TANIEC TOWARZYSKI

Mistrzostwa Polski w kombinacji tańców - Konin 2023

Mistrzostwa Polski - Escudo Konin 2023

Dodano: 2023-02-13 | 19:56:24


4 i 5 marca 2023 r., w Koninie, odbędą się Mistrzostwa Polski w kombinacji tańców, na które zapraszają bezpośredni organizatorzy Studio Tańca ESCUDO Konin.


TwistService.PLPatronat medialny:
TwistService.PL

Mistrzostwa Polski w tańcu towarzyskim odbędą się w "strukturach" sportowych pod auspicjami Polskiego Związku Sportu Tanecznego, który od 1 stycznia 2023 r., przejął od Federacji Tańca Sportowego organizację współzawodnictwa tanecznego par sportowych, turniejowych - między innymi - Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

Pierwsze, na nowych zasadach, Mistrzostwa Polski w kombinacji tańców odbędą się 4-5 marca b.r. Bezpośrednio za organizację tych Mistrzostw odpowiadają Joanna Jaśko-Kowalska i Michał Kowalski (Studio Tańca ESCUDO Konin) - doświadczeni organizatorzy wydarzeń tanecznych. Poza realizacją wielu turniejów ogólnopolskich po raz kolejny są organizatorami turnieju rangi Mistrzostw Polski. Szczególne uznanie należy się im za wytrwałość i upór i zrealizowanie Mistrzostw Polski - wówczas w strukturach Federacji Tańca Sportowego - w tańcach latynoamerykańskich w - pandemicznym - 2020 roku.
Dwa lata wcześniej, w 2018 roku, byli organizatorami Mistrzostw Polski FTS w tańcach standardowych, a przed rokiem, w 2022 - ponownie - w tańcach latynoamerykańskich.

Joanna Jaśko-Kowalska i Michał Kowalski

Studio Tańca ESCUDO Konin

Jak czytamy na stronach Polskiego Związku Sportu Tanecznego:
"Zgodnie z porozumieniem pomiędzy FTS a PZST dopuszczone do startu w Mistrzostwach Polski zostają wszystkie pary, które uzyskały kwalifikacje zgodnie z Dwustopniowym Systemem Kwalifikacji do Mistrzostw Polski FTS.",

natomiast:
"Pary, które nie uzyskały kwalifikacji oraz pary, które przeszły do PZST z innych organizacji tanecznych, a które chcą wystartować w tegorocznych Mistrzostwach Polski mogą wystąpić o uzyskanie "dzikiej karty".

Tak jak w latach poprzednich, także teraz, organizatorzy wspólnie z hojnymi Sponsorami i partnerami przygotowali dla tancerzy pakiety startowe i poczęstują startujące pary małym zdrowym śniadankiem. Nie zabraknie także bezpłatnej wody. Wszyscy finaliści otrzymają nagrody rzeczowe, zaś najlepsi, po turnieju, będą mogli skorzystać z odnowy biologicznej w profesjonalnej klinice.


Mistrzostwa Polski w kombinacji tańców - Escudo Konin 2023:


Mistrzostwa Polski w Koninie na stronach TwistService.PL:


Twist Service patronat medialny
Patronat medialny, promocja, foto reportaże z wydarzeń tanecznych na TwistService.PL

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt: Naczelny@TwistService.PL
Komentarze: 2 Ostatnio dodany: 2023-02-14 | 12:53
pojawią się w tym miejscu: odnośnik www Póki co rejestracja nie jest ...

Dziś jest
25 lipca 2024