TANIEC TOWARZYSKI

Mistrzostwa Polski Latin - Konin 2022

Niebawem Mistrzostwa Polski w Koninie

Dodano: 2022-04-03 | 23:20:15


Przed nami kolejna odsłona Mistrzostw Polski - w stylu latynoamerykańskim, w Koninie, 23 i 24 kwietnia br., na które wraz z Organizatorami serdecznie zapraszamy.


TwistService.PL

Patronat medialny / serwis fotograficzny:

TwistService.PL / Adam Socik


Za niespełna trzy tygodnie Halę Sportowo Widowiskową RONDO przy Alei 1-go Maja 1A w Koninie, po raz kolejny, wypełni muzyka latynoamerykańska w wykonaniu Punto Laino Band, w rytm której pary taneczne zrzeszone w Federacji Tańca Sportowego zaprezentują swój kunszt taneczny w rywalizacji o tytuły Mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich.

Punto Latino Band

Równolegle z Mistrzostwami Polski odbędzie się turniej punktowy KUPIEC CUP - Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Konina, a także turniej dla par i solistek grup rekreacyjnych w kategoriach:
??do 7 lat H
??8-9 H, G
??10-11 H,G,
??12-13 H,G
??14-15 H,G
??Solistki Młodsze do 11 H
??Senior Hobby ST / LA kombinacja
??10-11 D, OPEN
??12-13 OPEN
??14-15 D,C
??pow 15 E,D,C.
?
Rejestracja do turnieju towarzyszącego Mistrzostwom rozpocznie się po 16 kwietnia, po zamknięciu list startowych Mistrzostw. Więcej informacji na oficjalnej stronie KUPIEC CUP OTTS.


Joanna Jaśko-Kowalska i Michał Kowalski to doświadczeni organizatorzy wydarzeń tanecznych. Poza realizacją wielu turniejów ogólnopolskich po raz kolejny są organizatorami turnieju rangi Mistrzostw Polski. Szczególne uznanie należy się im za wytrwałość i upór i zrealizowanie Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich w - pandemicznym - 2020 roku.Mistrzostwa Polski w Koninie na stronach TwistService.PL:Twist Service patronat medialny
Patronat medialny, promocja, foto reportaże z wydarzeń tanecznych na TwistService.PL

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt: Naczelny@TwistService.PL

Dziś jest
22 lutego 2024