KOMENTARZE

Artykuł: Mistrzostwa Polski, a może ...

powrót

Poprzednia 123 Następna
40

~endo

Dodano: 2010-03-25 | 12:52
przeczytalem wasze komentarze. mysle ze winowajca nie jest p. N tylko cale ptt. jako dzialacz ptt moglem sie przyjrzec jak dziala ta organizacja. teraz juz tam nie dzialam. i zachecam wszystkich zeby sie przeniesli do p. N. wiem ze to proste nie jest ale gdyby to zrobili wszyscy i byl jakis masowy ruch w tym kierunku wszystkim bylo by lepiej a dzialacze ptt zostali by sami ze swym butnym stanowiskiem. wierzcie mi ze w ptt sa osoby ktore moze i cos w tancu osiagnely ale nie maja pojecia o biznesie i tancerzach. sa sami dla siebie i sa zdecydowanie gorsza organizacja niz pzpn... przyklady tego mozna przeczytac na wszystkich forach internetowych... a juz dzialalnosc pani IW zattrudnionej przez ptt jest nie tylko skandaliczna ale nadaje sie do kilku spraw sadowych. ale nikt nie chce za bardzo walczyc bo kto ma walczyc tancerze?? rodzice?? jestesmy na zgory przegranej sytuacji bo oni w inny sposob sie zrewanzuja... k***a mac
39

~Bono

Dodano: 2010-03-19 | 22:30
Zastanawia mnie skąd wiadomości odnośnie rozmów PTT z PZTS. Nasz zarząd milczy, ja przynajmniej żadnej oficjalnej wypowiedzi na ten temat nie spotkałam. Wiadomo tylko tyle, że dogadać się nie mogą od lat 13.
Panie Adamie, może poprosić o wypowiedź na forum pana Nowogórskiego w wiadomej kwestii. Może temat z jego punktu widzenia wygladać inaczej. Prośba w imieniu tancerzy i wszystkich zainteresowanych.
38

~doc

Dodano: 2010-03-11 | 17:11
A ile dostaje ten Nowogórski z budżetu Ministerstwa Sportu ?
37

~

Dodano: 2010-03-10 | 12:34
A wytłumaczcie w jaki sposób ogranicza się możliwość transmitowania zawodów tanecznych w telewizji? Czemu tak mało tańca w tv? Czemu tak się dzieje bo nie rozumiem jak do tego dochodzi? Już wszyscy zdążyliśmy się dowiedzieć, że PZTS został namaszczony przez ustawodawce, ale co on ma do powiedzenia w sprawie np. transmisji z Mistrzostw Polski PTT, lub świata IDSF w tv? Mistrzostwa Swiata organizuje międzynarodowe IDSF ,ma pod sobą PTT. Oni organizują dany turniej, do nich należy ewentualne prawo do udzielenia zgody na wyemitowanie materiału filmowego z danej imprezy, a PZTS ma zupełnie inne podwórko i nic mu do tego. Gdyby organizowało swoje mistrzostwa to z kolei PTT nie powinien się wtrącać.
36

~

Dodano: 2010-03-09 | 16:26
W sytuacji patowej oczywiście najlepiej jest porozumieć się. Raczej jest potrzeba uporządkowania tej chorej sytuacji prawnej bo cierpią na tym najbardziej tancerki i tancerze. Powody, jak widzę, już zostały wymienione w poprzednich postach. Jeżeli PZTSport nie będzie chciał porozumienia - wtedy wojna. Bezwzględna, jak to wojna ;)

Ministerstwo Sportu też nie jest zablokowane w reakcji na istniejącą sytuację bo oprócz litery prawa istnieje jego duch - i tutaj jest pole zmian. Jeżeli przejrzy się aktywności PZTSport (
odnośnik www )
to widać, że nie ma tam sportowego tańca towarzyskiego. Jest m.in. electric boogie, hip hop, belly dance, tańce karaibskie itp. i związek organizuje jakieś imprezy - ale nie turnieje tańca towarzyskiego! Tylko pytanie czy Ministerstwu będzie się chciało cokolwiek zmienić w sytuacji słabego budżetu. Chyba, że ktoś przekona, że sukcesy naszych tancerzy to promocja Polski i wiadomo - "kasa".

Czyli znowu wszystko zależy od ludzi, ech... ;)
Trzymam kciuki żeby dało się porozumieć :)
35

~mm?

Dodano: 2010-03-08 | 18:46
jeszcze chwilę poczekać. Będą wiadomości na ten temat.
34

~Tancerz

Dodano: 2010-03-08 | 12:43
Chce przejść do PZTSport - jak to zrobić?
33

~mm?

Dodano: 2010-03-07 | 14:10
Żadnego wstydu nie narobi bo Min. Sportu postępuje zgodnie z prawem a że u nas absurd goni absurd to nie ich sprawa. Nagłaśnianie nic dobrego nie da bo przekaz i odbiór naszej dyscypliny będzie negatywny na poziomie odbiorcy. Nikt nie będzie się zagłębiał w meritum. To znacznie utrudni już i tak niełatwe rozmowy z potencjalnymi sponsorami.
Też się nie zgadzam z ta sytuacją ale załatwiajmy sprawy we własnym gronie. Cel tylko mógłby byc taki żeby grono ludzi zainteresowanych sprawą było coraz większe.
Dlatego świetnie że GRYZmol napisał a p. Adam miał odwagę to zamieścić.
Brawo.
32

~Na Pana Nowogórskiego

Dodano: 2010-03-07 | 12:31
Może ktoś zada sobie trudu i załatwi wejście do programu TV "Sprawa dla reportera" i narobi wstydu na całą Polskę Ministerstwu Sportu.
Powodzenia
31

~mm?

