? nie wiem, czy niektórzy zdają sobie sprawę,ale dla wielu ludzi tydzień bez pracy, z której "niestety" są pieniądze, może przypłacić brakiem środków do życia, a co dalej to sobie dopowiedzcie. Być może za dalako idę,ale czytając wiele komentarzy i widząc, co się dziś dzieje (i pewnie będzie przez cały tydzień) w całej Warszawie, dochodzę do wniosku, że ludzie są zakłamani, nie czują żałoby w sercu albo ją czują i chcą jakby pokazać to całemu światu przez zamykanie wszystkiego, w tym również szkoł, które odwołują wszystkie zajęcia sportowe, a to chyba nie o to w tym wszystkim chodzi...nie trzeba pokazywać innym,że jest się w żałobie po czymś takim, bo każdy o tym wie. Na szczęście nie doszło jeszcze do tego (chyba?!),że pozamykali szkoły,żeby nie było zajęć lekcyjnych, no bo przecież jakby inaczej, edukacja to jak widzę jeden z grzechów głównych podczas żałoby w/g wielu ludzi... zajęcia sportowe, w tym również taniec, są postrzegane chyba tylko jako rozrywka, a przecież to też edukacja, praca dla wielu trenerów.Zabraniając wejścia na salę przez szkoł ingeruje się w pewnym sensie w wolność wyboru, każdy postrzega żałobę w różny sposób.Ja postrzegam ją głównie w samym sobie i nie zamierzam nikomu siętym chwalic i pokazywać. Nie rozumiem tego. PRzepraszam,jeśli tym kogoś uraziłem.
13

~~~~~~~~~~~~~

Dodano: 2010-04-12 | 14:08
Nie we wszystkich szkolach tańca, przynajmniej przez pierwsze dni żałoby.
12

~rik

Dodano: 2010-04-12 | 06:41
czy w związku z żałobą treningi się odbywają?
Jak by nie patrzeć to nasza praca.
11

~rodzic

Dodano: 2010-04-11 | 22:48
Przy takiej tragedii jaka dotyczy Nas wszystkich polaków należy się trochę zatrzymać ,pomyśleć o Tych którzy zginęli a także o ich rodzinach co w tej chwili przeżywają.Cały kraj został osierocony i jeżeli tego ktoś nie rozumie to po prostu nie ma serca.Sama mam córki które tańczą w wyższych klasach i dla nich to jest zrozumiałe że jest to czas na modlitwę,zadumę ,ogólne wyciszenie przecież zginęli ;ojcowie,matki którzy osierocili swoje dzieci i Im i nam należy się w tych dniach spokój,cisza ,zaduma. A ci którzy chcieli się bawić w czasie tak okropnej tragedii powinni się wstydzić.Bo w tej chwili to wstyd myśleć o zabawie gdy tyle rodzin opłakuje swoich najbliższych zmarłych.
10

~do tancerza

Dodano: 2010-04-11 | 19:52
kto cię wychowywał czy nie rozumiesz że to żałoba narodowa że zginęło kilkudziesięciu Polaków w tym Prezydent człowiek wielce oddany swojej ojczyżnie
9

~;/

Dodano: 2010-04-11 | 17:15
niektorzy tancerze naprawde są głuuuuupi
8

~Polka

Dodano: 2010-04-11 | 15:12
Żaloba Narodowa ?????????????????????????????? ??????????????????????????
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
24 lipca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI