NEWSY

Marek Kosaty & Paulina Glazik

Rybnik Open 2013

Dodano: 2013-09-24 | 07:39:54


Po raz siódmy już, w pierwszą sobotę i niedzielę października odbędzie się w Rybniku Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego "O Kryształową Kulę INŻBUD CUP" Grand Prix Polski RYBNIK OPEN 2013.


Marek Kosaty & Paulina Glazik
foto: pointViewPhotography


Wzorem ubiegłych lat zapraszamy do Rybnika najlepsze pary amatorskie z kraju i zza granicy. Turniejowe zmagania oceniać będzie międzynarodowa komisja sędziowska, a Gliwicka Orkiestra Rewiowa "PROMENADA" zagra wspaniałą muzykę "na żywo" dla par tańczących w cyklu GPP oraz kategorii OPEN - zarówno podczas sobotnich, jak i niedzielnych zmagań turniejowych .

Naszymi gośćmi specjalnymi będą Mistrzowie Świata w tańcach standardowych: Marek Kosaty i Paulina Glazik, którzy w sobotni wieczór zatańczą show podczas gali turniejowej, a w niedzielę będą do dyspozycji tancerzy podczas lekcji i szkolenia. Tradycyjnie publiczność będzie też mogła obejrzeć pokazy tańca orientalnego i break dance.

Podobnie jak w poprzednich edycjach imprezy trzem najlepszym parom kategorii OPEN wręczymy nagrody finansowe, zwycięzcom Kryształową Kulę i puchar Sponsora Tytularnego imprezy, a wszystkim finalistom - atrakcyjne upominki rzeczowe.

Po raz kolejny spotkamy się w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych przy ul. Św. Józefa 30. Eliminacje rozpoczynamy o godz. 9.30.

Jesteśmy przekonani, że i w tym roku turniej w naszym pięknym mieście dostarczy miłośnikom tańca towarzyskiego niezapomnianych wrażeń,a przygotowany przez organizatorów program sprawi, że nie opuszczą ani jednego "tanecznego bloku".


W programie turnieju:

  • GRAND PRIX POLSKI PTT w kategorii par Dorosłych i Junior II Standard / Latin
    (w sobotę, w Gali wieczornej, tancerzy oceniać będzie międzynarodowy panel sędziowski, w którym Sędzią Głównym będzie Polak)

  • ogólnopolski OPEN Dorośli 16 lat i starsi Latin

  • punktowy dla pozostałych kategorii i klas
Do zobaczenia w Rybniku
Róża i Dariusz ŻukowscyDziś jest
25 lipca 2024