POLONIA TANECZNA / 2011 / WYDARZENIA 2011

Anton Sboev & Patrycja Raniś

Anton i Patrycja w USA

Dodano: 2011-09-14 | 06:54:00


Anton Sboev i Partycja Raniś przez blisko tydzień przebywali w USA uczestnicząc w dwóch turniejach. Raz na wschodnim, drugi raz - zachodnim krańcu Ameryki.


Anton Sboev & Patrycja Raniś
foto: Tony Eng

Pierwszy turniej - Embassy Ball miał miejsce w Los Angeles, gdzie 2 września 2011 Anton z Patrycją wygrali turniej Professional Rising Stars Latin. Dwa dni później 4 września zatańczyli w konkurencji Professional Open Latin zajmując półfinałowe 9. miejsce. Konkurencję tę wygrali Riccardo Cocchi z Yulia Zagoruychenko, 2. miejsce - Dimitriy i Violetta Kurakin, 3. - Maxim Kozhevnikov i Anastasiya Grigoreva.

Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko

Riccardo Cocchi z Yulia Zagoruychenko
foto: Stephen Marino

W następny weekend Anton z Patrycją przenieśli się do Orlando na Florydzie, gdzie co roku o tej porze odbywało się kolejne ważne wydarzenie taneczne w USA - US Open. W Orlando (8 września) Anton z Patrycją zatańczyli w konkursie Professional Rising Stars Latin, zajmując 3. miejsce, by za dwa dni (10 września) wystąpić w WDC World Cup Professional Latin, w którym to turnieju zajęli 9. miejsce.

W World Cup pierwsze trzy miejsca przypadły parom:
  1. Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko
  2. Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite
  3. Dimitriy i Violetta Kurakin.

Anton Sboev & Patrycja Raniś

Anton Sboev & Patrycja Raniś w Orlando

A w bieżący weekend (16-17-18 września) Anton z Patrycją zapraszają do Poznania na kolejne - cykliczne - szkolenie taneczne.