Dodano: 2010-03-06 | 18:31
Do m
Tylko się nie zagalopuj :)
Pary Które wymieniłaś oczywiście reprezentują Polskę bo startują na Mistrzostwach Świata organizowane przez IDSF na które reprezentację wyznacza PTT.
Żebyśmy tylko przy tej dyskusji nie stracili szacunku dla Naszych Par. Uwaga.
Oni Wygrali Mistrzostwa PTT i FTS i SĄ NAJLEPSZYMI PARAMI POLSKI
30

~m

Dodano: 2010-03-06 | 17:31
Na mistrzostwach usłyszeliśmy że PTT i FTS ufundowały i podarują najlepszym tancerzom dresy w barwach narodowych (z Orłem?). Pytanie. Czy wobec powyższych faktów możemy uzywać dresów "narodowych". Czy skoro nie jesteśmy oficjalną reprezentacją Polski to czy w np. wynikach nie pownno być wpisu "para z Polski" zamiast tak jak jest teraz "Polska"?. Czy nie jest nadużyciem, pisanie np. "na mistrzostwach świata reprezentowała Polskę para XY"?. Okazuje się że my reprezentujemy tylko PTT (FTS) i puszymy się że reprezentujemy nasz kraj ale to tylko do czasu aż jakiś mądry prawnik z ministerstwa sportu powie hola, hola, jakim prawem. Moim zdaniem reprezentacja, kadra narodowa MUSI być poblogosławiona przez odpowiednie władze - narazie uprawiamy partyzantkę.
Zupełnie z innej beczki. każda władza lubi pochwalić się sukcesami. Mamy Jeschke, Lipowskiego, Kopczyńskiego i wielu innych (pomijam pary amatorskie). Złota Justyna mocno podniosła akcje ministra sportu. Myślę że i tancerze przynieśli by mu wiele powodów do dumy tylko trzeba się przebić, zgłosić, wytłumaczyć. Pora działać. Panie Adamie - pora zmienić metody. Pisanie na tym forum już się dezaktualizuje, pora przejść do konkretów i zacząć organizować Pierwsze Spotkanie Organizacyjne.
29

~organizacje sportowe

Dodano: 2010-03-06 | 14:51
polecam jako uzupełnienie artykuł naświetlający pokrótce istotę związku sportowego : odnośnik www
28

~Pati

Dodano: 2010-03-06 | 14:23
Ktoś wcześniej zapytał kim jest , pan Ryszard N . Więc odpowiadam , - oprócze tego , że jest on prezesem PZTS jest on jednym z instruktorów tanecznych . Prowadzi zajecia taneczne w warszawskich domach kultury ( w tym na Natolinie , na stronie Natolińskiego domu Kultury jest podany numer telefonu komórkowego do tego pana - nie wiem czy aktualny - bo nie sprawdzałam ) .
Moim zdaniem powinno się coś z tym zrobić , bo jak na razie to mamy taki bezsensowny podział . PTT niby reprezentuje tancerzy , ale to pan Ryszard N. ma na to dokumenty . Poza tym ten pan nie wziął się znikąd kiedyś był członkiem PTT .
I po priostu uprzedził swoich dawnych kolegów , wykorzystał lukę w prawie i PZTS załozył ( a to ze nic nie robi , albo robi nie wiele to już inna sprawa ) . Zresztą zgodnie z prawem , co potwierdził Naczelny Sąd Administracyjny .
Najgorsze jednak jest to , że na tym sporze pomiedzy panem N. a jego dawnymi kolesiami cierpią niewinni ludzie . Ale cóż to tych panów może obchodzić . Dawni kolesie kłócą się o władzę ,a że cierpią na tym tancerze . No cóż , to już nie problem panów z PTT .
27

~do ~mm

Dodano: 2010-03-06 | 13:28
Co z tego że PZTSport jest legalna skoro praktycznie nie istniejąca. Już sam nadzór nad związkami w ministerstwie powinien zakwestionować taki papierowy twór!
26

~Apel

Dodano: 2010-03-06 | 13:26
Po przeczytaniu pisma z linku: odnośnik www nasuwa sie jedna refleksja -
chyba jednak jedynym batem na tego pana N. z PZTS (kto to jest w ogóle?) i narobienie mu wstydu za kurczowe trzymanie się stołka w strukturze, która istnieje tylko na papierze byłoby narobienie szumu i pokazanie jego twarzy w telewizji np. TVN. Może wtedy odpuściłby trochę.
My tancerze chcemy jednego związku, jednego Mistrza Polski i jednych władz, które będą reprezentowały interesy nas tancerzy!!!
Nie ma w chyba w Polsce takiego innego sportu, gdzie tancerze czy ich rodzice, wywalaliby tak ogromne pieniądze na szkolenia. Więc dofinansowania z ministerstwa, do których mamy teraz zamkniętą drogę dałyby dużo.
Poprzednia 123 Następna

Dziś jest
8 grudnia 2023

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI