TANIEC TOWARZYSKI

TwistService.PL

Dziękuję za wsparcie TwistService.PL

Dodano: 2023-04-26 | 23:26:44


Z wdzięcznością dziękuję wszystkim - hojnym - darczyńcom, którzy wsparli nasz portal symboliczną cegiełką na bieżącą działalność i rozwój portalu TwistService.PL.


Na początku lutego br. zwróciłem się do czytelników naszego Portalu Tanecznego o wsparcie - symboliczną cegiełką - bieżącej działalności, a także rozwoju, TwistService.PL - "jedynego takiego w Polsce", w którym - od 22 lat - popularyzujemy głównie taniec towarzyski.

Na prośbę o wsparcie odpowiedziało wielu hojnych darczyńców, dzięki którym mogłem - między innymi - zrealizować foto reportaż z V Polish Cup w Mierzynie (25 marca br.), czy też opłacić przedłużenie ważności domeny TwistService.PL, zaś w przyszłości możliwe będą bezpośrednie realizacje z kolejnych wydarzeń tanecznych, którymi będziemy się dzielić na stronach naszego Portalu.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękuję. :)

Portal Taneczny TwistService.PL

Wsparcie Portalu, to nie tylko darowizny pieniężne, to także współpraca redakcyjna. Dlatego też serdecznie zapraszam wszystkich zakręconych nie tylko tańcami towarzyskimi, do dzielenia się swoimi sukcesami, planami turniejowymi, pracą trenerską, refleksjami z wydarzeń tanecznych, opiniami ...

Kontakt: Naczelny@TwistService.PL


TwistService.PL Portal Taneczny
Wesprzyj TwistService.PL Portal Taneczny

- jedyne w Polsce - przedsięwzięcie na scenie tańca towarzyskiego, który to portal - od ponad 22 lat - samodzielnie prowadzę i finansuję.
Nie wspierają mnie żadne organizacje taneczne, sponsorzy, czy kluby.

Utrzymanie serwera, to koszt 2.000,00 zł. rocznie, do tego dochodzą konsultacje programistów, dojazdy na turnieje, obróbka zdjęć czy koszty czasochłonnego redagowania artykułów, newsów.Adam Socik

Aktualnie jestem na emeryturze, dlatego też proszę o symboliczną cegiełkę na indywidualne konto: Adam SOCIK, Nr 50 1020 5558 1111 1100 9280 0294 lub BLIKIEM tel. +48 502 168 694 z dopiskiem w tytule: "Darowizna na prowadzenie portalu TwistService.PL"

Dziś jest
23 września 2023

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI